16 16
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

barum za svoju cjenu dava i sasvim dobar dio sebe,samo kad ostari postane plasticina a sa plasticinom dobijes klizavost!

 

ljeti ti i netreba sara kad je kisa ako nemozes voziti 50 vozi 40 kmh :smijeh

 

umene su bf goodrich zadovoljan u dimenzi 215 40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam sada Bridgeston Turanza ER300 u dimenziji 205/55-16 i mogu reći iako je na testovima super ja ne djelim takvo mišljenje. Nekako spužvaste jedino po kiši super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemrem vjerovat.

ja imam na corsi 195/50-15 i predobre su

sad bas planiram uzet 205/55-16 za golfa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rođak mi stavio 195/55-15 na Peugeota 306 karavana Bridgeston Turanza Er300 nove i kaže da nije zadovoljan. Prije imao Conti i kaže da su bile bolje. Glupo mi je jer su na testovima super ali meni nisu legle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam sad na golfu continental sport contact iber celave, al svejedno drze mnogo dobro.

dosta guma koje su imale duplo vise mesa su duplo losije drzale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pirelli P zero nero. Imam već treći set na autu. Guma je čičak. Drži ko mutava. 205/40 17 na fabiji RS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz!

 

Zanimaju me Vaša iskustva sa Falken gumama; konkretno me zanima model ZIEX ZE-912 u dimenziji 195/40/16!Držanje po suhom, mokrom, trajanje...ko ih uopće drži u HR?ili ih ima kod Furlana ili Lašića u SLO?

 

Svaka info je dobrodošla, a bilo bi super da čak i predložite neke gume u toj dimenziji sa kojim ste imali poz ili neg iskustva da ih izbjegnem! :palacg

 

Denis :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozz!

 

Zanimaju me Vaša iskustva sa Falken gumama; konkretno me zanima model ZIEX ZE-912 u dimenziji 195/40/16!Držanje po suhom, mokrom, trajanje...ko ih uopće drži u HR?ili ih ima kod Furlana ili Lašića u SLO?

 

Svaka info je dobrodošla, a bilo bi super da čak i predložite neke gume u toj dimenziji sa kojim ste imali poz ili neg iskustva da ih izbjegnem! :palacg

 

Denis :zivio

 

www.vulkanizerstvo-furlan.si

 

www.vulkanizerstvo-lasic.si

 

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Firestone Firehawk, meni su odlične i po kiši i po suhome, a cijena je povoljna.

 

 

kolko si ih platio ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sad se kotrljao na dunlop spsport 200e, izlizane ali po suhom zadovoljavajuce,

prije 30 dana kupio nove continental premiumcontact2 nisam ih niti namontirao pa ne znma kako ce drzati, ima li netko iskustva s njom???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX
kolko si ih platio ??

 

Zadnji put kad sam kupovao 450 kn komad sa ugradnjom. Izašao je novi model Firehawka SZ90 i cijena je ista ali nemogu reći koliko je dobar jer ga nisam osobno vozio.

 

stari model Firestone firehawk SZ80

 

big_SZ80_hi[1].jpg

 

novi model Firestone Firehawk SZ90

 

124591241910796IMG.JPG

Edited by MRX

Share this post


Link to post
Share on other sites
novi model Firestone Firehawk SZ90

 

124591241910796IMG.JPG

 

Ovu gume imam na passatu u dimenziji 235/40 R18, za sada sam presao s njima oko 20 k km i prezadovoljan sam!

 

Fenomenalno drzi i po suhom i po kisi! Ne trosi se brzo, a to mi je bitno jer nisu jeftine gume u ovoj dimenziji!

 

Takoder ima jako zanimljiv dizajn sare i relativno povoljnu cijenu u usporedbi s konkurentima!

 

Preporucujem je!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do sad se kotrljao na dunlop spsport 200e, izlizane ali po suhom zadovoljavajuce,

prije 30 dana kupio nove continental premiumcontact2 nisam ih niti namontirao pa ne znma kako ce drzati, ima li netko iskustva s njom???

 

meni je ta guma bila odlicna, tiha i dobro drzi (i mokro i suho) al jako je mekana i brzo se trosi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do sad se kotrljao na dunlop spsport 200e, izlizane ali po suhom zadovoljavajuce,

prije 30 dana kupio nove continental premiumcontact2 nisam ih niti namontirao pa ne znma kako ce drzati, ima li netko iskustva s njom???

 

 

continentalka je bila na kecu prije u dimenziji 195/50 R15 ako se dobro sjecam...

 

drzala je jebacki od prvog dana do zadnjeg...po meni jedna od najuravnotezenijih guma... njih planiram na svoj auto staviti kad budu felge sle gore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa novim g5 dobio Bridgestone Potenza u dimenziji 225/50 17,vozio ih par tisuća km,i nisam bio zadovoljan,jako bučne su bile,prodao sam ih,i kupio Continental SportContact3,i imam samo pohvale...tiha je,super drži po suhome i mokrome i primjetio sam da mi je auto čak za nijansu udobniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

avon zz3 dosta povoljna i meni jako dobra guma brzo se grije i odlicno drzi cestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam imao na 3ci Fulda 215/40/16,onda barum bravuris u istoj dimenziji, a sad na 4ki Michelin Primacy. Po testovima ova michelin je rasturila sve zivo,ali neznma,imam osjecaj da mi je barum najbolje drzala po suhom,ali se dosta brzo trosila

Share this post


Link to post
Share on other sites

uskoro uzimam nove gume u dimenziji 205/40 17, i mislio sam uzet pirelli p zero nero,uglavnom su veoma pozitivni komentari,što vi kažete?

također me zanima cijena u RH,po mogućnosti u vulkalu,jer ću tamo uzimati i felge (opcija sa SLO mi ne igra)

 

na prijašnjem autu sam imao gume silverstone ftz sport,dimenzija 195/50 15,i ne preporučam ih ni najmanje,užasna guma,loše držanje ceste na suhom,na mokrom bože sačuvaj,smrtonosna zamka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
uskoro uzimam nove gume u dimenziji 205/40 17, i mislio sam uzet pirelli p zero nero,uglavnom su veoma pozitivni komentari,što vi kažete?

o zero nero vidim da su samo pozitivna iskustva... tako da nećeš falit sa njom

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ko od vas vozio na falken fk 452, ili toyo proxes t1??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li se u ovoga Lašiča i Furlana s neta naručiti jer put do slo i nazad me taman izadje jos 1 guma :lol2

koliko vidim u slo su dosta jeftinije gume, u čemu je problem s ovom državom, cijena u nebesa di se god okreneš?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Može li se u ovoga Lašiča i Furlana s neta naručiti jer put do slo i nazad me taman izadje jos 1 guma :lol2

koliko vidim u slo su dosta jeftinije gume, u čemu je problem s ovom državom, cijena u nebesa di se god okreneš?!

 

tamo su cijene jeftinije jer njihovi vulkanizeri kupuju direktno iz tvornice (stare tvornice sava koju je preuzeo goodyear koncern).

kod nas vulkanizeri i firme moraju kupovati preko generalnog uvoznika ako misle raditi legalno, a cijene su uvećane za transport, pdv, carinu i marzu uvoznika, a na to sve skupa marza vulkanizera u hrvatskoj je prevelika jer je psihologija hrvatskih poduzetnika obogatiti se već u prvoj godini poslovanja.

 

takoder furlan i lasic narucuju velike kolicine pa dobiju i vise rabata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam toyo proxes u dimenziji 215/40/16,preživio cijelu zimu sa njima na zadnjim kotačima,zimske snowprox isto odlična guma

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 16