0
Bruce_2005

Kako dobit na kvaliteti zvuka?

Recommended Posts

i onda je sve oslo u k. kad si prodo te sisteme :P

 

:rotfl

 

ali imam još jedne kickove i tw od RF audiophile ispod jastuka,bumo se dogovorili makar za tw zasad,a onda bumo kemijali s panelima i valda dynamitom ak bu para :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

velim za to kolko kostaju su o.k. prije je metar npr 50mm2 kabla bio 150kn, a sad u setu za 600-700kn dobijes 6m kabla, cinch, kuciste i osigurac itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

a dobio sam od mr jokea por.da se bolje moze proc sa nekim tako rec obicnim kablovima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

gle tebi bu dosta da uzmeš set od dietza 20mm2 ili 35mm2 i unutra imaš sve kaj ti treba,kad ideš kupovati posebno možda budeš ušparal koju kunu

Share this post


Link to post
Share on other sites
gle tebi bu dosta da uzmeš set od dietza 20mm2 ili 35mm2 i unutra imaš sve kaj ti treba,kad ideš kupovati posebno možda budeš ušparal koju kunu

a neznam jos cu morat razmislit sve je to lijepo u kompletu ali zasto dat 400kn za to kad mogu pojedinacno uzet za ajmo rec pola

Share this post


Link to post
Share on other sites
a neznam jos cu morat razmislit sve je to lijepo u kompletu ali zasto dat 400kn za to kad mogu pojedinacno uzet za ajmo rec pola

 

ako za 200kn nadjes 5m +kabla (35mm2), metar -kabla, cinceve, kuciste osiguraca i osigurac, molio bih te da javis di ima toga da i ja uzmem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako za 200kn nadjes 5m +kabla (35mm2), metar -kabla, cinceve, kuciste osiguraca i osigurac, molio bih te da javis di ima toga da i ja uzmem :)

u BOSNI :lol2:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

gle kad računaš u kompletu platiš 400-500kn komplet i imaš sve,a kad kupuješ zasebno,samo ti je solidan činč 100kn,anl kvalitetan skoro 200kn s osiguračem,pa kablove i stopice,prikupi ti se brzo ta svota,ako ne i više

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može se jeftinije proć.... ;) ako ne računaš gorivo koje ćeš potrošit... za 35mm može i mini anl koje dođe 50 kuna s osiguračem... kablovi 6 metara oko 120-150 kuna, malo su skočile cijene bakra... stopice kunu komad... i chinch uzme targetov za 100 kn (po meni puno kvalitetniji od onog iz seta) ili u chipoteci za 40 kn, to sve zajedno je 300 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da o ovom sistemu netreba nis dodatno pricat

u izvrsnom stanju, kao nov

700kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P :P :P Mogo si onda i naslov kopirat....

p:phase cfs165.25

mislim da o ovom sistemu netreba nis dodatno pricat

u izvrsnom stanju, kao nov

700kn

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se povratim postu :P

a jel bolje u duju stavit visokotonce na nj.origigi mjesto ili u nosace?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ti više paše... ovisi o sistemu... ja imam na original mjestu ali iznad mrežice okrenuti prema ručnoj.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao i jedno i drugo u duji i po meni puno bolje u A nosačima

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja u polu imam boston zvučnike,prednje visokotonce i zadnje 3 sistemce i pre zadovoljan sam zvukom s tim da mi svira na solidnom pioneerovom radiu(deh-2900mp).nikad prije nisam čul za tog proizvođača ali velim,je*eno se čuju.došli su me 1000 kn,prednji su bili oko 200 kn,a zadnji 800 kn i te zvučnike mi je prodavač preporučil jer sam htel kenwoodove,a on mi je rekel da su ovi puno bolji i u to sam se uvjeril

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja u polu imam boston zvučnike,prednje visokotonce i zadnje 3 sistemce i pre zadovoljan sam zvukom s tim da mi svira na solidnom pioneerovom radiu(deh-2900mp).nikad prije nisam čul za tog proizvođača ali velim,je*eno se čuju.došli su me 1000 kn,prednji su bili oko 200 kn,a zadnji 800 kn i te zvučnike mi je prodavač preporučil jer sam htel kenwoodove,a on mi je rekel da su ovi puno bolji i u to sam se uvjeril

boston je valda americka marka,kazem valda :unsure: a inace da cuo sam da su dobri al nekak nie da im nevjeruem neg neznam ljubitelj sam klasike tako i marki

a evo vam boston sub da vidite kaj radi koi hod membrane :o PREbolesno

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto nisam htio otvarat novi topic rekoh da stavim ovdje

htio bih samo cut koji savjet,preporuku sto se tice pojacala za New Edge 216 systemce,posto neznam koje da uzmem

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do koliko para....

znao sam da ces se ti prvi javit :lol:

ha neznam 800-900kn ma naso sam jedno(al novo :D ) samo neznam jel imamo mi ko clanovi popuste za leocommerc

inace to kaj sam naso je magnatova nova serija black core four tak da nea ni na cicama polovnog

Black core

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj nemoj gluposti radit, za te pare kupiš neko ozbiljno pojačalo.... budem ti ja posudio nešto dok ne uleti nešto ozbiljno...

Grijeh je te sisteme spajat na loše pojačalo :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
0