0
Spidey

Spucknapf - plasticni dio

Recommended Posts

Može, nabavi i ja ih uzimam 100%...

 

e ovo ce biti zanimljivo, sad kad ih toliko tamo ima jedva cekam vidjet "report" dal je to zbilja tako ili se neko prevario :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
e ovo ce biti zanimljivo, sad kad ih toliko tamo ima jedva cekam vidjet "report" dal je to zbilja tako ili se neko prevario :fakjea

 

:lol:

 

Vidjet cemo :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do nedelje najvjerovatnije mogu nabaviti 2 komada ;)

 

 

Evo je nedjelja, jel ima šta, bar jedan ako si uspio nać...

 

2 dvojka: jel se radi šta, jesi li uspio skupit sve dijelove tog volana... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo je nedjelja, jel ima šta, bar jedan ako si uspio nać...

 

2 dvojka: jel se radi šta, jesi li uspio skupit sve dijelove tog volana... :D

 

u svakom mom postu ovdje pisem da tratim to, no nitko ne javlja da bi posudio, nadam se da cete moci naci to, na vama je, moj dio posla je maljanje smolama :palacg

 

znao sam za jednoga keca 1.1uska lampa s tim volanom, prvi vlasnik, no kako je preprodan romima, tragovim mu s egube u brdu vlasnika u kratkom vremenu, taj auto trazim, a i imao je kompletan volan, no ni volana ni auta nigdje a tu je negdje

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 dvojka: jel se radi šta, jesi li uspio skupit sve dijelove tog volana... :D

 

svi djelovi pronadjeni u nasega legende, samo se cekaju da dodju :respekt:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

javio mi je da će se dogovorit sa tobom, puuno hvala rrocado... :respekt

 

jedva čekam da vidim kako će to ispast... :vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sutra šaljen,nisan stiga danas,jbg....ma nebi ja posudia,nego i meni triba :lol2:lol2

 

 

angryfire.gifpissed.gifpo.gifpain10.gifeminem2.gif

 

 

party-smiley-550.gif bravooo roko

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

jutros stize paket :bravo (pise na kutiji kome ide :respekt )

 

evo poslao mi je malo stiva,da ne citam dan i noc forum :lol2

 

DSC05271.jpg

 

primio sam se odmah posla: da sto prije natucem pare i obogatim se :lol2 na tim volanima

 

zastitio rub do kojeg se kopira

 

DSC05266.jpg

 

DSC05267.jpg

 

stavio odjeljivace

 

DSC05268.jpg

 

i primarni sloj (tajna smjesa)

 

DSC05270.jpg

 

"idemo dalje" u jbt pa tako brzo radim ni materijal se ne stigne posusit

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi ostavil znak u kalupu il bude posebno?...na jednoj slici nije na drugoj je...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesi ostavil znak u kalupu il bude posebno?...na jednoj slici nije na drugoj je...

 

znak je u kalupu, iako ima nekih odstojanja naokolo znaka, nadam se da ce se na tome mjestu ok ocrtat, ako ne morat cu posebno oba dijela ponovno odliti a to mi nije po volji evo jos malo, upravo sam namazao vlaknima

 

DSC05272.jpg

 

DSC05273.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oho pa ti se stvarno uhvatio posla... :respekt

 

jep:

 

evo jos malo : :rotfl:rotfl

 

smola je droooooga, a badava skoro

 

DSC05274.jpg

 

DSC05275.jpg

 

 

kalup - mission completed :bravo

 

ja sam zadovoljan, posebno na prelazu sa znakicem koji sam super odradio, inace tu zna zadavati probleme

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oče moja trubica preživit ovaj zahvat......budi nježan :zivio

 

trubica je iskoristena, nadam se da mi vise ne treba :) jer kalup trubice je gotov :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wow

 

:care :care :care

 

Ludnica! Odlicno izgleda :respekt

 

E sada ti jos samo ostaju ove djindjice, limici i kontakti nakon kojih ce truba raditi kao original.. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:wow

 

:care :care :care

 

Ludnica! Odlicno izgleda :respekt

 

E sada ti jos samo ostaju ove djindjice, limici i kontakti nakon kojih ce truba raditi kao original.. ;-)

