0
BLIC POLISH

BLIC POLISH

Recommended Posts

A stvarno ste ga pretjerali

Ko misli da može jeftinije i bolje nek kupi stroj i nek oduzme posao blic polishu,udre mu konkurenciju i svi sretni i zadovoljni

JEL VAS KO TJERA TO POLIRAT I KROMIRAT KOD NJEGA,ono,malo ohladite

Nađite alternativu i uživajte u ušteđenom novcu

Poliranje,kromiranje,bbs felge,recaro sicevi,VR motori,G motori,gewinde.....sve su to skupi sportovi i nisu za svakog

Share this post


Link to post
Share on other sites
po onome kaj sam nasao na netu i nije neka lova za mali pocetak,stroj za sitnije dijelove do velicine npr.lancanika od motora ili remenice zupcastog kosta 24$+postarina.vjerujem da je poso koji radis vrhunski ali vjerujem i da bi to moglo biti i puno jeftinije kao sto su rekli i drugi sa foruma ipak mi zivimo u HR.nemoj mislit da pljujem po tvom poslu ili tebi ali budi malo realan i nemoj mislit da su svi ljudi s foruma glupi i da ce placat za tvoj posao cifru koja nije ni priblizno realna za to.

 

Prijatelju široko ti polje!

 

:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

komu je napeto i ko pati od toga da ispolira felge i da se nenormalno bliste,ako je stvarno zapea za to,nece ni pitat za cijenu,jer ovo je stvarno vrhunski posa.

sta se mene tice,ja bi radije kupia jos jedan set felni!!!

 

to BLIC POLISH:svaka cast majstore :respekt stvarno prehebenoooo!!!!

 

btw.a di si bas felgu od bmwa nasa da pokazes na ovom forumu :fuj

Share this post


Link to post
Share on other sites
komu je napeto i ko pati od toga da ispolira felge i da se nenormalno bliste,ako je stvarno zapea za to,nece ni pitat za cijenu,jer ovo je stvarno vrhunski posa.

sta se mene tice,ja bi radije kupia jos jedan set felni!!!

 

to BLIC POLISH:svaka cast majstore :respekt stvarno prehebenoooo!!!!

 

btw.a di si bas felgu od bmwa nasa da pokazes na ovom forumu :fuj

 

A hebiga tak slučajno je ispalo da je od BMW-a.

Budem zamjenio sa nekom drugom ak je problem.

 

:fakjea:zivio:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
komu je napeto i ko pati od toga da ispolira felge i da se nenormalno bliste,ako je stvarno zapea za to,nece ni pitat za cijenu,jer ovo je stvarno vrhunski posa.

 

pitaj Blic-a kak smo Bubek s Jettom i ja došli...:P

 

imate felge i ringove u mojem topicu.... ja sam zadovoljan radom....

uskoro dobivate slike kromiranih ATS Cup...od frenda.. koje je isto Blic radio :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
pitaj Blic-a kak smo Bubek s Jettom i ja došli...:P

 

imate felge i ringove u mojem topicu.... ja sam zadovoljan radom....

uskoro dobivate slike kromiranih ATS Cup...od frenda.. koje je isto Blic radio :palacg

 

 

Ajd ti stavi te fotke a ja skidam ove BMW-ove.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pitaj Blic-a kak smo Bubek s Jettom i ja došli...:P

 

imate felge i ringove u mojem topicu.... ja sam zadovoljan radom....

uskoro dobivate slike kromiranih ATS Cup...od frenda.. koje je isto Blic radio :palacg

 

to me zanima da onda i ja svoje kromiram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ljudi, kome se sviđa i ima para ce na praviti a ko nema ili mu je puno i nece.......nemojte covjeka tu osuđivati da ima preveliku cijenu, stvarno nije u redu..... :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerojatno se boji konkurencije ili nezna kak mu se stroj zove.kaj se tice posla svaka cast,krivo ste me shvartili.

 

uostalom posao koji radi je odlican i kaj se mene tice moze za jednu felgu trazit i 500€ ako ima ljudi koji ce to platiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
vjerojatno se boji konkurencije ili nezna kak mu se stroj zove.kaj se tice posla svaka cast,krivo ste me shvartili.

 

Da te zaposlim da mi objasniš još koje stvari? Vidim da si bez posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno smo najpametniji ljudi na svijetu, sve možemo i ništa nije problem samo ništa ne radimo...

većina bi imala kromirani motor ili felge za max 100 eura, a to tako ne ide...

skidam kapu da se netko sa tim bavi kod nas među ovakvim pametnjakovićima...imao sam u planu kupiti bubanj za poliranje ali vidim da nema smisla uz ovakve mušterije...

