1 1
Gustavo

Vakum pumpa i servo

Recommended Posts

Stari moj ja bi posao u potragu za dujom dizel kojoj su kočnice OK (dakle da vozi i koči normalno) i prebacio tu pumpu na tvoj motor i vidio jel ista pjesma.

Ako se nista nije promjenilo onda nije do pumpe i kreneš dalje....

 

Ušaltaj motor u 4-5tu brzinu,pusti ručnu i lagano guraj auto i vidi dali se okreće ta osovina naravno da moras bit na ravnoj površini :)

 

Neznam sto bi tao mogo rjesit osim vidit da se osovina vrti.... njoj trebaju okretaji da to radi tj usisava a na leru tko zna jel to radi kako spada... zado pokusaj uradit ovo gore sto sam prvo naveo :)

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam već da je pumpa skinuta s auta na kojem je usisavala u leru, dakle nije problem u pumpi, ali me neki komentari i mehaničari stalno zbunjuju, npr bio je tu komentar da uopće nije bitno da pumpa usisava već da je problem u servo bubnju. Na ovom motoru pumpa povremeno radi dobro, povremeno slabo, a u leru nikako, dakle pumpa je ispravna, koji je sljedeći korak?

 

Probaću još ovo sutra u 4-5 ubacit i otvorit da vidim, al kladim se da vrti.

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kimi1.8t
Gore su slike gdje se vidi stanje pumpe, na poklopcu nema ništa osim tragova glodanja od vrtnje ovog ispod. Ulje nije pregusto jer koristim Super 3 od Ine, mehaničar mi je rekao da pitam koliko košta nova pumpa ili da nađem polovnu, našao sam polovnu koja isto nije radila, ne kupuje mi se nova pa da bacim novce i bude isto. Imam doma jednu koja isto ne radi i zanima me jel vrijedi to raskopat pa vidit eventualno što se može. Aditiv u ulju nemam, motor skoro da ne troši ulje, nešto sitno što je normalno, motor je u odličnom stanju i u leru radi normalno. Zanimljivo u cijeloj priči je da sam isti problem imao i na starom motoru koji je skinut. Zanima me što predlažete u cijeloj priči, mehaničari su rekli svoje, "mijenjaj pumpu".

 

Zanima me jel će te lamele izletit ako upalim motor bez poklopca pumpe i jel će ulje šišat van jer ove dvije lamele lijevo nisu naslonjene na kućište?

 

Inin Super3 ti nije bas neki izbor za tvoj motor.

Da su "lamele" mislile izletit onda bi i izletile, sto znaci da sa njima nesto ne stima.

Na poklopcu gdje se spaja crijevo postoji mala gumica - nepovratni ventil.

Rastavi pumpu. Osmirglaj na staklu lamele sa finim smirglom - P800 (velike povrsine).

Osmirglaj poklopac pumpe (isto na staklu - P360)

Provjeri stanje "lamela" sa strane gdje dodiruju kuciste pumpe (zaobljeni dio "lamela")

Sve dobro operi i probaj. Obavezno provjeri ventil na poklopcu.

Promijeni nepovratni ventil na servo bubnju (zna se desiti da malo radi , malo ne)

Ukoliko i dalje budes bez kocnice - druga pumpa!!!

I, stvarno se nadam da ti je sada sve napisano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Promijeni nepovratni ventil na servo bubnju (zna se desiti da malo radi , malo ne)"

 

Ovo bi moglo biti jer sam kažem isti problem imao kad je bio bivši motor, ali opet zašto ne usisava u leru kad skinem crijevo s pumpe, može biti da i taj nepovratni na pumpi ne radi, bio sam puhao odozgo u nepovratni ventil i zrak prolazi, probaću još nekako odozdo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih nešto, u koji položaj se zakrene ta servo pumpa kad se uglavi unutra, nije isto kako se ušrafi jer pumpa visi udesno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad mu dodam gas pumpa proradi i poslije radi, sad jel kriva pumpa ili nešto drugo ne znam, vozit ću ovako kako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://img27.imageshack.us/img27/2497/picture001yo.jpg

 

Evo pumpa i poklopac koji ne drži ništa, tj izgleda da drži ovo što se vrti ispod jer je poklopac izglodan.

