0
Denis_TDI

Jetta Mk2 1.3 CL

Recommended Posts

Evo doslo konacno vrijeme da i ja predstavim svoju pilu a to je Jetta Mk2 koju sam dobio od strica (puno hvala stricu) posto je on kupio novi auto. Stric je Jettu vozio, nije se nista cistilo pralo tako da mi je trebalo dosta mnogo vremena da ga izglancam. Bitno da je masina bila redovito servisirana, kad sam malo pogledo novi kabli za svjecice, novi filtar zraka, ulja, goriva i tako to sve.

dscn1506b.jpg

dscn1504j.jpg

dscn1502.jpg

 

Ovaj duboki branik lepo pase na autu, heh jos da je i zadnji duboki to bi bila premija ali i to bo doslo.

dscn1499m.jpg

dscn1498r.jpg

dscn1508e.jpg

Masina je unutra 1.3 benz s time da je getriba 5 brzina, dok je original za taj auto 4 brzine, na cepu je masina bila malo masna no to sam obriso i od onda nadalje je sve OK.

 

Onda je slijedilo malo kupanja za auto i usput slaganja bravica na vratima.

dscn1516up.jpg

dscn1517bx.jpg

dscn1518r.jpg

Ribaj Mara da se bude svetilo.

dscn1520y.jpg

 

Covek nebi povjerovo kaj sve stane na mesto za rezervni kotac.

dscn1524u.jpg

 

Evo tu sam stavio muziku nutra posto mi je to obavezna stvar u autu.

 

Autoradija dobio od prijatelja koji je nabavio drugi. Powered By Sebalj.

dscn1494i.jpg

 

Pa brikanje zica i povlacenje kablova do pojacala.

dscn1526s.jpg

 

Heh prvo je morala iti ova zvucna kutija koja je strogo proracunata za woofere ali nazalost nije isla nutra kroz otvor haube,...

dscn1531a.jpg

pa sam za pocetak stavio alternativu....

http://img35.imageshack.us/img35/4305/dscn1530o.jpgdscn1530o.jpg

... a onda je na red doslo rezuckanje i pripasavanje..

dscn1573n.jpg

dscn1576h.jpg

dscn1579m.jpg

i evo gotov proizvod koji pase original nutra a i hauba je jos uvijek dovoljno velika

dscn1583y.jpg

 

Pa zatim slaganje pozadinskoga svjetla na cukicama i tabli za ventilaciju. Pa je to sve trebalo rasturiti, no dobro bar sam i to naucil.

dscn1600t.jpg

dscn1599r.jpg

 

Na cukice sam stavil 3 Ledice plave tak da jedna pokriva brzinomjer, druga sat (nadam se ubrzo obrtaljku) a treca na sredini za temp. i gorivo. Bilo bi bolje da ledice nisu tak jako usmjerene ali sta mogu kad su samo takve imali u AD-u.

dscn1598b.jpg

 

A evo tu mi je i pomagac koji je odma zavoljel Jettu i smjestil se iza.

dscn1597i.jpg

 

I evo to na kraju izgleda ovako (iako uzvio izgleda puno bolje):

dscn1611b.jpg

dscn1616.jpg

Ja zadovoljan jer svetli puno bolje nego prije a i plavo je jos k tome.

 

Koza oko menjaca je bila unistena do kraja pa mi je mama slozila novu koja je bas upadljiva.

dscn1624.jpg

 

I za sad jos par slikica onak:

dscn1538g.jpg

dscn1546w.jpg

 

Evo po meni najmocnija slika u kojoj sam uhvatio Jettu.

dscn1589f.jpg

 

Ja i ekipa.

jettajasebgombar.jpg

 

A tu je i link na full galeriju z HD slikama:

Galerija

 

 

I tako Jetta ide dobro me sluzi a kroz ljeto idemo u nove tjuninge.

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nesto novih slika i radova.

