0
Spidey

Spucknapf - plasticni dio

Recommended Posts

Ma zanimalo me samo da li bi ti pomogla ideja.. Nisam imao namjeru biti zahtjevan :lol2

 

O, pa super.. Ja sam mislio da je to sastavni dio te plastike..

 

Bome da, kao voodoo lutka :rotfl

 

Da, vidis, bit ce zanimljivo s tom plastikom.. :mellow:

 

A gle dvojka, nisi ni ti svemoguci, tko slaze taj i trga :lol2 Samo se sjeti slikati dok je jos cijelo.. :palci

Edited by Spidey

Share this post


Link to post
Share on other sites

decki, ja slikam da znam sastaviti natrag to sve, isto ko sto i roko slikava sve meetove od prve do zadnje minute da poslije pogleda gdje je bio i sta je radio :rotfl:rotfl

 

evo nabavio sa pedere, taman su, doduse nemaju sada dovoljno u trgovini, nadam se da cu naci iste

 

DSC05278.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

dalje slijedi odljevanje trubice u kalup koji je napravljen jucer

 

DSC05280.jpg

 

nacin i redosljed izrade je isti kako je nastajao i kalup (negativ)

 

DSC05281.jpg

 

namazana vlakna i do jutra neka se susi

 

ovime zavrsava za danas posao, ujutro vadim 1. pozitiv i izvjestiti cu vas kakva je situacija

Share this post


Link to post
Share on other sites
i? kolega jesi nasao kojega kad je tako cesta roba kod vas, hmmmm

 

 

hahaha tek sad ovo vidim, ima ima volana evo kod mene puna garaža neznam šta bi sa njima, oš kupit? :rotfl samo što nemaju trubicu j3bi ga... :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahaha tek sad ovo vidim, ima ima volana evo kod mene puna garaža neznam šta bi sa njima, oš kupit? :rotfl samo što nemaju trubicu j3bi ga... :lol2

 

a cuj, ja imam trubicu, posto dajes, koliko imas komada, sumanjam da imas vise volana nego sta ja mogu napraviti trubica :)

 

DSC05282.jpg

 

 

jeb*ga, nisam se mogao strpit do jutra, izvadjen rad, kalup se ocrtao 100%,sve ok, idemo dalje :lol2 pa bjez preko grane na djevicanske otoke

Share this post


Link to post
Share on other sites
to jedva cekam :bravo

 

svaka cast dvojka! :respekt

 

na tragu sam ka finalima,cekam samo da se trgovine ujutro otvore :bravo

 

ideja je upotpunjena, jos samo da kupim ono sta mi fali, zavrsim i testiram

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tebi je stvarno dosadno u životu kad si ovo rješia odma u dva dana :lol::vopi

 

:zivio eh da sam samo to napravio u ova dva dana, trubica je tek usput :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
:zivio eh da sam samo to napravio u ova dva dana, trubica je tek usput :rotfl

 

Nemam rijeci :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

oj, meni bi trebali sam federi... jer sam zgubil 2... i jedna mi je ova kopcica puknuta kao i na ovome ali to nije bad jer vidim da su tu sve 4 spotrgane... di bi se to dalo nabavit u zgu? jel ima kog da radi opruge?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1.HCC-R (2 komada)

2.SPUCO

3. Spidey

4. klic

5.darac mk1

6. Durandal

7. Roko

 

eto to je popis prvih ljudi koji ce dobiti

 

Ispravak netočnog navoda..... Ja bi trebao biti na mjestu br 6 :fakjea Barem po prijašnjem pisanju da me se stavi na listu :rotfl

 

 

Samo kažem :palci Nije mi nikakva žurba :palacg

 

Vidim kalupi i odljevi su hebeno ispali...... Ide ovo tebi odlično. Mislim da bi ti dobro došlo jos vise rekalme na ovom forumu jer mi mozemo dobit skoro sve sto zelimo a ti to mozes napraviti.

Dakle set za keca imas branici-plastike za A nosač,prednja GTI ralica i sad ova sirena za kult volan...

Idemo dalje :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUTOFREAK: a koji ti pak beše, se mi znamo? :lol2

 

imam jos nesto ( tanke branike za keca iz plastike :lol2 ) uskoro u prodaji

 

tvoja trubica ce biti ono sta sam prije radio, u tom trosku :palacg nemas greske, necmo te ni pisat gore

 

ma mogu napravit sve osim Gej-ladera, jbmu al bum ito mozda nekada

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

imam jos nesto ( tanke branike za keca iz plastike :lol2 ) uskoro u prodaji

...

 

 

ajde delaj te branike...ja sam se već počel pripremat za izradu kalupa...kalupi za plastikice oko šajbe su gotovi...danas pada prvi odljev :bravo

 

eidt: ček...jel plastične ili krom kopiraš? :unsure:

Edited by Vix

Share this post


Link to post
Share on other sites
i? kolega jesi nasao kojega kad je tako cesta roba kod vas, hmmmm

 

1.HCC-R (2 komada)

2.SPUCO

3. Spidey

4. klic

5.darac mk1

6. Durandal

7. Roko

 

eto to je popis prvih ljudi koji ce dobiti

 

 

eto i mene na popis....

 

1.HCC-R (2 komada)

2.SPUCO

3. Spidey

4. klic

5.darac mk1

6. Durandal

7. Roko

8. matija_vk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odustajem, tako da lista kad izbacimo mene ima sljedeci izgled..

