2 2
Ivan

LED dnevna svijetla

Recommended Posts

pale se samo maglenke (ako maglenke spojis) kao dnevna svijetla, nis drugo...

po meni je onda bolja opcija maglenke + pozicija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ivo: ja sam rastavio jedan stari steker za radio, jedan kabal sa pinom izvadio i spojio na TFL i mislim na NL... uglavnom nije tesko za naci... mozes probati sve druge pinove, samo nemoj na masu spojiti...

 

@lama: da i na g4 to radi

Share this post


Link to post
Share on other sites
po meni je onda bolja opcija maglenke + pozicija...

Bolje je , ali zakonski to nije dozvoljeno kao dnevno svijetlo. Dnevno svijetlo treba svijetliti bez pozicija i ostalih žarulja.

 

RS G60: što znači NL?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
RS G60: što znači NL?

Pretpostavljam Nebel Licht - svjetla za maglu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zakon ne ograničava korištenje maglenki po danu a ni po noći kad nema magle - slušo neki dan na radiju.

Ja slušal prije par mjeseci na anteni Zagreb :)

Za prednje maglenke nema nikakve kazne, dok postoji kazna za stražnje maglenke ako su upaljene u uvijetima kad nema magle ili kad nije smanjena vidljivost i mislim da je kazna 300kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NL je Nebelleuchte -> maglenke...

 

vozi se danas po pol HR sa "mojim" dnevnim svjetlima... nikog ne svrbi nis za njih... policiji tak svedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pretpostavljam Nebel Licht - svjetla za maglu

Hvala! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto sam se sad malo igrao sa tim dnevnim svjetlima hocu samo rec kakav je slucaj kod mene:

radi se o Golfu IV sa aftermarket svjetlima za maglu(znaci dodane naknadno)

s njima sam dobio relej. taj relej gasi maglenke kada se pale duga svjetla.

maglenke kao TLF(dnevna svjetla) kod mene:

 

1. funkcioniraju ako: spojim TFL na plus od maglenke prije releja

 

2.ne funkcioniraju ako: spojim pin TFL sa pinom NL na prekidacu za svjetla, ne radi najvjerovatnije zbog releja koji ne propusta plus do maglenki-zasto? pojma nemam.

 

eto. samo sam to htio podjelit sa vama

Edited by blindknight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da te pitam nevetano uz TFL, jesi moro provlačit instalaciju za maglenke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam.

stavio sam relej pored svih releja i onda sam vukao plus s tog releja do maglenki.

al ima jedna stvar koju nisam uspio otkriti,

ja u konektoru od farova vec imam zice za maglenke al nemam te zica do prekidaca svjetla.

di te zice zavrsavaju nemam pojma? i zasto nisu spojene odmah u prekidac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam prošle godine odustao od ovih dnevnih svjetala kao maglenke...odlučio sam se da bi kupio prava dnevna LED svjetla.

Da li je od vas tko ugrađivao to naknadno da kaže dojmove , da li je imao nekih problema oko spajanja , trajanje ledica , sam intezitet LED-a...

 

Gledao sam S6 LED dnevna koja izgledaju vrhunski ali cijena od 1900-2200kn je za mene malo previsoka za mene , a i dužina je prevelika tako da ni ne stanu u branik od Pola 9N bez modifikacija.

http://andrewsxtremetuning.com/index.php?m...roducts_id=1703

 

Zato sam mislio uzeti nešto od Dectane LED svjetala koja su cijenom povoljnija a svjetle jednako kvalitetno.

http://www.autoprocentar.hr/catalog/index....a-c-28_802_2912

 

Ebay sam odbacio jer su cijene slične nego kod nas kad uračunam dostavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje stavi xenon u maglenke nego te LED wannabe Audi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ewo ovako mene zanima..u poziciju fara sam stavio led zaruljice i sada mi vise ne fukcionira prekidac..znaci na dva stupnja prekidaca nerade nego radi samo jedan i to pali i poziciju i svjetla kratka.. zasto to? golf 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kad se maglenke ne smiju koristiti kao dnevna svjetla.

 

Imam xenon i onda ga bez razloga palim/gasim po danu , zato bi si stavio ta LED dnevna , čim upalim auto , svjetla se automatski upale , kad upalim xenon kratka onda se LED dnevna gase. Meni to iskreno izgleda jako dobro i uopće mi nije seljačko. Bezveze mi izgledaju one trakice jer one nemaju snagu za dnevna svjetla već služe više kao pozicije.

 

Ali ovo što bi ja uzeo su baš snažne ledice i po njemačkim forumima ih svi koriste kao dnevna svjetla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko vidim ti bi htio čuvat xenon,a misliš i da ti je prejak za po danu...stavi led žarulje u pozicije,i vozi s pozicijama

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolko vidim ti bi htio čuvat xenon,a misliš i da ti je prejak za po danu...stavi led žarulje u pozicije,i vozi s pozicijama

 

Pa pod pozicijama se ne smije voziti a i imam farove sa angel eyes pozicijama tako da se to ne bi vidijelo ništa. Morao bih raskopati farove i stavljati jače LED diode ... a onda nemam pozicije što opet nije dozvoljeno.

