1 1
Kazaam

Koji Head Unit kupiti?

Recommended Posts

Kako mi je stari JVC KD-LH2000 počeo rikavati i više uopće ne čita cd-ove normalno, odlučio sam se za kupovinu drugog HU pa vas molim neke preporuke - šta bi ovih dana bio "best buy" među HU-ima?

Cijenom bih išao do jedno 1500 kn -ono što mi je bitno je da ima kontrolu suba, usb ulaz da ne moram više imati 53 cd-a u autu, dobar prijem radio stanica i da ne preskače cd na svaku malu neravninu na cesti i par RCA izlaza jer imam 2 pojačala - postoji li nešto takvo u toj cijeni da sadrži to sve?

Ono što mi se sviđa jako su Pioneer i Alpine HU-i tako da bih volio ako mi možete preporučiti nešto od tih marki.

 

Zapazio sam ova 2 modela pa ocijenite jel valjaju ili može bolje?

Pioneer DEH-P5100UB

Alpine CDE-102Ri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi ti reko Pioneer DEH-P5100UB jer jako kvalitetno livi stanice samo kaj me muči kod tih novih HU što imaju usb naprjed i otvor za cd im se odma vidi (nema onog flip dawn pa onda cd vanka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pioneer deh-p6000ub,košta oko 1100kn al nebuš požalil ni kune

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bi ti reko Pioneer DEH-P5100UB jer jako kvalitetno livi stanice samo kaj me muči kod tih novih HU što imaju usb naprjed i otvor za cd im se odma vidi (nema onog flip dawn pa onda cd vanka)

Ma to mi je i ok još, ne smeta mi - samo da ima sve ovo što tražim i ja zadovoljan :palacg

 

pioneer deh-p6000ub,košta oko 1100kn al nebuš požalil ni kune

gdje ga ima za kupiti po toj cijeni?

Edited by Kazaam

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf sad gledam pa nema više tih modela za kupiti,:D rabljeno dolazi u obzir?

Share this post


Link to post
Share on other sites
uf sad gledam pa nema više tih modela za kupiti,:D rabljeno dolazi u obzir?

Da i ja baš gledam da ga nema nigdje više za kupiti - jel stari model neki ili? Uglavnom super izgleda, baš mi se sviđa...

Kod elektronike ne preferiram baš rabljeno kupovat - možda ako je uređaj skoro pa novi ali inače izbjegavam to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj glas za 5100UB, malo je poskup al ima sve što ti treba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pioneer i sigurno neces pozaliti kazes da imas i dva pojacala onda ti je vjerojatno i dobar zvuk bitan a pioneer je odlican a i cijene su dosta ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i moj glas na ovo za 5100 vjeruj neces pogriesit u tom je cjenovnom rangu,ima usb ima 3 izlaza i ljepo blesti :P

ubiti trazis isto ono kaj sam i ja trazio pa ti stoga od srca preporucam tog paju

govorim ovo ne zato jer sam pajo fan nego kao zadovoljan kupac dobrog proizvoda a sad odluka je na tebi B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svakako za pioneer al ova nova serija mi je bas ruzna, nemam pojma zasto...ja kad sam kupovao u 5mj ove godine, svi su imali samo ove nove modele, na kraju sam nasao u mercatoneu deh 5000ub i vidio da imaju ovaj 6000ub, mozda se zaletim preko vikenda tamo pa ti pogledam dal ima jos tih 6000?

Share this post


Link to post
Share on other sites
alpina je marka al pijonir je meni bolji

 

 

Nisi ti onda vidio sta je Alpine :palacg ...vidi se da nisi slusao mjuzu u Ventu :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
pioneer deh-p6000ub,košta oko 1100kn al nebuš požalil ni kune

1300kn sam ja platio prošle godine, a vidim da je još uvijek takva cijena u technomaxu.

