1 1
Kazaam

Koji Head Unit kupiti?

Recommended Posts

e heb ga takve su cijene,a i HU je star bar 4 godine,9855 se nađe rabljeni za 200 ili manje eura,dok zadnje zalihe novog su oko 250-300eura

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam, ali ja ga nemam 4 godine i kupio sam ga novog... nemam namjeru da ga za neku smjesnu cijenu prodam, jer znam da je dobar! nije to neki jeftini sony za 150€... :P

 

neka lezi onda kod kuce ili u garazi... mozda mi bude opet trebao =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam paju 6800, i razmisljam puknut na plocu neke 3 way sisteme jer mi je ovak preslabo ....

 

 

i da malo off jos...... malo me zeza cd dok izlazi tj teze ide van,jer bi se to moglo popravit,,treba mu mala pomoc kod izlaska....

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja imam paju 6800, i razmisljam puknut na plocu neke 3 way sisteme jer mi je ovak preslabo ....

 

 

i da malo off jos...... malo me zeza cd dok izlazi tj teze ide van,jer bi se to moglo popravit,,treba mu mala pomoc kod izlaska....

 

 

3 sistemci su ok.. na ploci ak odozad nema suba....i ak su malo bolji zadovoljit ce.....a to ti je karakteristicno za paju...navodno ima neki limic koji se pomakne i onda sve radi ok... e sad najbolje ga je izvaditi i skinuti onaj lim.. i onda imas cistu sliku.. i prokusas vaditi cd van i vidis di steka...eto valjda sam pomogo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

off

kod mene na paji samo s drugi cd-om odozdo podignem malo onaj koji izlazi i nakon 2-3 puta radi mjesec dana bez greske:: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1