 

1.HCC-R (2 komada)

2.SPUCO

3. klic

4.darac mk1

5. Durandal

6. Roko

7. matija_vk

 

Ma naletio na volan u gotovo savrsenom stanju, jedino mi nedostaju 4 federa i to bi bilo to.. :bravo Jos uvijek sam pod dojmom, morat cu malo oladit.. :lol2

 

Mislim da ovo ne bi trebalo promjeniti nista, jedan kalup manje..

 

Ok dvojka? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja odustajem, tako da lista kad izbacimo mene ima sljedeci izgled..

 

1.HCC-R (2 komada)

2.SPUCO

3. klic

4.darac mk1

5. Durandal

6. Roko

7. matija_vk

 

Ma naletio na volan u gotovo savrsenom stanju, jedino mi nedostaju 4 federa i to bi bilo to.. :bravo Jos uvijek sam pod dojmom, morat cu malo oladit.. :lol2

 

Mislim da ovo ne bi trebalo promjeniti nista, jedan kalup manje..

 

Ok dvojka? :rolleyes:

 

zanimljiv si ti lik, jel imas osjecaj da se nekad zaletavas? ok je :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
zanimljiv si ti lik, jel imas osjecaj da se nekad zaletavas? ok je :palacg

 

Ma imao sam nekoliko opcija kod uzimanja volana i niti jedan od njih nije imao trubicu.. Nisam mogao faliti s tim. I onda danas dok sam se vracao iz Delnica naletio na neki otpad poslije Karlovca i bez veze otisao pitati, kad ono tip slucajno ima taj volan..

 

Sto ces, nisam mogao reci ne.. :rolleyes:

 

Uvijek.. :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma imao sam nekoliko opcija kod uzimanja volana i niti jedan od njih nije imao trubicu.. Nisam mogao faliti s tim. I onda danas dok sam se vracao iz Delnica naletio na neki otpad poslije Karlovca i bez veze otisao pitati, kad ono tip slucajno ima taj volan..

 

Sto ces, nisam mogao reci ne.. :rolleyes:

 

Uvijek.. :lol2

 

 

hhhaaahahaaa...a zanimljivo da si ti inicijator ove teme i pokretac topica

Share this post


Link to post
Share on other sites
hhhaaahahaaa...a zanimljivo da si ti inicijator ove teme i pokretac topica

 

Daaaaaaaa.. znam..

 

Ali bitno da je pomoglo drugima.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
oj, meni bi trebali sam federi... jer sam zgubil 2... i jedna mi je ova kopcica puknuta kao i na ovome ali to nije bad jer vidim da su tu sve 4 spotrgane... di bi se to dalo nabavit u zgu? jel ima kog da radi opruge?

 

Evo uzimo ja sebi jucer te federe za volan, ne znam koliko tocno trebaju biti jaki, jer nisam imao niti jedan kod sebe, ali nasao sam si zamjenu i platio sam komad 30 lipa, sto se moje procjene tice trebali bi biti i vise nego dobri.. Samo moram jos sloziti dvije kopce, pa cu ga provjeriti.. Ali je po meni to to..

 

Trebao bih samo naci bakreni limic da ga iskrojim jer mi dolje na postolju nedostaje nekih 70% kontakta..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo uzimo ja sebi jucer te federe za volan, ne znam koliko tocno trebaju biti jaki, jer nisam imao niti jedan kod sebe, ali nasao sam si zamjenu i platio sam komad 30 lipa, sto se moje procjene tice trebali bi biti i vise nego dobri.. Samo moram jos sloziti dvije kopce, pa cu ga provjeriti.. Ali je po meni to to..

 

Trebao bih samo naci bakreni limic da ga iskrojim jer mi dolje na postolju nedostaje nekih 70% kontakta..

 

gdje si uzeo? u jilk-u? ja sam ovdje u garesniciu jilku uzeo zadnjih 5kom po 30 lipa, stvarno idealni za ovu moju preradu i od tada vise nemogu naci takve a oni nemogu vise naruciti, al napisi koji je fi i duzina federa i ak ti nije tesko sliku, htio bi te trube zavrsit sta prije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
gdje si uzeo? u jilk-u? ja sam ovdje u garesniciu jilku uzeo zadnjih 5kom po 30 lipa, stvarno idealni za ovu moju preradu i od tada vise nemogu naci takve a oni nemogu vise naruciti, al napisi koji je fi i duzina federa i ak ti nije tesko sliku, htio bi te trube zavrsit sta prije :)

 

Uuuuuiiiiiiii.. Uzeto u Jilku.. Promjer ti je 9mm, a duljina 2cm.. Ma mislim da je ostalo jos par.. A koliko tebi jos toga treba? Mislim mogu uzeti koliko je od tih federa jos ostalo, pa onda pokupis federe i sve sto cuvam za tebe :lol2

 

Slikica

 

th_DSCF2029.jpg

 

Po meni oni su ko stvoreni, nisu premekani, nisu pretvrdi pa da cupaju taster zajedno s kopcama.. A sto se tice narucivanja, ako budes trebao vise komada, mozda ces u Bjelovaru imati vise srece.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
strojevi ne dodze par miljune nego oko 1000 evra. Kalupe radiš sam putom tokarskog stroja i grebelice.

 

 

ma sta ce mi stroj za izradu kalupa za trubice, ??? takav ne postoji

 

spidey, moze, cujemo se, moram doci po tapec. da i one plastike da rijesimo...vremena da je, vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites
0