 

Da i ja baš gledam da ga nema nigdje više za kupiti - jel stari model neki ili? Uglavnom super izgleda, baš mi se sviđa...

Kod elektronike ne preferiram baš rabljeno kupovat - možda ako je uređaj skoro pa novi ali inače izbjegavam to.

 

Imaš tu, osim ako im web shop nije ažuriran.

http://www.technomax.hr/Default.aspx?tabid=419

A ako želiš proć jeftinije, ja bi možda prodao svog ako ponudiš OK cijenu, još ima garanciju do 19.3.2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1300kn sam ja platio prošle godine, a vidim da je još uvijek takva cijena u technomaxu.

 

 

 

Imaš tu, osim ako im web shop nije ažuriran.

http://www.technomax.hr/Default.aspx?tabid=419

A ako želiš proć jeftinije, ja bi možda prodao svog ako ponudiš OK cijenu, još ima garanciju do 19.3.2010.

 

 

Evo sad je 1050,- ako ga se još može nać jer je izašo iz proizvodnje.

EDIT: zaboravio link --> http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate...p;Sifra=4340113

 

@hrle, daj pukni ponudu na PM, ja sam zainteresiran ;)

Edited by Nick

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm vidiš, super cijena za taj radio, ali nije raspoloživ, i vjerojatno neće biti pošto, kao što i sam kažeš, to je model iz 2008.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisi ti onda vidio sta je Alpine :palacg ...vidi se da nisi slusao mjuzu u Ventu :rotfl

 

 

sta ce ti mjuza pored onog vvvuuuuuššššš

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema više nigdje tog modela za kupiti,niti u vemilu,niti ronis,svijet-medija,technomax,sve sam provjerio i nema,ali ima još jedan jedini,cijena je 1299kn,ali čekam da se frend vrati s godišnjeg jer tam radi pa bumo točnu cijenu znali

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala momci :palacg

tražio sam ovih dana ovaj Pioneer 6000 i aposlutno ga nigdje nema niti se može naručiti kod uvoznika za Hrvatsku - šteta a tak mi dobro izgleda taj HU :(

tražio sam i ovaj 5100 ali i to je već rijetkost - kažu mi u Vemilu da postoje još 2 - jedan je u Splitu, drugi u Šibeniku :D - rekao sam da mi ga naruče i nek ga šalju za Brod, a sad ćemo vidit hoće li ga ovi dolje htjet dat nama slavoncima :D

 

danas sam naišao na 3 potencijalna HU-a koji su raspoloživi pa mi preporučite koji ako mi ne dođe ovaj 5100:

Pioneer DEH-50UB

Pioneer DEH-P4100SD

Pioneer DEH-P3100UB

Share this post


Link to post
Share on other sites
hvala momci :palacg

tražio sam ovih dana ovaj Pioneer 6000 i aposlutno ga nigdje nema niti se može naručiti kod uvoznika za Hrvatsku - šteta a tak mi dobro izgleda taj HU :(

tražio sam i ovaj 5100 ali i to je već rijetkost - kažu mi u Vemilu da postoje još 2 - jedan je u Splitu, drugi u Šibeniku :D - rekao sam da mi ga naruče i nek ga šalju za Brod, a sad ćemo vidit hoće li ga ovi dolje htjet dat nama slavoncima :D

 

danas sam naišao na 3 potencijalna HU-a koji su raspoloživi pa mi preporučite koji ako mi ne dođe ovaj 5100:

Pioneer DEH-50UB

Pioneer DEH-P4100SD

Pioneer DEH-P3100UB

 

 

kaj te ne zanima onaj 6000ub? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj te ne zanima onaj 6000ub? :mellow:

naravno da me zanima samo nema ga više nigdje za uzeti :)

ti ako uspiješ štogod s onim svojim pajdom isposlovati javi mi odma jer sam lud već - na ovom starom mogu samo HKR stanicu hvatati, a cd mi preskače dok stojim - patnja živa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1