Tu sam stavio nutra home made presvlake za siceve i isto tako tapicirao zadnji panel za zvucnike. I opet auto izgleda malo noviji i ljepsi.

dscn1860m.jpg

dscn1861a.jpg

dscn1864s.jpg

 

Ovih dana je na red doslo i smirglanje i poliranje poklopca ili ti deklina.

dscn1865h.jpg

dscn1869d.jpg

S tim da jos mora doci zavrsna obrada da se mogu pogledati u njega i popraviti zurku.

 

Pa malo probavanja ALU felni z bratovog G3.

dscn1872.jpg

dscn1873.jpg

dscn1874.jpg

 

Tu je i sportska oprema za auto koja ukljucuje tensiku lopticu na kuki.

dscn1863o.jpg

 

I evo brat lagano privodi poslove na G3 1.9 TDI (110KS) kraju, auto je bio cijeli farbani posto je imal dosta ostecenja, bitno je da ga na vreme makne pa da bude vise mejsta u garazi za moju Jettu.

dscn1870.jpg

dscn1871.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet se malo poigrao u garaži i uspel pripasati GTI ralicu od trojke (fala bratu) oko koje i nije bilo puno posla da se pripase gore.

 

dscn1908t.jpg

dscn1907y.jpg

dscn1905t.jpg

dscn1901h.jpg

dscn1885t.jpg

 

Sad još samo malo da se auto spusti onda bu tek to izgledalo onak original. Za ve je to samo malo spuštanje s prve strane ali još uvek je to oko 18cm od poda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam malo pocistio frgu pa da moze bolje vuc i gorivo i zrak.....

dscn1940x.jpg

 

Radi lakseg skidanja trebalo se zavuci unutra,.... i sta da kazem mjesta bogme ima za dvojicu a i prije je radio na leru malo pa mi je i noge grijo lagano...

dscn1941.jpg

 

dscn1944r.jpg

 

 

dscn1945e.jpg

 

dscn1946.jpg

 

Nabralo se cađe unutra da mu smanjilo fi za milimetar dva..

dscn1949m.jpg

 

dscn1950c.jpg

 

I tako to se stavilo gore i sad imam osjecaj koda auto ne da bolje vuce nego brze prima gas...

 

A tu su se malo i felne probavale,... ali nazalost imam samo 2 kom pa najvjerojatnije nebum stavljal gore...

dscn1957t.jpg

 

Nebi bilo lose da je nizi za koji cmm, ali to je i zato jer amortizeri jos nisu sjeli dok sam ga spusto z dizalice..

dscn1956h.jpg

 

dscn1958j.jpg

 

dscn1959x.jpg

 

Jos sam kad bi ga opral, heh onda bi bilo prevec ali zutra prije podne i to ide na red..

dscn1960t.jpg

 

dscn1963j.jpg

 

I tako Jetta vozi ide samo se ipak malo gutila sa ovim felnama, al to je zato kaj su malo veci promjer ali bi zato brze isla, s tim da nisu balansirane pa me je volan lepo stepal dok sam iso prek 80km/h. iako jako lepo leze u zavoju...

 

I tu su naravno komentari::

Komentari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo dugo nisam nista bacio nova gore, al da nebi bilo da se nista ne radi evo par novih stvarcica:

 

1. Za pocetak evo stavio ALU felne 14'' Origigi VW Montreal..

 

dscn1972o.jpg

 

Pa malo pticje perspektive:

 

dscn1973h.jpg

 

dscn1975.jpg

 

Sad su gume 185/60 R14 gore i auto mnogo bolje lezi u zavoju al ipak obicni amortizeri gore pa se to sve njise..

