1 1
Kazaam

Koji Head Unit kupiti?

Recommended Posts

naravno da me zanima samo nema ga više nigdje za uzeti :)

ti ako uspiješ štogod s onim svojim pajdom isposlovati javi mi odma jer sam lud već - na ovom starom mogu samo HKR stanicu hvatati, a cd mi preskače dok stojim - patnja živa :D

 

 

 

nekaj si grdo zgriješil :rotfl :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
- jedan je u Splitu, drugi u Šibeniku

 

jučer ga gledao u Vemila :D znači još je tu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
jučer ga gledao u Vemila :D znači još je tu :D

daj ga vamo, daj ga šalji gore :D

jesi ga upalio tamo i poslušao malo? kak izgleda uživo? :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo sam ga slučajno zapazio jer sam kupio sonya par dana prije... bio sam u potrazi za nečim drugim pa sam bacio oko onako malo na HUe...

 

Ja sam uzeo OVAJ nekidan za 730kn i prezadovoljan zasad iako sam bio skeptičan prema sonyu radi starih modela koje sam imao... možda nije loša opcija nit OVAJ koji ti je sad na akciji za 798kn u Metrou s daljinskim i 4GB stickom

Share this post


Link to post
Share on other sites
samo sam ga slučajno zapazio jer sam kupio sonya par dana prije... bio sam u potrazi za nečim drugim pa sam bacio oko onako malo na HUe...

 

Ja sam uzeo OVAJ nekidan za 730kn i prezadovoljan zasad iako sam bio skeptičan prema sonyu radi starih modela koje sam imao... možda nije loša opcija nit OVAJ koji ti je sad na akciji za 798kn u Metrou s daljinskim i 4GB stickom

jel ovaj prvi sonyev moze mjenjat osvjetljenja?cini mi se da ga je frend uzeo i cini mi se dobar za razliku od mog starog :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko znam ne može,imam ga 2 dana tek,a vidio sam da ih ima kupit s crvenim i zelenim svjetlom

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolko znam ne može,imam ga 2 dana tek,a vidio sam da ih ima kupit s crvenim i zelenim svjetlom

hm njegov navodno moze al mislim da je on svog skuplje platio oko 900 kn :rotfl kad se nezna snac

Share this post


Link to post
Share on other sites
samo sam ga slučajno zapazio jer sam kupio sonya par dana prije... bio sam u potrazi za nečim drugim pa sam bacio oko onako malo na HUe...

 

Ja sam uzeo OVAJ nekidan za 730kn i prezadovoljan zasad iako sam bio skeptičan prema sonyu radi starih modela koje sam imao... možda nije loša opcija nit OVAJ koji ti je sad na akciji za 798kn u Metrou s daljinskim i 4GB stickom

fensy izgledaju ali...šteta što je Sony :) skeptičan sam prema toj marki i nikako nisam zadovoljan s njima na ni jednom području, ali opet tko zna - možda su se popravili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
fensy izgledaju ali...šteta što je Sony :) skeptičan sam prema toj marki i nikako nisam zadovoljan s njima na ni jednom području, ali opet tko zna - možda su se popravili :)

steta stooo sto je sonyy a ja suutim :lol2:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se pohvalim, uzeo sam rabljeni pajo deh-6000ub od hrleta i stvarno je jebenini radio.

Od postavki do nabitnijeg - kvalitete zvuka. Prije sam imo Panasonic, star 5-6 godina i razlika je naravno dan-noć :palacg

Edited by Nick

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel hoće netko kupiti NOVI 6000ub? ima još jedan u dućanu + ovaj koji bude valjda od kazaama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alpine ili Pioneer... evo upravo prodajem svoj alpine cda-9812rb, zato sto sam si narucio pioneer avh-p3100dvd...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alpine ili Pioneer... evo upravo prodajem svoj alpine cda-9812rb, zato sto sam si narucio pioneer avh-p3100dvd...

 

 

odličan je 9812 headunit,nadam se da si svjestan da ćeš puno izgubiti na zvuku napsam avh p3100dvd,ja ga nebi mjenjao za tak nekaj makar je dvd u pitanju :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam, ali na origigi highline sistemu sa 8 zvucnika, razlika nece biti bas neka ogromna... pajo se bolje uklapa u interijer od cetvorke, ima dvd, usb itd... kod mene je 9812 neiskoristen!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk izmedju Alpine i pioneera nebo i zemlja :da alpine ima taj zvuk koji mu se niko nemoze mjerit,malo mi je zao svojeg ex alpine,al pajo ima opet fensy funkcije,mjenjas boju,animaciju itd...to mi vise vuklo,al jbga

 

ja bi uzeo alpine na tvojem mjestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se da Alpine ima odličan zvuk ali dizajnom mi dosta zaostaju od Pioneera - ovaj 6000 UB je fantazija kak izgleda B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo nije jasno kako netko može uspoređivat dva proizvođača HU, ajde da uspoređujete konkretno 2 modela, al ovo da pajo ima loš zvuk mi nije jasno.... meni pioneer p88 svira bolje od svih alpine HU koje sam imo prilike slušat (7893r, 9855r, i još njih al lošije serije), obadva proizvođača imaju i vrhunske HU Alpine F1 i pioneer ODR...

Jasno mi je da ove osnovne serije pioneera nemaju neku kvalitetu, al mislim da ni alpine nije ništa bolji po tom pitanju....

Moje mišljenje je da je za 1000 kn isti vrag bio on pioneer ili Alpine, ostalo je stvar ukusa.... je da za postavke na alpineu treba imat završenu školu, al jbg... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

je joke istina,ali konkretno 9812 alpajn koji je bio top model ima definitivno bolji zvuk od paje 3100dvd

Share this post


Link to post
Share on other sites

To stoji ;) ;)

Šta se ti papak buniš, nisam tebi nište reko.... samo kažem da u istom cijenovnom rangu je to isti kujac ;) i da se nemogu uspoređivat općanito.... ti si uspoređivo dva konkretna modela ;)

 

I daj nemoj zezat, dolazi u Varaždin.... bit ćemo sami u klasi :plac

Share this post


Link to post
Share on other sites
To stoji ;) ;)

Šta se ti papak buniš, nisam tebi nište reko.... samo kažem da u istom cijenovnom rangu je to isti kujac ;) i da se nemogu uspoređivat općanito.... ti si uspoređivo dva konkretna modela ;)

 

I daj nemoj zezat, dolazi u Varaždin.... bit ćemo sami u klasi :plac

 

ah,sve je to isti shit do top modela,onda je

 

 

 

 

:fakjea

 

 

a u Vž me nema,moram na fakin svadbu iti,al vidim da bu nekaj u zelini drugi vikend,pa bi mogel biti tam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije Zelina daleko.... Navodno je db cup, a danny nezna ništa o tom :lol:

 

Samo ko zna šta će tam bit, da neće bit ocjenjivanje od uha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da cujem sta profesionalci kazu... koliko bi mogao dobiti za 9812 koji skoro kao nov?

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1