0
Spidey

Spucknapf - plasticni dio

Recommended Posts

Radi se o poprilicno trazenom volanu. Siguran sam da je bio na Sciroccu Mk1, te se prica i na Golfu Mk1 GTI mada su neki ljudi to opovrgavali.. :lol:

 

Znaci radi se o..

 

th_1-36-60811.jpg th_Foto-S73G44NC.jpg th_Foto-7XYH8CA8.jpg

 

No velikoj vecini koji ga posjeduju problem predstavlja dani dio

 

th_Afbeelding067.jpg th_image_zoom_0_0-1204534537.jpg th_Afbeelding066.jpg

 

E sad, ovaj topic bi trebao pomoci onima kojim dani dio nedostaje.. Dakle, trebalo bi se naci bar 5 ljudi, tako da da se dvojci isplati to raditi.. Okvirna cijena se za sada ne zna, ali ce najvjerovatnije biti objavljena ukoliko se pokaze interes.. :palacg Vise o tome cemo cuti od dvojke, da sad ja ne pisem dalje bez veze gluposti..

 

Zainteresirani su? :mellow:

Edited by Spidey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oznaku tj taj čep mi je dvojka napravio prije 6mj pa cekam isporuku :)

 

Sirena je ta guma a ne sami čep a bez njega je volan bezvezan

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio je taj volan na prvoj seriji keca gti (onaj drugi kec gti sta sam kupio :)

 

-cijenu sam slozio: 80kn je taj komad, zamisao je da odlijemkalup poklopca, umjesto ovih kopci stavimo navoje i federe po standardu, a ove limice cemo nekako vec odraditi, uglavnom da rade i kontakti za sirenu, znakic vec od priej radim

 

- ono sta trebam - 1 taj volan i 1 trubica za posudbu, vratim neosteceno i ajmo opet zajebat svabe

 

 

cijena je cisto ono da pokriejmo materijale za izradu, zelim samo pokazati da ja mogu to odradit, nista vise i ujedno da pomognemo decke kojima to fali

 

- pametnjakovice ne trebam, ako ne uspijem odraditi to savrseno, barem sam bio hrabar i pokusao

 

- izrada ce se odvijat sve dok en odradim to da sve klapa kako treba i onog trena, kad taj volan zatrubi mogu svima odliti

 

znaci neka bude 5 komada - oni ulaze u ovu cijenu 80 kn komad

 

nadalje cu to van serije raditi i cijena ce biti dupla minimum

 

u ovom topicu cemo se organizirati aizradu cu pokazati u svojoj radioni u VW UMJETNICI ako se uspijemo skupiti

 

 

znaci na vama je - donirajte model (volan i truba) i skupite se

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja ti mogu posuditi volan, samo reci dali dolaziš možda u zg uskoro ili da ti ga pošaljem poštom, iako bi možda bilo najbolje da posudi volan netko tko ima kompletan znači sa trubicom... ako se takav ne nađe moj je na raspolaganju :palacg

 

slike... :D

 

http://www.vw-typ53.de/markt/showadpicture...0d8171e5a9ce055

http://www.vw-typ53.de/markt/showad.php?ad...0d8171e5a9ce055

Popis...

 

1.HCC-R (2 komada)

2.SPUCO

3. Spidey

Edited by HCC_R

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam doma dva slicna znaka veceras slikam pa dvojka valja moze sto pomoc :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

autofreak- evo bas sjedim u radioni i gledam tvoj znakic

 

treba ga samo oprati i obrezat okolo visak plastike ilagano pomaglit crnom bojom

 

:fakjea

 

IMG_0240copy.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam malo ove slike sta kolega HCC-R postavio i vidim volan u dijelovima, i sjetim se da sam to vec negdje vidio

 

...a bio sam neki dan špotao kuma da baci taj sav bespotrebni brlog sta ima doma :):rotfl :rotfl :rotfl :rotfl

 

eto i za 5 min sam imao i ja volan, a kao rijedak je i trazen

 

- eto ima i dvojka volancek, top stanje, spuzva ko nova :) sad si bum napravio nedostajece plastikice :wub: :wub: :wub: :wub:

 

volancek.jpg

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zašto novi topic, već postoji neki popis i okvirna cijena...