 

Malo fotosession na Dravi:

 

dscn1978g.jpg

 

dscn1976n.jpg

 

dscn1979tg.jpg

 

Pa sam nabavio gljivu, koja je doduse malo mozda prevelika za 1.3 al nema veze neka ima nek se stima, neka dise punim plucima... I zaista primjeti se razlika da auto brze prima gas a i mozda malo bolje vuce.....a zvuk??? heh zvuka ima samo u prvoj brzini kad ga malo bolje stisnem

 

dscn2071h.jpg

 

dscn2074n.jpg

 

Pa sam malo zabacio crni znak umjesto Srebrnog, pa slobodno kazite koji vam se bolje svida da se ne dilemim dalje:

 

dscn2076w.jpg

 

 

Nabacio jos jedan detalj a to je WOlfsburg edition plocica na blatobranu, ali nazalosta samo jedna, imam jednu GTD ali to necu gore stavljat jedino ako nece doc takva masinka nutra:

 

dscn2084uk.jpg

 

dscn2083.jpg

 

I jos jedna za kraj, nesto sam ispod gledo malo kakvo je stanje

 

dscn2082me.jpg

 

Neki dan kad sam stavio gljivu gore iso sam malo testirati auto po Dravskoj "hidri" i uspio sam da ga natjeram do 160km/h, pa ja nissam mogo vjerovat da taj auto moze tolko ic, stvarno bio sam ko malo dijete kad vidio kazaljku do 160, a ono vec sve nutra puse auto drhti, steplje se ali ide.... Da i kad sam se vozio tolko na negdje 4500RPM u petoj onda je gljiva pocela da buci ko luda... i tako to sve eto

 

 

I naravno Komentarcici

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet malog update-a u vezi mog auta. Jedna stvar mi nije dala mira a to je sto sam kad sam dobio auto brze bolej ubacio radio unutra i zvucnike i sam nek cim prije dere. Pa sam lijepo kupio ona dva konektora sto idu u autoradio iza, kable sam imao otprije doma, te sam jos kupio signalne cinche do pojacala jer su mi ovi moji stari vec jako sumili.....

 

I na posao:

Prvo sve trebalo izvaditi van..

 

DSCN2128.jpg

 

Pa me tu zatim docekalo par iznenadenja:

 

DSCN2119-1.jpg

 

 

Bilo je tu i par kovanica raznih valuta (dinari, silinzi, marke i ostalo):

 

DSCN2122.jpg

 

Suvozaceva spuzva ispod bila je sva neka mokra pa sam se pito od cega i gledam ja ispod sve cijelo nigdje kakva rupa ili tako nesto. Al sam zatim se sjetio da je takav miris auto odma cim sam ga dobio pa mozda jos od onda:

 

DSCN2126.jpg

 

To sve dobro osusio i provjerio dobro podove sve cijelo nigdje hrdja.

 

 

Pa onda malo skidanja armature:

dscn2116.jpg

 

I mnogo ciscenja...

 

Malo susenja armature nakon pranja:

 

DSCN2132.jpg

 

Pa zatim najlaksi dio posla - brikanje.... A tu je i moj novi recaro sic kozni vrlo udoban pogotovo nakon pola sata sjedenja

 

dscn2130v.jpg

 

Tu se vidi i GTI volan sto sam bio nabavio, pa neka bude .........

 

dscn2131z.jpg

 

dscn2135.jpg

 

Tu se vec malo i kmica spustila pa je i svetlo trebalo

 

dscn2138.jpg

 

Pa jedna osdostraga:

 

DSCN2139.jpg

 

Evo same zvucnike nisam sliko jer jos nije sve gotovo ima jos nesto posla tako da sve u svoje vrijeme. Uglavnom komplet instalacija je slozena za radio i zvucnike, te napajanje i signal za zvucnike sto se toga tice sam miran. To bi bilo to mogu prekriziti na popisu stvari koje moram obaviti na Jetti

 

A evo i jedna dve umjetnicke:

 

DSCN2141.jpg

 

DSCN2160.jpg

 

Tu se cak vidi i novi prednji look(facelift) koji sadrzi novi znak kromirani sa G4, zmige prozirne te Filtar zraka koji se nazire iza resetaka..

