14 14
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Guest Golf IV TDI - Darko

Ja sam imao na Golfu sve i svasta

 

Dunlop 200E = dobra, ali tvrda, bucna i brzo se trosi

Bridgestone Turanza = odlicna u svim uvjetima ali malo bucnija

a sad imam

Michelin HP Primacy i to je nesto neopisivo koliko je guma dobra. Tiha, nista se netrosi, mekana a drzi ko luda ( to je radi konstrukcije gume ), manja mi je portosnja s njom. Ma jednostavno receno osim Michelina mi vise nista nedolazi pod auto. To treba usporediti, provozati i cuditi se kolika moze biti razlika medju gumama. Nema zvonjenja, lupanja i brundanja, tako tiha i preko 200 km/h. Presao 15.000 km i izgleda kao da sam ih jucer stavio. Istina da je najskuplja ali isplati se definitivno.

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
goodyear exellence odlicne gume

 

 

potpis! :D

 

proslo ljeto sam ih uzeo,s tim da su preko zime stajale na autu,(nije vozen po snijegu)... i jos drze k'o bog... suho,kisa drze i vise nego dobro...

dobra guma :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ContinentalPremiumContact 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
potpis! :D

 

proslo ljeto sam ih uzeo,s tim da su preko zime stajale na autu,(nije vozen po snijegu)... i jos drze k'o bog... suho,kisa drze i vise nego dobro...

dobra guma :palacg

 

Moje iskustvo sa tim gumama je potpuno suprotno. 195/50-15,prešao 35000km.Od prvog kilometra na suhom su bile,recimo, OK,a na mokrom ne da su bile loše.Bile su opasne.

Hvala,nikad više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

preporuka:

 

yokohama s.drive

toyo proxes

contisport

 

 

nemoj kupovat:

 

barum bravuris

michelin primacy hp

Share this post


Link to post
Share on other sites

BF Goodrich G-Force

 

BF%20Goodrich%20G-Force%20Profiler%20B.gif

 

 

Toyo Proxes T1R

 

toyo-proxes-t1r.jpg

Edited by woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje iskustvo sa tim gumama je potpuno suprotno. 195/50-15,prešao 35000km.Od prvog kilometra na suhom su bile,recimo, OK,a na mokrom ne da su bile loše.Bile su opasne.

Hvala,nikad više.

 

 

 

slazem se,al to moze vrlo lako biti i do trzista,ja sam svoje kupio u unitradeu,i tek sam se razocaro prije par ntjedana,kad je jedno naglo kocenje sa 60 km/h poravnalo gumu,i otkidalo rabu (vide se konci).....

Share this post


Link to post
Share on other sites

BF Godrich 195-50-15 u molydonu na akciji 399 kn, meni se ne cine lose

Share this post


Link to post
Share on other sites
BF Godrich 195-50-15 u molydonu na akciji 399 kn, meni se ne cine lose

 

Tako je, po omjeru cijene i kvalitete broj 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaj mislite o ovoj gumi u dimenziji 195/45/16,košta u molydonu 600kn/kom

BFGoodrich - G-FORCE PROFILER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kupio sad 17ice nove, Dunlop Sp maxx... Vidit ćemo kakve su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje gume preporucate u 215/45/16 ili 215/40/16 gdje kupiti koliko love radi se o 9j felgama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel tko koristio Nankang u dimenziji 225/45/17 ?

Ne trebaju mi neke ultrasportske gume jer se sasvim normalno vozim tak da ce one od 1000+ kuna gume biti totalno neiskoristene pa razmisljam o tim Nankang jer je cijena povoljna

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj mislite o ovoj gumi u dimenziji 195/45/16,košta u molydonu 600kn/kom

BFGoodrich - G-FORCE PROFILER

 

Gume su dobre i još jedna stvar kod tih guma imaju jako puno ruga n mjestima di di štite felgu tako da samo :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel tko koristio Nankang u dimenziji 225/45/17 ?

