8 8
Scorpion

tapeciranje krova

Recommended Posts

nekakav info za firmu to prodaje materijale za tapaciranje?

Htjeo bih krov u crno tapacirati, a da nije nekakvo smece materijal

Dodjes u Pozegu i ja te uputim kod zene koja prodaje dobar materijal, ja sebi radio i odlicno je ispalo, materijal isto kvalitetan, crni sa spuzvicom od cca 4-5mm i dobro se oblikuje preko neravnina jer je dosta rastezljiv materijal

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi bilo super, nije mi predaleko, ako je kvalitetno zašto ne :)
Okvirno jel znaš cijenu? Čekam penziju pa cemo se cuti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li znate da li ima netko u Rijeci tko se bavi tapeciranjem krova, jer nezelim da ja radim da ispadne fuserski :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

091 662 59 36 Tapetar na srdocima, tocnije tuhtanima, ako znas gdje je nekad bio kafic coffee time. Moja preporuka, kvalitetom i cijenom.

Covjek je dugo godina radio kao tapetar u vw u Frankfurtu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje u vezi ovakvih stvari. Dakle treba mi za traktor materijal za tapeciranje koje ljepilo uzet koji postupak.

 

Bitno za navesti! Podloga je plastika, materijal treba bit lak za odrzavanje i nesmije bit propusan da se prasina i slicno zavlaci u njega. Dakle tkanine u startu otpadaju. Ima ko kakvu ideju? I da nema puno coskova i oblina tako da materijal nemora bit rastezljiv jako i naravno ljepilo bi trebalo podnosit visoke temperature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje u vezi ovakvih stvari. Dakle treba mi za traktor materijal za tapeciranje koje ljepilo uzet koji postupak.

 

Bitno za navesti! Podloga je plastika, materijal treba bit lak za odrzavanje i nesmije bit propusan da se prasina i slicno zavlaci u njega. Dakle tkanine u startu otpadaju. Ima ko kakvu ideju? I da nema puno coskova i oblina tako da materijal nemora bit rastezljiv jako i naravno ljepilo bi trebalo podnosit visoke temperature

 

Neka najjeftinija koža ili umjetna koža možda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Neka najjeftinija koža ili umjetna koža možda.

Kolega radio svoj traktor sa skajem(eko koza) i ljepilom neostik. Drži već 2 god. bez problema. Dužni metar eko koze kod mene kosta 70kn. Ima u raznim bojama. Trgovina se zove UŽARIJA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li jos koja osoba, firma koja tapicira krov uredno i korektno, bez da napravi vise stete nego koristi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon, ja automatski racunam kako cete reci za Rijeku... :))

 

Dakle, u Rijeci ili okolici.

Ono sto sam doznao za sada je da je u Ritexu 800kn, na Srdocima u 4M 600kn.

Jos cu pitati u POL-u, pa vidjeti gdje bi bilo najbolje to napraviti.

200njak kuna mi iskreno ne znaci nista ako ce posao biti dobro napravljen. Iskustva su mi takva da kada se neki majstor nekog posla uhvati, to napravi, ali nesto drugo unisti.

Dao bi ja i vise samo da znam da ce paziti u radu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to je bez materijala ili?

zanimala bi me neka okvirna cijena tapeciranja krova sa rukama i materijalom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 4m majstor je radio pola zivota kao tapetar u frankfurtu u vw.

Ja cu mu povjerit svoj krov.

Frendu je radio keca cabria.

Jako pedantno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 500 do 800kn se ti kreću cijene sa materijalom i poslom od firme koja ti radi, za neku srednju veličinu krova, samo trebaš dofurat krov, ovisi na kakvom je firma glasu pa su takve i cijene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

300kn mene kosta sa materijalom i poslom

 

Nikakva koza ili sl normalna tkanina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da će ti POL dobar posao odradit, jer viđao sam njihove radove na unutrašnjosti kabina kamiona od firme Klana trans, oni su radili većinu unutrašnjosti tih kamiona i kolko sam vidio posao odrađen vrhunski, e sad neznam kako je za mali auto, ali kažem za kamion su jedni od boljih u HR

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav momci zanima me gdje ima u st i okolici kupit materijal za tapecuring krova (golf 3, 5vrata s siberom)

ili ako netko radi u st i okolici do 350-400 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav momci zanima me gdje ima u st i okolici kupit materijal za tapecuring krova (golf 3, 5vrata s siberom)

ili ako netko radi u st i okolici do 350-400 kn

Ja uzeo u "Brne d.o.o." prije 2 godine otprilike, to je poviše bačvica blizu benzinske. Pronađi adresu na netu, ukucaj u google maps i znat češ bolje nego ja koji nisam od tamo. Došlo me oko 300kn materijala za krov passata i još ostalo.

Edited by Cotovd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ga tu jos uvijek i tako je oko 250-300kn je i sad +ljepilo i kojekakve sitnice za ocistit staru spuzvu sa krova eto te na 400kn + necije ruke eto te na min 600kn,sumljam da ces neko ispod te cjene radit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je u brne ima za kupit onoga crnoga sa kao spužvicom na sebi,a lipilo od brne 100 m prema gradu sa druge strane ceste Patafix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sebi stavio neostik obicni i ima vec 4g drzi i nije se nigdi odlipio

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 8