1 1
Gustavo

Vakum pumpa i servo

Recommended Posts

Kad uduneš motor i pričekaš 2-3minute i potegneš onu plastičnu cijev iz bubnja dali se čuje šištanje zraka (bubanj bi trebao bit pod potlakom )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad uduneš motor i pričekaš 2-3minute i potegneš onu plastičnu cijev iz bubnja dali se čuje šištanje zraka (bubanj bi trebao bit pod potlakom )

 

Misliš skinem crijevo dolje s vakum pumpe i ustima pušem zrak u bubanj i čekam dvije minute, jel mogu pumpom napumpat zraka?

 

Kako da udunem motor?

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upuhao sam bubanj pumpom i držao 2-3 minute i pustio i samo je zrak izašao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon što sam ugasio motor i izvadio crijevo ništa se nije dogodilo, dakle izmjena servo bubnja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da izbjegnem odzračivanje kočnica, izvadit ću ulje iz posude pomoću šprice, a jel će smetat što će ga gore na lajtunzima malo isteći, naime moram mijenjat cijeli bubanj s posudom jer nisu iste veličine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmjeni komplet kočionu tekućinu i miran si. Odzračivanje nije neka filozofija...

 

Čim odvidaješ lajtunge, zraka ce biti unutra a i eto stavljaš i drugi kočioni. Dakle odzračivanje je potrebno.

 

Podtlaka u bubnju nije bilo....znači nedrzi vakum (ako vec pumpa radi kako spada)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok ti auto radi u leru skini crijevo iz serva i stavi prst,ako vuče zrak ok je

Share this post


Link to post
Share on other sites
dok ti auto radi u leru skini crijevo iz serva i stavi prst,ako vuče zrak ok je

 

Ne vuče, a vukla je zrak ta pumpa na drugom motoru, o tome pričam cijelo vrijeme. Dakle kad krenem kočnica mi je tvrda pet minuta, a nakon toga radi normalno i tako stalno radi dok opet ne stanem negdje, možda najbolje ne dirat ništa neka radi tako?

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje si provjeravao dal vuče. Na samoj pumpi il na njenom crjevu negdje poslije pumpe. Dal je crijevo od te pumpe il si samo prešalto pumpu?

Vec smo govorili..ako nevuče eto problema. Probaj usporedit tu pumpu i ovu tvoju staru dali su iste.

To je neka pizdarija oko pumpe tj njene montaže il samog prijenosa za pumpu.

 

Naravno ako nevuče zrak samo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vuče na samoj pumpi kad skinem s nje crijevo, probao sam dva crijeva i isto je, probat ću još vozit kad bude kočnica dobro radila pa skinut crijevo i vidjet jel usisava zrak kad stanem i motor radi u leru, tu pumpu sam kažem skinuo s drugog motora gdje je usisavala i montirao je normalno na svoj motor, nemam kod montaže što pogriješiti? Bezveze mi skidat bubanj ako nije do njega problem, ali čudi me da je isti problem bio s starim motorom ili je to slučajnost? Slovenac Bosch kaže da nema veze što ne usisava pumpa?

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probano, nakon pet minuta vožnje otprilike vakum pumpa proradi i počne usisavati, probati ću i drugu pumpu, al reko bi da je ovo nešto do motora ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Probano, nakon pet minuta vožnje otprilike vakum pumpa proradi i počne usisavati, probati ću i drugu pumpu, al reko bi da je ovo nešto do motora ?

 

Bio kod majstora i kaže otišla membrana na vakum pumpi, zanima me kako izgleda ta membrana i gdje se stavlja, skinuo sam onaj poklopac na vakum pumpi, ali ispod nema membrane :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kimi1.8t
Jel nitko ne zna gdje ide ta membrana i kako izgleda?

Vec cetiri (4) mjeseca pises o pumpi i kocnicama.

Pa daj vec jednom otidji kod nekog mehanicara koji se kuzi u kocnice i servo da vidi u cem je problem.

Dodji kod mene u ZG i ja cu ti reci sta je problem. Nece te nista kostati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vec cetiri (4) mjeseca pises o pumpi i kocnicama.

Pa daj vec jednom otidji kod nekog mehanicara koji se kuzi u kocnice i servo da vidi u cem je problem.

Dodji kod mene u ZG i ja cu ti reci sta je problem. Nece te nista kostati.