 

K&N tj. Revolution vec odnio prve zrtve:

 

DSCN2112.jpg

 

Usisava ko blesav, sve bi popapo... :bravo

 

I naravno Komentarcici

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dugo nisam nista bacio gore, pa da nebi bilo da se nista nije radilo, evo stavio sam duboki zadnji branik:

 

Posljednji pozdrav tankom braniku:

 

DSCN2173.jpg

 

Prvo je slijedilo dobro pranje branika, da se svijeti:

 

DSCN2176.jpg

 

Hmm, kuka reci pa-pa:

 

DSCN2178.jpg

Nosac branika je kao sto se i vidi na slici, bio udaren, i zbog toga cijeli zahrdjavio, pa sam ga ravno i zatim ofarbo....

 

Kad sam skinuo nosac dolje, opet malo iznenadenja........

 

DSCN2180.jpg

 

Evo pogled iznutra, izgleda ko neki podzemni kanali...... sve blatno i zmazano

 

DSCN2181.jpg

 

Tanki VS. Duboki

 

DSCN2187.jpg

 

A da ipak ostavim ovakoooooo.....

 

DSCN2188.jpg

 

I evo kak to uzgleda, sliko sam malo kasno jer sam ga slago do noci...

 

DSCN2195.jpg

 

DSCN2200.jpg

 

Posto nisam imao origigi nosaca za duboki branik, onda sam ovaj nosac morao jos malo preraditi, trebalo ga je malo "podignuti" da branik nebi visio i to je rijeseno. Bitno da mi je boja orginal pa nisam jos moro i farbat...

 

I sad konacno auto izgleda ko cjelina, a ne prije ko da je svasan od dva komada, ono naprijed sve duboki + ralica a iza samo tanki branik

 

Drugi dan sam ocistio ove plastike od zadnje brave i ova svijetla za tablicu:

 

DSCN2189.jpg

 

Na susenju:

 

DSCN2191.jpg

 

Comments

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pa se opet malo radilo na tapicirungima....... za woofer i za prednje panele u vratima, posto nisam imao original panele za zvucnike morao sam ih sam izraditi za 13 cm zvucnike...

 

Ideja je rodena, odlucio sam iz panela gde idu one ladice, njih izbaciti i ugraditi drvenu plocu umjesto njih:

 

DSCN1983.jpg

 

Ladice OUT::

 

DSCN1984.jpg

 

Evo izrezano i nafino pobruseni rubovi:

 

DSCN1987.jpg

 

Kak bi to trebalo pasati s panelom :

 

DSCN1988.jpg

 

Kak bi trebalo pasati z zvucnikom:

 

DSCN1985.jpg

 

Pa evo zatim finalnog pripasavanja:

 

DSCN1989.jpg

 

I zatim malo ljepljenja, kitanja smirglanja:

 

DSCN1991.jpg

 

Prvotno sam mislio da to sve lepo pokitam i zagladim pa da se ofarba v crno, ali sam nabavio tkaninu za woofer tapicirati, pa sam usput i to oblekel v plavu boju:

 

Malo pripasavanja uz pomoc kvacica:

 

DSCN2098.jpg

 

Sve dobro zategnuto i zaljepljeno:

 

DSCN2100.jpg

 

I gotovo:

 

DSCN2102.jpg

 

Posto nisam jos kupil nove zvucnike a ovi su malo neugledni onda nisam rezao ovu rupu za zvucnike ali dok kupim nove onda bum jih otkril

 

Tak to izgleda na vratima:

 

DSCN2103.jpg

 

DSCN2133.jpg

 

 

EVo tom prigodom je i woofer dosel na red:

 

DSCN2093.jpg

Staro neugledno pakiranje...

 

SAL BC 2x80W RMS

 

DSCN2096.jpg

 

Jos malo pa gotovo:

 

DSCN2094.jpg

 

DSCN2095.jpg

 

I skoro gotov proizvod:

 

DSCN2097.jpg

 

A tak to izgleda v haubi:

 

dscn2201n.jpg

 

Ve jos moram ovu podnicu gepeka pretapicirati v nekvu onu crnu grubu tkaninu kak vec obicno ide v gepek i jos par sitnica na zvuni kutiji pa da bude gotovo.....

