0
Anthony

VW Passat 3c 2.0 FSI ili VW Passat 3c 2.0 TDI

Recommended Posts

Molim vas,nisam dovoljno upoznat s tim autima...recite mi mane,pozitivnosti,ama bas sve o njima...

 

Bas me zanimaju vasa misljenja,kritike....

 

Unaprijed hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja o fsi-u nebi opće razmišljal ;)

Edited by marin-82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 100 kom tdi-a se proda 7 fsi-a... dovoljno :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,bolji je TDI,a zbog cega?Ima kvarova ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ti nije dovoljan podatak da je tdi uvijek bolji izbor :)

 

fsi 2.0 150 je kvarljiv, neide posebno, trosi uvijek vise

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

frend ima FSI u leonu i ima 40000km bez ikakvih kvarova i problema; autić čisto solidno ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na podacima,sad sam se uvjerio...thx,decki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kvari se fsi nista vise od tdi-a, ali je ipak veci potrosac a slabije ide, tako da ga ljudi izbjegavaju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Molim vas,nisam dovoljno upoznat s tim autima...recite mi mane,pozitivnosti,ama bas sve o njima...

 

Bas me zanimaju vasa misljenja,kritike....

 

Unaprijed hvala

 

 

Nakon sveg tog informiranja, slušanja preporuka, razmišljanja i štatijaznam čega dođeš do one koju će ti reći svaki šofer: ako vw, onda dizel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dizel al ne 2.0 tdi

1.9 je ipak kvaitetniji

 

2.0 su 90% po servisima zbog rikavanja pumpi-dizni il pumpi u rezervoaru.....

1.9 majka

 

FSI... nema ih mnogo a eto na forumu imamo člana koji ima problema s takvim motorom,on nije imao sreće s izoborom motorizacije al to neznači da su ti motori kvarljivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dizel al ne 2.0 tdi

1.9 je ipak kvaitetniji

 

2.0 su 90% po servisima zbog rikavanja pumpi-dizni il pumpi u rezervoaru.....

1.9 majka

 

FSI... nema ih mnogo a eto na forumu imamo člana koji ima problema s takvim motorom,on nije imao sreće s izoborom motorizacije al to neznači da su ti motori kvarljivi.

Kakvo je stanje s novim 2.0 tdi 143ks? Jel ima opće toga kod nas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

AutoFreak,raspitao se sa kolegama za 2.0 TDI,posto je 2005 godina,i on ima pumpe dizne?Kolege mi govore da nisu imali nijedan kvar na 2.0 TDI...zato mi je ovo cudno...priznajem,nemam iskustva sa dizelima posoto mi stari ima Meca 190D,i nikad imao problema,ali za ovog 2.0 TDI zelim prikupit sto vise podataka i da budem siguran u to u sto se upustam,zato su mi informacije doticnih clanova VWCC puno znace...hvala vam jos jednom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu pravila, kako naletis... Neki 2.0 tdi se kvari ko ludi, a drugi voze bez greske, cudni motori

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam 2.0 tdi, i nikad nikakvih problema...dosta mi ljudi prilazi i pita me imam li problema s njim i dosta se tuze, cak i sa autima koji su puno mladi od moga i prosli niti 10 000 km...eto izgleda da je sve stvar kako naletis i kakve si srece..ova novija serija ima drugacije motore, mirnije rade manje se cuju, ali mi se cini po pricama da su ovi stariji ipak bolji..

tdi uvijek ispred fsi-ja za to sam siguran, a ako ces bas benzinca onda rade v6- sad se mogu naci po dosta dobroj cijeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au...ti imas 4motion...naletio mi jedan koji 2.0 tdi 4motion...a sad cijelo vrijeme razmisljam...ipak bi za stedljive motore,inace v6-ak su predobri,a trose sasavo...Ipak,hvala,Larki na savjetu izravno od vlasnika passata,koja ti je godina tvoj passat?Jer razmisljam kupit TDI 2.0 2004 godina,pocetak nove ere passata

Share this post


Link to post
Share on other sites

godiste je 2006...4 motion je malo tromiji inace,trosi koju litru vise, servis te ispadne malo skuplje, ali zato po zavojima samo gas gas cak i po kisi i snijegu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam,imao sam ja audija a4 quattro...zato ja zelim nastaviti tradiciju cetveropogonasa...2006,oh....to je vec skoro novi auto...super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam 2.0 TDI sa 170ks , star je 2,5g , prešao malo manje od 30.000km. Sve ok , nisam do sada imao problema s njim ali rano je još za prognoze davati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam u radioni su 90% 2.0 tdi passati i izvedbe s 140 i 170ks.... Svi su negdje od 90tkm do 150tkm imali problem s pumpom diznom :)

 

Novi common-rail navodno ima problema s klapnama na usisnim kanalima a to nisam osobno još vidio neg samo kolege iz drugih servisa tako kažu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se i ja javim,imam passat 2.0 TDI 2008g s novim tipom motora,trenutno ima 8 tkm-malo ali prije par mjeseci jedne večeri ja upalim kad on popali sve lampice,svitli i svira ko u disku,odvozem u ovlašteni i auto je bio kod njih 7 dana jer nisu mogli naći kvar,kažu prvi put vide tako nešto,spojili puste kablove na dijagnostici i na kraju parkiraju istog kao moj i ajmo prebacuj jedno po jedno - rezultat =Procesor abs-a