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=26174&hl=

 

Zasto?

 

Pa kao prvo nisam vidio taj oglas, jer se nisam sjetio pogledati da li je sto bilo o tome i jucer bas nisam imao nesto vremena..

 

A sad sam pogledao oglas i mislim da je ovako bolje, jer je po meni puno dostupniji opisom topica i da ce ga vise ljudi na taj nacin vidjeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oznaku tj taj čep mi je dvojka napravio prije 6mj pa cekam isporuku :)

 

Sirena je ta guma a ne sami čep a bez njega je volan bezvezan

 

Pa ta guma je sastavni dio cepa ako se ja ne varam.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje ovako u topicu da se skupimo da ne dizemo utaman u oglasima non-stop

 

eto volan imamo, HCC-R ne moras mi slati volan :) trebamo samo plastikuglave volana i plastiku sirene

Share this post


Link to post
Share on other sites

HCC-r ti ima plastiku glave.... i posudit će je sigurno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja imam isti problem fali mi taj središnji dio tražim ga već dosta dugo :D

Popis...

 

1.HCC-R (2 komada)

2.SPUCO

3. Spidey

4. klic

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocu i ja! znaci:

 

 

1.HCC-R (2 komada)

2.SPUCO

3. Spidey

4. klic

5.darac mk1

Share this post


Link to post
Share on other sites
:bravo ima nas pet :lol2

 

:lol2:rotfl

 

Uuuuuuiiiiiiiiiiiiiii :fakjea

 

Ale ale.. :zivio

 

:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se netrebam upisivat? Dvojka rjec je o znakiću ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja se netrebam upisivat? Dvojka rjec je o znakiću ili?

 

eno ti slika tvog znakica, a ovdje je rijec o kompletnoj trubi doticnog volana, sa kontaktima, oprugama, znakom, sa svime :)

 

ima nas dosta sada

 

ostali smiju javiti se, ali ovih 5 je prvo, probno po cijeni od 80kn

 

racunam da bi trebalo ispasti ok, izvana indenticno

 

ajdesada:rko donira dijelove: maska glave + maska + prekidac trube

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek ljudi nemoj te misliti da vas zezam ali u BiH ovakvi komplet volani se prodaju po 10-15 eura max i to je rijetka roba hmmmm kod nas nije izgleda ;)

Edited by Chuza

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cek ljudi nemoj te misliti da vas zezam ali u BiH ovakvi komplet volani se prodaju po 10-15 eura max i to je rijetka roba hmmmm kod nas nije izgleda ;)

 

jos jedan optimisticar, kolega, onda ti kupi cijeli kontejner toga i prodavaj po 50e <- tak bi reko pikzibner (vec mu misli citam)

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

mah drug svaka tebi cast na svom trudu jer se vidi da imas znanje opako ;) ali ja samo kazem niss vise

Share this post


Link to post
Share on other sites
mah drug svaka tebi cast na svom trudu jer se vidi da imas znanje opako ;) ali ja samo kazem niss vise

 

 

Trazio sam ovaj volan po Sarajevu 2 godine. Sada ga imam ali bez trubice :angry: .

 

Pisite me kao sestog.Ipak sam ja postavio temu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda dvojka dodaj i mene na listu.... Iako imam onu gumu od trube al neka se nađe na lageru zamjenska... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
onda dvojka dodaj i mene na listu.... Iako imam onu gumu od trube al neka se nađe na lageru zamjenska... :)

 

 

5 komada je vec na listi definitivno, prvo kad odradimo 5 komada mozete vi dobiti, model i dalje trazimo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cek ljudi nemoj te misliti da vas zezam ali u BiH ovakvi komplet volani se prodaju po 10-15 eura max i to je rijetka roba hmmmm kod nas nije izgleda ;)

 

Ako je tako aj molim te, nabavi dva komada kompletna ja ti dam 50 eura za ta dva... bez zajebancije...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0