16 16
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Goodyear EfficientGrip Performance 195/65R15 91H

Uniroyal RainExpert 3 195/65 R15 91H

Preporuka izmedu ove dvije? U kojoj mjeri na potrosnju goriva utjece u koji razred potrosnje je guma smjestena?

Da li pise i dostupnost?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ako pitas za pirelli, pise da na tom linku od tebe da ima vise od 20kom na zalihi, mislis da je stariji dot ili nesto pa je cijena takva?

Ma nisam citao sto si trazio niti sam provjeravao. Za moje pise nula, ali evo javili su se danas, promptno odgovaraju, kazu u petak na skladistu i onda 3-6 radnih dana dostava. Odlucio sam da nastavim s naruzdbom pa cemo vidjeti.

Tako i onako jos ne mogu staviti ljetni set jer prvo moram zamjeniti plocice prednje a onda ce mozda ici i svi diskovi i sve plocice na citavom autu, a pritom bi i pofarbao kljesta tako taman do odradim dok ne stignu gume.

Htio sam i felge nove dati na uredjivanje kod Krune u Bestovju ali dva radnika su mu bolesna i ima takvu guzvu da cu ih uredjivati sljedece sezone

Sto ne posaljes krkyju felge, mozda covjek ima vremena pa ti sredi odmah a ne cekat slijedecu sezonu.

Hmm, daaaa

Zaboravih na njega :)

Sad ne mogu naci njegove radove :(

Edited by projektilski

Preporuka izmedu ove dvije? U kojoj mjeri na potrosnju goriva utjece u koji razred potrosnje je guma smjestena?

Moj glas za Goodyear...Iz iskustva govorim,uniroyalom i nisam bas zadovoljan uzeci u obzir cijenu i kvalitetu gume,po kisi je ok,nakon 8tkm gumu san moga bacit u smece...nakon toga stavio Sava Intensa UHP odvozio lito nekih 15tkm i jako zadovoljan

Pa eto, vidio si njegove radove jos sam ga ja gnjavio za neke stvari koje su me zanimale i covjek sve lijepo objasnio sto mi se svidja :) tako da ... pitaj ga.

Potrazi pod "Restauracija felge", podforum "Styling".

Nasao a prvo mi je bilo preko njegovog profila htio potrazit ali nista, pa rekoh, mozda to nije on, i svugdje pogledah osim u styling :)

Javio sam mu se pa cemo vidjeti...

Mislim da je i Slaven svoje felge radio kod njega nedavno.

Projektil...javi za gume kad dodju kakav je dot ;)

Ja sam vozio svoje kod Krkya zimus...ok je odrajdeno za tu cjenu ne moze bolje

Najbolje mu se javi na mob...whatsupp i odma slike posaljes i reci ce ti on sve odmah i toje ta cjena koju odmah dogovorite :)

Od ovih goodyear.

Pogledaj malo hankook ventus prime 3. Dost dobro su prosle s testovima.

Projektil...javi za gume kad dodju kakav je dot ;)

Ja sam vozio svoje kod Krkya zimus...ok je odrajdeno za tu cjenu ne moze bolje

Najbolje mu se javi na mob...whatsupp i odma slike posaljes i reci ce ti on sve odmah i toje ta cjena koju odmah dogovorite :)

Koliko te je koštalo lakiranje?

meni je on radio jako zahtjevne felge i ispalo je odlicno. U subotu ih montiram na gume i auto tako da jos ne znam kako je kad se pocnu koristiti i habati

S mojima sve ok za sad

Platio sam 850kn jer je koristio skuplji materijal tako smo dogovorili...bila je jeftinija opcija za 700-750 sa jeftinijim materijalom

A radi se o bbs CH 18" s puno krakova sto je po meni super cjena s obzirom na felge

I pricamo o lakiranju samo lica ne cjele felge jer je ostatak u dobrom stanju pa nije bilo potrebe

S mojima sve ok za sad

Platio sam 850kn jer je koristio skuplji materijal tako smo dogovorili...bila je jeftinija opcija za 700-750 sa jeftinijim materijalom

A radi se o bbs CH 18" s puno krakova sto je po meni super cjena s obzirom na felge

I pricamo o lakiranju samo lica ne cjele felge jer je ostatak u dobrom stanju pa nije bilo potrebe

mislim da ti nitko ne farba cijelu felgu, osim ako to izricito dogovoris

Da, nitko ne farba, ni Kruno ne farba osim ako ne zatrazis bas. No po meni to nema ni potrebe...

Tko kaže da nema potrebe unutarnju stranu lakirat. :)

Lakiram u svom aranžmanu i lice i unutarnji dio i izgleda odlično jer kada se felga gleda sa strane vidi se i unutarnji dio i na njega je tvornički samo temeljna bačena, čak ni lakom nisu prešli i to me smetalo pa rekoh zašto ne i nju lakirat.

Tvornički se isto ne lakira unutarnja strana pa zato svi rade samo lice, ujedno je i brže i jeftinije ali pošto radim u privatnom aranžmanu mogu si dopustiti taj ajmo reć luksuz.

Baza

31_dsc_001971unx.jpg

Lak 4CR

47_dsc_0162dgup0.jpg

48_dsc_02064muqp.jpg

49_dsc_0165dtusj.jpg

Ja kad sam nosio svoje na uređenje uredno mi kompletna felga sređena. Tako da nikad nebi pristal na polovično uređenje....

Neznam koje to tvornički nisu iznutra sređene, sve koje sam do sad uživo vidio su bile komplet uređene.

Ove zime sam jedne original za drugu marku vozila kupio isto bile komplet sređene.

Ove gore VW Speedline originalne a imam ih dva seta pa su na isti kalup rađene, znači iznutra je samo temeljna. Gledao sam i neke ostale felge u Partesu i na isti način lakirano, samo lice tako da ...

Ma super ako se lakira citava felga, ali onda i ide vise materijala, a stvarno se rijetko kad gleda unutra i uvijek je neka sjena i zapravo ni ne vidis to sto si polakirao. U mom slucaju je unutarnji krug u odlicnom stanju pa ni nema potrebe...

Ja isto nisam trazio unutarnju stranu da se radi...iako krky moze i to odraditi ali nije vise ta cijena naravno...i unutarnja strana je bila ok pa nisam to htio raditi...i covjek je napravio dobar prijelaz da se skoro i ne primjeti

16 16