 

je da ostaju mamu im, mislio sam nesto napraviti da mogu uliti navoje pa da se s druge strane umjesto kopci zategne, ali nemre tako, pa cu morati danas kemijati,

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, dvojkec, i ja bih jednu trubicu :rolleyes: , pa ak se mogu ubacit na listu, ha, ha!?:

 

1.HCC-R (2 komada)

2.SPUCO

3. Spidey

4. klic

5.darac mk1

6. Durandal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cek ljudi nemoj te misliti da vas zezam ali u BiH ovakvi komplet volani se prodaju po 10-15 eura max i to je rijetka roba hmmmm kod nas nije izgleda ;)

 

i? kolega jesi nasao kojega kad je tako cesta roba kod vas, hmmmm

 

1.HCC-R (2 komada)

2.SPUCO

3. Spidey

4. klic

5.darac mk1

6. Durandal

7. Roko

 

eto to je popis prvih ljudi koji ce dobiti

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
je da ostaju mamu im, mislio sam nesto napraviti da mogu uliti navoje pa da se s druge strane umjesto kopci zategne, ali nemre tako, pa cu morati danas kemijati,

 

E da, to bi ti bilo genijalno, bas je i meni to palo na pamet :palacg To bi bilo zaista zakon.. Jer ne ovisis toliko o kopcama..

 

Cek, ti si uzeo kalup iznutra i na temelju njega napravio dio koji se gleda kada u volan, pa onaj zadnji dio unutar volana nije identican onom u originalu.. Ako nisam dobro shvatio ispravi me..

 

Ne bi li mogao onda napraviti isto s unutarnjom stranom pa ih samo spojiti u jedan komad? :rolleyes: Jer onda bi imao identicni dio odotraga i ne bi se morao zajebavati s kopcama..

 

Ili ako se kopce stavljaju unutra da samo dobijes utore u koje se one mogu staviti.. A limice nije isto problem onda postaviti na mjesto.. ;-)

 

Ne zelim da mislis kako pametujem nesto, samo pitam da li bi to sljakalo :palacg

Edited by Spidey

Share this post


Link to post
Share on other sites
E da, to bi ti bilo genijalno, bas je i meni to palo na pamet :palacg To bi bilo zaista zakon.. Jer ne ovisis toliko o kopcama..

 

Cek, ti si uzeo kalup iznutra i na temelju njega napravio dio koji se gleda kada u volan, pa onaj zadnji dio unutar volana nije identican onom u originalu.. Ako nisam dobro shvatio ispravi me..

 

Ne bi li mogao onda napraviti isto s unutarnjom stranom pa ih samo spojiti u jedan komad? :rolleyes: Jer onda bi imao identicni dio odotraga i ne bi se morao zajebavati s kopcama..

 

Ili ako se kopce stavljaju unutra da samo dobijes utore u koje se one mogu staviti.. A limice nije isto problem onda postaviti na mjesto.. ;-)

 

Ne zelim da mislis kako pametujem nesto, samo pitam da li bi to sljakalo :palacg

 

pokusaj malo razmisliti iz koliko bi komada trebao biti ta kalup te trubice onda, uostalom zasto je bitno kako izgleda iznutra, moras biti skromniji, nemam ja strojeve od par mil. eura

 

znaci o ovome je rijec, to se moze iscupati iz gumenog uloska (hahaha, ova trubica je ko voodoo lutka, sad roko negdje poskkuje kad god nesto cupam :) )

 

DSC05276.jpg

 

idem u grad u potragu za nekim pametnim mekanim oprugama za trubu, nadam se da nisu skupe :) do tada cu smisliti kako da napravim te tiple

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo ti ruši-čupaj-pilaj-rastavljaj

Pipi,pa sve je osigurano,ništa od rastave :rotfl

Sve si lipo slika,zabilježia kroz topic,tako da u slučaju bilo kakve štete iman foto dokaze i svjedoke.....pa čoviče oderat ču te pošteno.....u najgorem slučaju radit češ mi mukte rieger GTO kit za airbrushera,da s njim pokrijem airbrush bokove jer se nedaju izbrusit :rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
0