Al bitno da udara....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yo Guess who's back :bravo :bravo

 

Evo dosta dugo nisam bacio gore nikakav napredak, nije da se nije nista radilo ali su to vecinom bile sitnice pa se nije isplatilo stavljat jednu po jednu.

 

Istekla mi je rega pa sam moro vratit tablice, i onda je doslo dovoljno ovoga:

 

dscn2837n.jpg

 

da smo mogli staviti gore ovo:

 

dscn2846c.jpg

 

i naravno ovo:

 

dscn2845z.jpg

 

pa se sad mozemo dalje vozati ko veliki :fakjea :fakjea

 

ali je ipak prije toga trebalo menjat staklo, sto smo ja i brat izveli za vrlo kratko vrijeme kad je on dosao na pauzu doma i donio staklo sa sobom:

 

dscn2840v.jpg

 

a razlog mjenjanju je i vise nego ocit:

 

dscn2861m.jpg

 

to sam ja privrmeno nafilao sa kitom unutra.

 

Pa onda malo modifikovane zmige:

 

dscn2851l.jpg

 

Nema onih narancastih plastika unutra nego je samo zaruljica origigi orange boje..

 

Pa smo se malo bacili na skidanje hrdje:

 

dscn2667.jpg

 

dscn2666x.jpg

 

Glavni alat

 

dscn2662e.jpg

 

Pa prije farbanja::

 

dscn2664i.jpg

 

i onda pofarbano, nazalost nisam slikao kad je jos felna bila dolje al to ispadne nekako ovako:

 

dscn2678ug.jpg

 

dscn2676.jpg

 

Pa mala pomoc prilikom skidanja kotaca:

 

slika037.jpg

 

Pa je pala ideja da bi mogli sloziti neke podloge za vurice i eto, puno se ljepse vidi po noci kad plavo osvijetli bijelu podlogu:

 

dscn2842h.jpg

 

I malo da mirisi unutra:

 

dscn2844o.jpg

 

Ofarbani poklopac glave, bitno da ne hrdja dalje... te su ispolirani srafi koji drze taj poklopac

 

dscn2847o.jpg

 

I usput skinuta gljiva i stavljeno stock usis, posto na tehnickome to sad dosta kontroliraju a i meni to nije davalo neke rezultate pa nema potrebe...

 

Tu je i naljepnica z vanjske strane :palacd:angry: koju cemo valjda zamijenit u 7. mesecu kad dodju ove druge...

 

dscn2854.jpg

 

A tu je i ono sto suputnicima sredjuje bubrezni kamemac :rotfl :rotfl

 

dscn2855n.jpg

 

to sam tek nedavno stavio, treba jos kutiju pretapicirat i malo kablove srediti.

 

Komentari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovdje se malo vidi i da je Woofer tapiciran, ali najbitnije da sam promijenio desni stop (THX to WooDoo)

 

dscn3058w.jpg

 

A zamjena je bila potrebna zbog ovog:

 

dscn3057x.jpg

 

i ovog:

 

dscn3056x.jpg

 

Pa malo pranja i susenja, te jedna za usporedbu:

 

dscn3060g.jpg

 

Tu je trebalo jos izbustii rupu jer je jedna stopka za americko ili koje vec trziste uglavnom drugaciji je bio raspored zaruljica.

 

dscn3059.jpg

 

i na kraju:

 

dscn3062q.jpg

 

A onda smo nabavili ovo:

 

slika049o.jpg

 

Centralno od Passata karavana i35.

 

Te odma da vidimo kak bi to moralo bit spojeno:

 

slika048i.jpg

 

Pa instalirano:

 

dscn3217r.jpg

 

Od haube:

 

dscn3218i.jpg

 

I jos je trebalo nabaviti kompresor koji je iz Golfa 3, te je odma ubacen u gepek u lijevu stranicu:

 

dscn3220g.jpg

 

Tu se jos mora sloziti neke spuzve malo za zvucnu izolaciju, no uglavnom to je spojeno i stvar funkcionira, ja zadovoljan.