 

http://img27.imageshack.us/img27/4691/picture002ho.jpg

 

Ispod je neko sito itd.

 

 

Ovdje se vidi kak je izderan poklopac i sad dere ovaj drugi koji sam stavio, zašto dere po poklopcu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj rukom,tj.špicangama li nekim kliještima vrtit uljnu pumpu dok je vakum pumpa vani..dal ide teško??

 

dal je nedavno vađena uljna pumpa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Probaj rukom,tj.špicangama li nekim kliještima vrtit uljnu pumpu dok je vakum pumpa vani..dal ide teško??

 

dal je nedavno vađena uljna pumpa?

 

Vađena je pumpa kod promjene motora i majstor ju je prao, a i talog iz kartera je očišćen. Vrtio sam i ide lagano, s jedne strane onog što sam vrtio ima rupica, ne znam čemu to služi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vađena je pumpa kod promjene motora i majstor ju je prao, a i talog iz kartera je očišćen. Vrtio sam i ide lagano, s jedne strane onog što sam vrtio ima rupica, ne znam čemu to služi?

 

 

Dal si ju vrtio dok je bila vani ili sad dok je unutra??

 

Za podmazivanje uljem, ak me pamčenje služi na kaj misliš..

 

A možda bi ipak trebao posjetit nekog majstora..vidim nikad kraja ovom "problemu"..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dal si ju vrtio dok je bila vani ili sad dok je unutra??

 

Za podmazivanje uljem, ak me pamčenje služi na kaj misliš..

 

A možda bi ipak trebao posjetit nekog majstora..vidim nikad kraja ovom "problemu"..

 

Jel si sutra doma da mi to vidiš, sad sam tek vidio tvoj potpis.

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel si sutra doma da mi to vidiš, sad sam tek vidio tvoj potpis.

 

 

Nazovi me poslje podne..prije me nema doma vjerojatno..091/5479901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, dakle vozim se ja i kočim, ali nije to to, pumpa i dalje ne usisava, skinuo sam poklopac pumpe u radu i pumpa radi pritisak prema gore što po meni ne bi smjelo ukoliko mora usisavat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e imam i ja taj problem, gustavo i kaj je na kraju bilo ja imam osjecaj da je to do uljne pumpe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
e imam i ja taj problem, gustavo i kaj je na kraju bilo ja imam osjecaj da je to do uljne pumpe.

 

Ma i dalje se vozim s tvrdom kočnicom, stavim ispravnu vakum pumpu s drugog motora i ista priča, dakle uljna pumpa nema što drugo biti jer servo bubanj je ispravan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo da je ovdje ustavljen kvar, iz nekog razloga u vakum pumpu ulazi previše ulja, mehaničar kaže zbog pritiska ulja u karter, stavio sam drugu pumpu i povremeno radi povremeno ne radi, rješenje je kaže mehaničar popravak motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni skuzio ovaj topic do sada, kod mene na FORDU je bio problem takoder da kad sam kocio nakon drugi stiska na kocnicu ,papucica tvrda. Provjerio bubanj bio ok,znaci pumpa prosla

Kupio drugu i sve sljaka kako treba

Ja sam tada svoju raskopao jer prije se nisam usudio da neke ne sjeben i ostanem skroz bez kocnica, i unutra bilo taloga i sl. to sam isprao i nisam vidio nikakve greske na mojoj postojecoj pumpi, ali i dalje nije funkcionirala kad sam ju stavio na auto.... jel se ona moze reparirat , mada neznam ni kaj treba kad se nista ne vidi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navodno se repariraju unutra one pločice, ali ne znam tko ni gdje, ali kažem kod mene ulja ima u pumpi čini se previše i dolazi na ventil gore pa guši usis, ne znam kako to riješiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1