Share this post


Link to post
Share on other sites
zaposli mene ja sam bez posla

 

 

ozbiljno

 

kolka je plaća ??

 

:zivio

 

hahah odma u glavu ha?

Tražio sam radnika sad prije mjesec dana

i našao ga. Ako bude bilo još koje mjesto stavim i ovdje oglas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj gnjavite, ja mislim da je cijena opravdana za efekt koji dobijete. Mislim za jednu felgu stroj treba radit 24-32 sata, pa baš nije to malo, da ne govorim kolko granule dođu. Vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

marine, da kupis taj bubanj, mozes slobodno reci da si bacio pare u vjetar gledajuci nase stavove musterija

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja tražim posao, imam dost iskustva na novom Okuma CNC-u... :)

 

Haha :lol2 www.mojposao.net

 

Kad sredim zelenu kuju (Monty) onda čmo Blic i ja poslovat, kad bude love za daljnje radove.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I ja tražim posao, imam dost iskustva na novom Okuma CNC-u... :)

 

Haha :lol2 www.mojposao.net

 

Kad sredim zelenu kuju (Monty) onda čmo Blic i ja poslovat, kad bude love za daljnje radove.... :)

 

:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOŽIČNI POPUSTI na poliranje alu felgi do 25 %.

 

 

Email: dubravko.lesinger@ck.t-com.hr

 

Dubravko Lesinger

099 6763517

 

 

BLIC d.o.o.

Školska 36

40324 Goričan

Share this post


Link to post
Share on other sites

POPUSTI od 15.3. do 15.4. na poliranje alu felgi do 15 %.

 

 

Email: dubravko.lesinger@ck.t-com.hr

 

Dubravko Lesinger

099 6763517

 

 

BLIC d.o.o.

Školska 36

40324 Goričan

 

pictur10.jpg

 

pictur11.jpg

 

pictur12.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslao sam vec mail ali nema odgovora...zanima me poliranje/kromiranje jedne malgenke...

 

vanjski dio je plastika a sjenilo je aluminiji ili tak nes pa se kromirani dio ljusti...kolko bi me to kostalo??

 

0840295.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
poslao sam vec mail ali nema odgovora...zanima me poliranje/kromiranje jedne malgenke...

 

vanjski dio je plastika a sjenilo je aluminiji ili tak nes pa se kromirani dio ljusti...kolko bi me to kostalo??

 

0840295.jpg

 

uz nju bi i ja svoja dva metalna sjenila od kratkog svjetla poslao na isti posao...

Share this post


Link to post
Share on other sites
poslao sam vec mail ali nema odgovora...zanima me poliranje/kromiranje jedne malgenke...

 

vanjski dio je plastika a sjenilo je aluminiji ili tak nes pa se kromirani dio ljusti...kolko bi me to kostalo??

 

0840295.jpg

 

Odgovorio sam vam odma isti dan.

 

Trebaju mi slike izbliza da vidim u kakvom je to stanju i tocno dali je od alu ili plastika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je ovo lijepo i krasno ali jako tesko u hrvatskoj. Nemozemo se mjerit sa jednom njemačkom gdje ima 20 puta visei stanovnika, vise novca i vise ljudi koji se bave ovakvim hobijimai i autima da bi im trebala takva usluga.

 

Nas mentalitet je takav da se sve zeli ali za malo para a to tako neide.

 

Svaka cast ako uspjevas nalaziti musterije i pokriti troskove i biti u plusu bar nekakvom jer poslovati s nasim narodom jako je nezahvalno.

 

Sto mislis zasto tokić i slični ducani cvjetaju ?! Zato sto je bitno kupit za malo para i vozi a kvaliteta je nebitna sto u podrucju s kojim si se odlucio baviti nemoze ici..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odgovorio sam vam odma isti dan.

 

Trebaju mi slike izbliza da vidim u kakvom je to stanju i tocno dali je od alu ili plastika

 

moja sjenila su mealna . i to je izgelda nekakav lim malo cvrsci, a njegovo sjenilo nazalost neznam kakvo je...

jedno sjenilo je sada na fino posmirglano(800) a drugo je josh uvijek origigi...

 

evo ovo su sjenila, samo su leće i nosaci zarulja demontirani sa njih, znaci samo sjenila

 

P1020519.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0