 

Dnevna svjetla imaju posebnu stavku u zakonu , to ne smiju biti maglenke ni pozicije.

Moraju se upaliti automatski kad se uključi kontakt na autu a isključiti se ili prigušiti (dimmati) kad se upali pozicija , kratka ili duga svjetla.

 

Kao dnevna se mogu koristiti oborena (kratka svjetla) ili posebna dnevna o kojima ja ovdje pokušavam dobiti neki info o tome jel ima koja alternativa tim skupim S6 LED dnevnima...ali čini se da baš nemate info i savjete o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a što je sa zadnjim pozicijama? Dali one moraju sada biti upaljene?

Ne.

 

To i je smisao dnevnih svjetala. Svijetle samo naprijed dnevna , ne svijetli ni pozicija (prednja i zadnja) , registracija , unutrašnje osvjetljenje , upaljač i sva ostala svjetla i žaruljice koje se inače pale kad upališ poziciju ili kratka svijetla.

 

Zato se i koriste u LED varijanti jer onda troše 10W-15W i to je sve a traju preko 20.000h (kvalitetnije).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na golfu 4 imam dnevna svjetla

 

dam kontakt samo se upale kratka bez iceg drugog

 

ali to je vec bilo kad sam ga uzeo

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa pod pozicijama se ne smije voziti a i imam farove sa angel eyes pozicijama tako da se to ne bi vidijelo ništa. Morao bih raskopati farove i stavljati jače LED diode ... a onda nemam pozicije što opet nije dozvoljeno.

 

Dnevna svjetla imaju posebnu stavku u zakonu , to ne smiju biti maglenke ni pozicije.

Moraju se upaliti automatski kad se uključi kontakt na autu a isključiti se ili prigušiti (dimmati) kad se upali pozicija , kratka ili duga svjetla.

 

Kao dnevna se mogu koristiti oborena (kratka svjetla) ili posebna dnevna o kojima ja ovdje pokušavam dobiti neki info o tome jel ima koja alternativa tim skupim S6 LED dnevnima...ali čini se da baš nemate info i savjete o tome.

 

 

vidin da si dobro informiran. reci mi znaš li smije li se stavit dnevna svitla, i spojit ih na poziciju? jel to zakonski prihvatljivo ako ih kositin ko poziciju, al ih stavin ispod svitla. znaći upalin poziciju, al svitle mi ta svitla. iman baš ideju stavit led traku, al još san skeptičan prima svemu tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I

vidin da si dobro informiran. reci mi znaš li smije li se stavit dnevna svitla, i spojit ih na poziciju? jel to zakonski prihvatljivo ako ih kositin ko poziciju, al ih stavin ispod svitla. znaći upalin poziciju, al svitle mi ta svitla. iman baš ideju stavit led traku, al još san skeptičan prima svemu tome.

Led traka obicno ne zadovoljava snagom osvjetljenja da bi se smatrala dnevnim svjetlom. A i snop svjetla nije primjeren za dnevna.

Dnevna svjetla moraju na sebi imati E oznaku i moraju zadovoljiti regulativu R87.

 

Upisi na google i citaj: "R87 TFL" ili "R87 E4 DRL"

Imaj i na stranicama Cvh poseban izvadak o tome kako moraju izgledati dnevna i sve informacije da bi zadovoljio na tehnickom.

 

Ovaj tvoj prijedlog da se dnevna upale cim upalis poziciju nije dozvoljen jer pozicija mora svijetliti kao i do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na golfu i na Polu imam orginal dnevna svjetla...ali to tebi ne igra ništa zbog xenona....

 

budem i ja stavio xenon...

 

dnevna svjetla budem rješio tako da će mi dugo svjetlo raditi na pola snage i služit će mi kao dnevno svjetlo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na golfu i na Polu imam orginal dnevna svjetla...ali to tebi ne igra ništa zbog xenona....

 

budem i ja stavio xenon...

 

dnevna svjetla budem rješio tako da će mi dugo svjetlo raditi na pola snage i služit će mi kao dnevno svjetlo

 

kako? žarulju od MKVI sa 2 niti ili neki drugi način?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kako? žarulju od MKVI sa 2 niti ili neki drugi način?

ma mislio sam samo prigušit svjetlo...

 

susjed imo tako na a4 b6, dugo mu je radilo na pola snage, složio mu to jedan električar tu u karlovcu, samo šta onda nemožeš blicat...

 

a druga opcija mi je žarulja s dvije niti samo šta je jako skupa

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2