Ne trebaju mi neke ultrasportske gume jer se sasvim normalno vozim tak da ce one od 1000+ kuna gume biti totalno neiskoristene pa razmisljam o tim Nankang jer je cijena povoljna

Sparati na gumama je po meni bedastoca,za par sto kuna razlike ces dobiti puno bolje gume.

Nankang ti je inace smece, Kolko para tolko muzike.Vozio sam svakakve jeftinjare i po prvi puta izdvojio 20 eura po komadu vise i uzeo pireli zero nero i preporodio se.

Za 500 kn razlike 2sezone nemoram mislit ocu moc stat,dali pada kisa ili je suho nemam buke u kabini a i moja obitelj je sigurnija.Neznam gdje si gledao gume ali moje225/40/18 su me kod Furlana izisle 120 eura komad.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vg-mario

ima ko kakvih iskustva sa pirelli-em P5000 DRAGO..... :mellow: ,valja taj dragec ista ili....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sparati na gumama je po meni bedastoca,za par sto kuna razlike ces dobiti puno bolje gume.

Nankang ti je inace smece, Kolko para tolko muzike.Vozio sam svakakve jeftinjare i po prvi puta izdvojio 20 eura po komadu vise i uzeo pireli zero nero i preporodio se.

Za 500 kn razlike 2sezone nemoram mislit ocu moc stat,dali pada kisa ili je suho nemam buke u kabini a i moja obitelj je sigurnija.Neznam gdje si gledao gume ali moje225/40/18 su me kod Furlana izisle 120 eura komad.

Potpis na ovo.

 

definitivno Slovenija.

mene su izašle GY F1 assimetric u dimenziji 225/45/17 91€. Imaš si DU sportmaxx za 89 €. A GY F1 (riblja kost) je mislim 78€.

govorim o cijenam kad vratiš slovenski porez.

 

O tim gumama fakat sve najbolje, na 180+ se ne čuju, i odlično drže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

good year eagle f1 za suho ili Conti premium contact 2 = jebačka all-around guma

Share this post


Link to post
Share on other sites
ima ko kakvih iskustva sa pirelli-em P5000 DRAGO..... :mellow: ,valja taj dragec ista ili....

Dobra guma, koristila se u Polo kup prvenstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo Rain sport 2.Nakon 1400km utisak je odlican.

Normalna vožnja,na suhom 10 ,a na mokrom 10+.Vožene na relaciji Sa-Dubrovnik i Sa-Split.Na povratku iz ST,od Mostara do Sarajeva užasna kiša.Ove gume to nisu ni osjetile.

E,sad koliko će trajati??? Izgledaju jako mekano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zadnjoj osovini su 2 sezone stare potenze , a naprijed nove Gy F1 asymetric u 225/40-18"

 

Jako zadovoljan gumama(odlično držanje u zavojima i kratak zaustavni put) takoder cijenom istih u dezeli..2 gume sam platio kao kod nas jednu. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja skinuo jučer Dunlop SP sport Maxx, a stavio Dunlop SP sport Maxx, samo što su stare bile 05god.i čelave full.

Nakon dva dana suhog vremena mi se čine super, a sad, kako će biti po kiši vidjet ću...

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledam na furlanovoj stranici i nađem ovo,mislim jel se na kraju cijena računa sa DDV-om ili bez njega?ak je s njim onda je isti vrag dal ih kupujm tu ili tamo

 

 

Naziv

Cena brez DDV Cena z DDV

16945201 PI P ZERO NERO XL 84V 75,53 90,64

16945301 GY F1 GSD3 84V XL 82,51 99,01

16945401 NA NANNKANG NS-2 84V 50,83 61,00

16945600 TO PXT-1R 80V 63,04 75,65

16945901 DU SP SPORT 9000 80V 67,44 80,93

 

 

koja je najisplativija od ovih?

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14