14 14
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Placas cijenu sa ddv-om potvrdis na granici povrat potreza ,dodjes drugi puta i dobijes razliku na ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Placas cijenu sa ddv-om potvrdis na granici povrat potreza ,dodjes drugi puta i dobijes razliku na ruke.

 

A jesam biser,opće se nisam sjetio,e koja je najbolja shema da me na granici ne skuže?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da se baci anketica?

 

Nabroji se nekolkiko najupotrebljavanijh guma po tipu i opcija + ili - ili nisam probal!

 

Pa da imamo orjentir!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije loša ideja jer gume svako malo netko treba,pa se to može staviti pod sticky,a ja sam u dilemi uzeti bf goodrich kod nas ili dunlop sp9000 u sloveniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne budi lud da tu kupuješ.... imaš 40 km do furlana, a dođu bar 30% manje neg kod nas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

al sam gledao na stranici od furlana u toj dimenziji imaju samo onih gore 5 nabrojanih

Share this post


Link to post
Share on other sites
al sam gledao na stranici od furlana u toj dimenziji imaju samo onih gore 5 nabrojanih

 

Nazovi Furlana i pitaj kaj ti mogu ponuditi i po kojoj cijeni za dimenziju koju trebaš.

 

Za gotovinu imaš još i popusta.

 

 

Dali si zvao u Kumrovec, "VAG-TONI" 049/553-096 , 098/251-636

Imaju dobra cijene,a razlika od SLO je možda 15-20€.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nije loša ideja jer gume svako malo netko treba,pa se to može staviti pod sticky,a ja sam u dilemi uzeti bf goodrich kod nas ili dunlop sp9000 u sloveniji

 

Tu nepostoji dilema ! Kakav bf goodrich kad možeš uzet dunlop sp9000. Ja imam Dunlop-ice i super sam zadovoljan s njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu nepostoji dilema ! Kakav bf goodrich kad možeš uzet dunlop sp9000. Ja imam Dunlop-ice i super sam zadovoljan s njima.

 

EU dolazim k tebi :fakjea :fakjea :fakjea :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Placas cijenu sa ddv-om potvrdis na granici povrat potreza ,dodjes drugi puta i dobijes razliku na ruke.

 

DDV možete podići i u glavnoj pošti u Zagrebu kod Gl. željezničkog kolodvora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
DDV možete podići i u glavnoj pošti u Zagrebu kod Gl. željezničkog kolodvora.

 

A da ? Pa šta nekažeš ?

Jel uzimaju kakvu proviziju ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A da ? Pa šta nekažeš ?

Jel uzimaju kakvu proviziju ?

Jako sitno. Imaju malo nepovoljniji tečaj. Ali toliki da ti se ne isplati trošiti gorivo i vrijeme do SLO. Inače tamo dižete sve tax free pare. Ali mora biti na onom tax free formularu koji mora biti ovjeren od carine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kod Furlana pirelli zero nero 215/40/16 ------ 80€ bez DDV za gotovinu.

 

danas kupljene baš te gume slušo sam vašu preporuku javim dojmove kad namontiram

Edited by ivan80b4

Share this post


Link to post
Share on other sites
danas kupljene baš te gume slušo sam vašu preporuku javim dojmove kad namontiram

 

Kad dodjes na zavojitu cestu neces moc maknut osmjeh sa lica, a kad na tu cestu padne kisa smijat ces se od uha do uha.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad dodjes na zavojitu cestu neces moc maknut osmjeh sa lica, a kad na tu cestu padne kisa smijat ces se od uha do uha.

hmmm kaj je tak dobra guma to se nisam nadal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi dojmove,ja sam svoje napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Javi dojmove,ja sam svoje napisao.

jucer došo iz slovenije od gospođe furlan namontiro gume na nove felge išo odma na probnu vožnju i pun sam dojmova gume su tihe super staju po mokrom jer je padala kiša pa sam odma malo kocnicu nagazil ostalo javim nakon više pređenih kilometara i kad spustim auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros išao kod kalistera (kraj Ilirske Bistrice) provjerit cijenu za Pirelli zero nero u dimenziji 205/40/17 (sa zaštitom za felgu). Cijena sa povratom poreza za gotovinu 90€ komad (montaža uključena).

 

Znači za 2600kn sve 4 gume. Kod nas za te pare ako 2 kupiš super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je drugi put da ih uzimam,prvi put sam uzimao bridgestone i nisam se s njima usrecio.

sad sam probao vozit na 195 45 i ubijaju me rupe po zagrebu,pa stvar ide ovako..

uzeo bi 195 50 15

u prosjeku napravim oko 25tkm godisnje,

vozim na granici dozvoljenog,pa ima cesto slaloma,i malo jacih kocenja(bez tragova)

trebam iskustva s gumama,nesto sta ce drzat cestu,razmisljao sam o gy f1,al radje da mi troje potvrdi jedne,nego da uzimam ovako sto cujem da valja.

i razmisljam o onoj firma.hr jel ekipa zadovoljna s njima,ili da nadjem neku drugu trgovinu s gumama...tnx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest danijel_gt

toyo proxes su na mom autu i drze dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

niži cjenovni rang, nankang ns2, Guma je zakon za toliko koliko košta. Imam je na cabriu 215/45/17

 

A na A4 imam Eagle F1 asymettric, 225/40/18, ZAKON GUMA!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michelin Primacy HP,dosad sam imao nokian,bridgestone i barum i ove se najbolje u svakom segmentu. I da,neki dan gledam test adac guma,i ove primacy hp najbolje za velicinu 205/55/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

što se tiče naj jeftinijih guma 195/50 r15 , po cca 350 kn komad, zadovoljan sam bio sa NEXEN gumama, puno su bolje od savi, barumki,.. i drugih a opet u istom cijenocnom rangu

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tom rangu cijenom ti je BF goodrih u molidonu 400kn tvoja dimenzija!

 

Imam ih na Polotu jako zadovoljan i još jedan naglasak ta guma ima največu odnosno najširu zaštitu za felgu kaj sam vidil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine sam u SLO kod Lasica uzeo Continental Premium Contact 2 u dimenziji 205/55/16 gume su odlicne pogotovo po kisi iznenadio sam se kak gume dobro drze ,prije toga sam imao Michelin Pilot Primacy u istoj dimenziji ali nisu dobro drzale cestu kao Continental imam tu na bregima od kud sam ja jedan zavoj na kojem sam ja primjetio da kad padne kisa Michelin uvjek onak lagano klizi od kad sam stavio Continental toga vise nema !Ne pljujem po Michelinu ali ja od prosle godine pa nadalje samo Continental , da naglasim da su me te gume sa montazom i balansiranjem i kad sam pokupio merver dosle 1950 kn 4 kom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14