 

Kad sam vec raskpao cijeli auto zbog instalacije, odma sam i ofarbao plastike iza:

 

dscn3222q.jpg

 

dscn3221k.jpg

 

Na slikama se vide kao neke mrlje ali u stvarnosti to izgleda dosta bolje, i sad bi jos trebalo i krovni tapicirung tapicirati u crnu tkaninu da to pase jedno z drugim.

 

I to bi bilo to

 

Komentari

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam bio zamijenio desni stop on je bio malo drugaciji od levog, tj. malo je smatirao bio je vise tamniji.

Pa kad je vec Emanuel imao dovoljno prakse sa poliranjem, krenuli smo i na poliranje mojih farova.

Ovakvi su bili prije:

 

hpim0070m.jpg

 

hpim0071u.jpg

 

Prvo temeljito ciscenje:

 

hpim0072x.jpg

 

hpim0073.jpg

 

A evo i pokretnog radnog stola, te novih usisnika na zadnjoj strani Jette :rotfl:bravo :

 

hpim0074.jpg

 

Vise slika prije poliranja ima i u prijasnjim postovima

 

I slijedi nakon poliranja:

 

hpim0075u.jpg

 

hpim0076.jpg

 

hpim0077.jpg

 

hpim0078q.jpg

 

I sada izgledaju poprilicno novije, međutim desni je i dalje tamniji od lijevog pa smo pomislili da jeto vjerojatno da su sami farovi unutra pocrnili, pa ako ima ko kakav dobar nacin da se to dobro ocisti iznutra nego vice. :bravo :bravo

Bilo kako bilo ja zadovoljan poliranjem posto je stopovima ipak dosta vraceni sjaj.

 

hpim0079g.jpg

 

hpim0083.jpg

 

Osvjezena pozadina:

 

hpim0084b.jpg

 

hpim0085.jpg

 

hpim0086r.jpg

 

Pa smo usput malo i zmige potegnuli iako se tu ne uocava tako razlika, nek im bude:

 

hpim0081s.jpg

 

hpim0080.jpg

 

Sad jos treba komplet cijeli auto oprati posteno da se i sve skine dole sa plastike al to cemo ostaviti za sljedeci dan.

 

Slike tokom poliranja nema, posto su ruke bile prljave i niej bilo vremena. Poliralo se Purolom i klasicnim nastavkom na busilici.....

 

Tu slobodno: Komentari

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet se nesto radilo na autu, ovaj put su na red dosli sportski federi (THX to Smoki).

 

Pa da pocnemo:

 

Opruge je prvo trebalo dobro ocistiti a zatim i ofarbati kako bi to sve izgledalo kak spada:

 

Prednje:

 

dscn3239.jpg

 

Pa zadnje:

 

dscn3240s.jpg

 

Prvo sam se poceo muciti sa cetkom na fleksu da ih ocistim dobro, ali sam zatim nasao jednog covjeka koji mi je za pivu ispjeskario na poslu nakon cega izgleda ovako:

 

dscn3250j.jpg

 

dscn3251.jpg

 

A zatim farbanje, nisam ih farbao u crvenu posto to svi rade, ipak vise volim mirnije boje posto auto nije neki sport edition:

 

dscn3252n.jpg

 

dscn3254d.jpg

 

Pa nakon susenja:

 

dscn3256rl.jpg

 

dscn3260.jpg

 

Evo razlika, stari vs novi:

 

dscn3262.jpg

 

na autu:

 

dscn3265.jpg

 

dscn3266.jpg

 

dscn3268.jpg

 

Ovo je nakon sto su namontirani prednji federi::

 

dscn3267q.jpg

 

ali jos nisu sjeli kak terba pa auto nije spusten do kraja al se vec nazire.

