1 1
PeachWize

Servo pumpa mk4

Recommended Posts

Da li kod ikog na golfu 4 na servo pumpi tacnije remenica sama ima lufta lijevo-desno bas se osjeti pod rukom kada je pomjeram ili je to normalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi smjelo biti slobodnog hoda, mislim da je kod mene fiksna jer sam brisao remenicu i da je imala lufta skužio bih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi skidao pk remen ili je bila na remenu?

i kod mene nema lufta kad je na remenu,znaci sve kad je sastavljeno,ali kad je skinut remen onda ima lufta,ona kada je nategnuta na pk remenu tesko je odgonetnuti da li ima lufta,da li se moze mjenjati lezaj.

rO8HO.jpg

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je luft L/D onda i kad je remen gore vjerujem da se može pomaknuti, da je samo gore/dolje onda je teže jer je pod opterećenjem ali neka ti još netko potvrdi tko je baš skidao ili popravljao servo pumpu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno sto si provjerio sad znam sta mi je ciniti

Znaci otisli su mi lezajevi na servo pumpi,da li ko ima kako se rastavlja servo pumpa od golfa i mjenjaju lezajevi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

googlao sam ali nista nisam nasao,samo od dvice i to imaju dvije slike gdje se nista ne vidi,to niko i ne pravi,kad se pokvari uzme i baci je i kupi novu za 140-200 dolara

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije vezano za temu,da li mi moze neko reci gdje se nalazi senzor ulja na bregastoj osovini? golf 4 alh+

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1