0
zet-jaro

Gasi se na nizbrdici :(

Recommended Posts

ja dignem haubu a ovo šprica doslovno ko vodoskok u haubu i odbija se od haube u mene.... brutala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam kako ti je,sva sreca meni kad se desilo bio 20km od kuce,samo zvrcnuo brata da pogleda u sebe kako izgleda da ode uzet i alat ponese.sreca pred restoranom nekim stao i tu nasuo vodu i gas dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad je autek kod dr.Sma i on je skinul crijevo pa ga sad traže pa će javit kaj će dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo javio se dr.Sma i kaze da niko nema tog crijeva pa ako ga neko ima ili može nabavit bio bi mu jako zahvalan da mi ga donese sutra u KA, plačam pivu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo javio se dr.Sma i kaze da niko nema tog crijeva pa ako ga neko ima ili može nabavit bio bi mu jako zahvalan da mi ga donese sutra u KA, plačam pivu!

Ja bi triba imat,i donit,al ako ima ko drugi nek slobodno donese jer ja nisan siguran u postojanje te cijevi a i neću još san kratko online pa neće bit vrimena za dogovaranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

javit cu ti jel sam riješio il ne pa da znaš

 

jesi našo one stvari što sam ti poslao na pm?

Share this post


Link to post
Share on other sites
javit cu ti jel sam riješio il ne pa da znaš

 

jesi našo one stvari što sam ti poslao na pm?

Sve sređeno,gumu ću svejedno ponit,lako ja nju vratin kući ako se snađeš prije :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajde molim te ako rjesis to sa abs-om samo napisi sta je bilo i ja imam slicnih problema.

 

 

 

problem ti je isto ko i u vegca na koradu,onaj zuti ventil sa zadnje ljeve strane na kompresoru,onaj dugi,on bi trebo ugasit kompresor kad nabije pritisaka.nadji polovan,ja sam ih na syncru 3 promjeno dok sam potrefio na ispravan

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne kuzim kak je moglo puci opet????!!! il je preslabo crijevo il neznam probaj stavit jace!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

idi negdje u ducan i kupi takav fi crijevo i stavi gore i gotovo il nadi negdje na otpadu takvu sirinu stavis i bez brige si jer to nemoze samo tak puknuti!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
a bi al to crijevo je T komad pa takvih ima malo :( :(

 

 

a jebiga to je onda sranje ma to su ti čari rrada g60!!!! :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
totalno :D :D

 

 

pitaj mene ja ulozio 12000 kn u motor koji ne radi nikak negdje ga nest jebe a nemogu skuzit kaj ak bog da doc g60 dode dr tjedan do mene da ustanovimo sta je :vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj čovjek je legenda, danas sam bio kod njega u radioni :D :D bas slaze neki kompresor pa mi je pokazao to sve :D stvarno :respekt: čovjeku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja bi dosao do njega al auto se slaze tj sad se samo sastavlja branici, retrovizori i tak to al nemogu tak kak sad radi na regu pa da dodem do njega sad je samo opcija da on dode do mene!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ga, tutač je jučer došao od dr.Sma i sad radi sve ok... odma sam išao ugradit prekidače od siceva koje mi je roko donio... mogu podesiti visinu i nagib na vozačevom sicu i visinu na suvozačevom ali nagib suvozačevog ne radi :( anyone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rastavi prekidač i očisti ga ili u najgorem slučaju je riknuo motorić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prekidač nije 100%, mislim da može bit neki kontakt, da ne dobiva struju il tako nešto ili motorič za koji nemam blage veze di bi ga mogao nabavit i kolko bi to moglo koštat :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
prekidač nije 100%, mislim da može bit neki kontakt, da ne dobiva struju il tako nešto ili motorič za koji nemam blage veze di bi ga mogao nabavit i kolko bi to moglo koštat :(

A jesi sredio ABS?

Share this post


Link to post
Share on other sites
e ovak... problem: relej broj 78 (relej od ABS-a)... ispal mu je feder i nije gasio pumpu nego je cijelo vrijeme radila...

 

jos na drugoj stranici... dalje od toga jos uvijek nisam jer je auto cijelo vrijeme cekao popravak tog crijeva :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
0