 

A u medjuvremenu je ubaceno jos nesto unutra :rotfl :rotfl::

 

dscn3263.jpg

dscn3264x.jpg

 

Zatim dolaze na red zadnji:

 

dscn3269a.jpg

 

dscn3270.jpg

 

A tu je i moj pomocnik:

 

dscn3271.jpg

 

Stari vs. novi:

 

dscn3273z.jpg

 

dscn3274.jpg

 

I na autu:

 

dscn3275h.jpg

 

dscn3276s.jpg

 

 

i na kraju rezultat, malo su losije slike jer je vec bila noc, naknadno poslikam bolej pa stavim:

 

dscn3278f.jpg

 

Prije:

dscn3233.jpg

 

Poslije:

dscn3233a.jpg

 

Prije:

dscn3236d.jpg

 

Poslije:

dscn3236low.jpg

 

Prije:

dscn3237l.jpg

 

Poslije:

dscn3237low.jpg

 

I ja zadovoljan, auto se sada i mnogo manje nise u zavojima i bolje ih prima, iako bi prednji kraj mogao ici jos malo dole da bude 60/40 al za sad bude tak. Ova plava boja opruga mi se jako svidja pa bude od sad sve tako farbano.

 

Evo jos par danjih slika::

 

dscn3283.jpg

 

dscn3284g.jpg

 

dscn3285.jpg

 

dscn3288.jpg

 

dscn3289u.jpg

 

dscn3290nc.jpg

 

dscn3291b.jpg

 

I komentarcici:

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovih dana nabavili smo felne 15 cola, nesto kao BBS Jubi, i onda se cekalo ljepse vrijeme da Emanuel to sve malo poslika:

 

 

hpim1517.jpg

 

Stavljen je i lip gore iako prvi put vidim takav lip on je original sa jedne Jette

 

hpim1522.jpg

 

hpim1525.jpg

 

hpim1527.jpg

 

hpim1531e.jpg

 

hpim1597.jpg

 

hpim1475.jpg

 

hpim1602d.jpg

 

hpim1614.jpg

 

hpim1626.jpg

 

No felne su gore samo za probu, jer ih treba srediti prek zime i neke dobre ljetne gume gore da to buide rijeseno stvar.

 

I komentarcici:

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se ja opet malo javim sa svojim autom. Auto je natrag vraceni na normalne federe, malo mi je to bilo prenisko i tvrdo i sad se tako vozi, jest da sad plovi po zavojima, ali barem ne moram voziti slalom oko svake grabe.

 

Pa evo konacno i nabavljena zadnja lijeva lajsna na vratima:

 

dscn3312j.jpg

 

dscn3313.jpg

 

Malo je i auto prljav, al uglavnom sad je to bar kompletno

 

dscn3420b.jpg

 

dscn3421lf.jpg

 

A tu je vec rijeseno i komplet osvjetljenje prekidaca u plavoj boji:

 

dscn3432y.jpg

 

dscn3781k.jpg

 

dscn3434u.jpg

 

Isto tako ubacene su bijele led diode i u svijetlo kabine, slika po noci nemam ali svijetli sasvim pristojno:

 

dscn3435.jpg

 

dscn3436x.jpg

 

Usput su stavljene ledice i u zmige i pozicije za koje nisam siguran dali ih ostaviti unutra ili mozda bolje bez njih:

 

dscn3443r.jpg

 

dscn3445m.jpg

 

Na slikama se vidi ko da svijetli plavo ali zapravo je bolje bijela boja a i nije tako intenzivna po noci

 

dscn3448o.jpg

 

dscn3457d.jpg

 

dscn3458t.jpg

 

Stavljeni sicevi od cetvorke Editiona :rotfl, sala mala naravno stavljene su presvlake koje mi izgledaju sasvim pristojno, samo ih treba jos malo razvuci i to ce biti to:

 

dscn3774b.jpg

 

dscn3773.jpg

 

dscn3772.jpg

 

Nabavljena je i druga oznaka od Wolfsburg Edition

 

dscn3780.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0