 

Reci mi ovdje što je, bio sam kod dva mehaničara, jedan mi kaže otišla membrana, drugi da ta pumpa nema membranu i dao mi drugu koja isto nije radila, ako tri pumpe ne rade od kojih za jednu znam da je radila na drugom motoru što više može biti, žaruljica od ulja se gasi kad upalim motor :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kimi1.8t
Reci mi ovdje što je, bio sam kod dva mehaničara, jedan mi kaže otišla membrana, drugi da ta pumpa nema membranu i dao mi drugu koja isto nije radila, ako tri pumpe ne rade od kojih za jednu znam da je radila na drugom motoru što više može biti, žaruljica od ulja se gasi kad upalim motor :rolleyes:

 

Nisam vidovit!

Moze biti svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, kad dodam gas pumpa počne radit, u leru ne usisava ništa, ali čini mi se da nije problem u pumpi nego unutar motora što traži skidanje kartera, a ovaj moj mehaničar vjerojatno to želi izbjeći jel zna da je greška do njega jer je skidao i prao i čistio uljnu pumpu i što da mu radim sad.

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites

uljna pumpa ima prijenos preko te iste osovine koja vrti i vakum pumpu.... da osovina nevrti onda bi bilo problema s tlakom ulja.... Može li se rastavit ta vakum pumpa tj skinut ono gore deklo samo i upalit motor i vidit dali osovina dole vrti. (nisam je rastavljao pa sad nemogu rec dal se osovina moze vidit)

Share this post


Link to post
Share on other sites
uljna pumpa ima prijenos preko te iste osovine koja vrti i vakum pumpu.... da osovina nevrti onda bi bilo problema s tlakom ulja.... Može li se rastavit ta vakum pumpa tj skinut ono gore deklo samo i upalit motor i vidit dali osovina dole vrti. (nisam je rastavljao pa sad nemogu rec dal se osovina moze vidit)

 

Gore ima poklopac koji se odšrafi, ali ne znam jel smijem upalit motor dok je skinut poklopac ?

Čudno mi da tri pumpe ne bi radile kako treba, ali svašta je moguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam zasto nebi smjeo upaliti osim ako tu osovinu taj poklopac drži u centru....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kimi1.8t
http://img27.imageshack.us/img27/2497/picture001yo.jpg

 

Evo pumpa i poklopac koji ne drži ništa.

 

http://img27.imageshack.us/img27/4691/picture002ho.jpg

 

Ispod je neko sito itd.

 

Na poklopcu se nalazi nepovratni vetil koji je mozda neispravan.

"Lamele" (4 plocice) koje se nalaza u osovini pumpe centrifugalno bi trebale biti naslonjene na stjenku kucista

kada motoir radi, i tako stvarati podtlak Mozda tu nesto "steka".

Mozda je broj okretaja na "leru" premali. Mozda u ulju imas aditiv ili je ulje pregusto, pa

lamele ne izlaze van osovine, pa ni ne stvaraju podtlak.

A, mozda se ti volis dopisivati, jer se to sve tako jednostavno detektira,

i nemogu vjerovati da nemas u blizini majstora za to!?

Autofreak ti je dobro napisao sto se tice pogona.Kad se ne bi vrtila servo pumpa,

onda se ne bi vrtila ni uljna pumpa, sto nadalje znaci da bi ti vec odavno pisao o motoru a ne o kocnicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore su slike gdje se vidi stanje pumpe, na poklopcu nema ništa osim tragova glodanja od vrtnje ovog ispod. Ulje nije pregusto jer koristim Super 3 od Ine, mehaničar mi je rekao da pitam koliko košta nova pumpa ili da nađem polovnu, našao sam polovnu koja isto nije radila, ne kupuje mi se nova pa da bacim novce i bude isto. Imam doma jednu koja isto ne radi i zanima me jel vrijedi to raskopat pa vidit eventualno što se može. Aditiv u ulju nemam, motor skoro da ne troši ulje, nešto sitno što je normalno, motor je u odličnom stanju i u leru radi normalno. Zanimljivo u cijeloj priči je da sam isti problem imao i na starom motoru koji je skinut. Zanima me što predlažete u cijeloj priči, mehaničari su rekli svoje, "mijenjaj pumpu".

 

Zanima me jel će te lamele izletit ako upalim motor bez poklopca pumpe i jel će ulje šišat van jer ove dvije lamele lijevo nisu naslonjene na kućište?

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1