 

novi cijena prava sitnica preko tisuću eura,AUTOFREAK ti bolje znaš,eto srića da je garancija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sad uzimam auto nebi ni sekunde razmišljao. TDI-a bi uzeo. Valjda će ti bit dovoljno to da ti kažem da sam na 9000 km imao generalku na motoru, dok sam došao u servis i vidio motor i getribu na stolu skoro me infarkt udario, a pred par mjeseci za taj auto što je cijeli raskopan sam dao 34 000 eura. Učini si uslugu i nemoj kupiti FSI. Za turbake neznam, pričam o ovom običnom 150ks!

A o potrošnji da ne govorim prosjek je nekih 10tak litara otvorene, grad 15tak. Pun tank 550 kn - cca- 700 km kombinirane vožnje.

 

Uglavnom nema sreće s time, kloni se toga!!!

 

EDIT- umalo zaboravih, kad kupiš auto dobiš 2 litre ulje u bunkeru!!! troši nekih litru ulja na 10 k km. SMEĆE!

Edited by deLux

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci nisi zadovoljan sa FSI?Covjece,ovo me potrefilo...imas fakat celicne zivce da drzis takvo nesto...zelimn ti srecu da se opet nekaj ne dogodi...znaci 2.0 TDI je finalna odluka,hvala vam decki na jedinstvenim informacijama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,al on koliko se sječam nije provjeravao ulje 10 000km tak da ono...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno da nisam provjeravao ulje jer sam kupio novi auto! Da sam kupio auto star 5 god sa 200 000 + km onda bi možda imao razloga provjeravati ulje svako malo!

Uglavnom, ja sa svojim passatom nisam nikako zadovoljan, to je samo jedan kvar u nizu kvarova koji su mi se desili! Na 9000 km curi ulje iz motora- generalka na motoru, kvar elektronske ručne kočnice - na parkingu se nisam mogao maknuti s mjesta :palacd , pumpa goriva riknula na oko 35 000 km- nova 5000 kn, kvar kompresora klime(klima nije hladila), sada mi puca nešto u prednjem dijelu auta dok skrećem,ali već sam navikao na to! To su neki veći kvarovi, da ne spominjem da sam išao 2 puta izmjeniti ono govno gdje se uštekava pojas!!! Bio sam vezan a on je pištao i pištao. Nebi bilo problema da mi se to nije desilo na putu do mora. Poludio sam.više ni sam neznam, više je bio na servisu nego na cesti :angry:

 

EDIT_ sad se sjetih, pred kojih 2 - 3000 km svako malo mi se palila lampica smetnje u ispušnim plinovima! Izmjenili mi sve 4 bobine (svaka 800 kn + posao) sada je ok! Čekam šta je slijedeće.

Edited by deLux

Share this post


Link to post
Share on other sites
Normalno da nisam provjeravao ulje jer sam kupio novi auto! Da sam kupio auto star 5 god sa 200 000 + km onda bi možda imao razloga provjeravati ulje svako malo!

Uglavnom, ja sa svojim passatom nisam nikako zadovoljan, to je samo jedan kvar u nizu kvarova koji su mi se desili! Na 9000 km curi ulje iz motora- generalka na motoru, kvar elektronske ručne kočnice - na parkingu se nisam mogao maknuti s mjesta :palacd , pumpa goriva riknula na oko 35 000 km- nova 5000 kn, kvar kompresora klime(klima nije hladila), sada mi puca nešto u prednjem dijelu auta dok skrećem,ali već sam navikao na to! To su neki veći kvarovi, da ne spominjem da sam išao 2 puta izmjeniti ono govno gdje se uštekava pojas!!! Bio sam vezan a on je pištao i pištao. Nebi bilo problema da mi se to nije desilo na putu do mora. Poludio sam.više ni sam neznam, više je bio na servisu nego na cesti :angry:

 

EDIT_ sad se sjetih, pred kojih 2 - 3000 km svako malo mi se palila lampica smetnje u ispušnim plinovima! Izmjenili mi sve 4 bobine (svaka 800 kn + posao) sada je ok! Čekam šta je slijedeće.

 

Koje sranje... ovo mozda zvuci smijesno ali postoje auti "sa losom karmom"... jednostavno pocnu komplikacije prije nego sto auto uopce dodje do salona (kasni, pa se osteti pri transportu, pa nesto ne stima na nultom servisu, pa je nakon isporuke stranka svako malo u servisu...) i stalno neki klinac sa tim autom, nikako ga dovesti u red... to se jednostavno ne moze objasniti...

Ja sam imao slucaj sa Touaregom kojeg sam prodao dobrom prijatelju, auto ima 40k km i stalno su u servisu, nedavno su zvali i mobilno jamstvo, auto stao na cesti... STRASNO...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0