0
BLIC POLISH

BLIC POLISH

Recommended Posts

Sve je ovo lijepo i krasno ali jako tesko u hrvatskoj. Nemozemo se mjerit sa jednom njemačkom gdje ima 20 puta visei stanovnika, vise novca i vise ljudi koji se bave ovakvim hobijimai i autima da bi im trebala takva usluga.

 

Nas mentalitet je takav da se sve zeli ali za malo para a to tako neide.

 

Svaka cast ako uspjevas nalaziti musterije i pokriti troskove i biti u plusu bar nekakvom jer poslovati s nasim narodom jako je nezahvalno.

 

Sto mislis zasto tokić i slični ducani cvjetaju ?! Zato sto je bitno kupit za malo para i vozi a kvaliteta je nebitna sto u podrucju s kojim si se odlucio baviti nemoze ici..

 

 

Potpis,samo nažalost malo ljudi to razumije i prekasno(ili nikad)to shvate.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sve je ovo lijepo i krasno ali jako tesko u hrvatskoj. Nemozemo se mjerit sa jednom njemačkom gdje ima 20 puta visei stanovnika, vise novca i vise ljudi koji se bave ovakvim hobijimai i autima da bi im trebala takva usluga.

 

Nas mentalitet je takav da se sve zeli ali za malo para a to tako neide.

 

Svaka cast ako uspjevas nalaziti musterije i pokriti troskove i biti u plusu bar nekakvom jer poslovati s nasim narodom jako je nezahvalno.

 

Sto mislis zasto tokić i slični ducani cvjetaju ?! Zato sto je bitno kupit za malo para i vozi a kvaliteta je nebitna sto u podrucju s kojim si se odlucio baviti nemoze ici..

:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
moja sjenila su mealna . i to je izgelda nekakav lim malo cvrsci, a njegovo sjenilo nazalost neznam kakvo je...

jedno sjenilo je sada na fino posmirglano(800) a drugo je josh uvijek origigi...

 

evo ovo su sjenila, samo su leće i nosaci zarulja demontirani sa njih, znaci samo sjenila

 

P1020519.jpg

 

 

Treba sad još odvojiti nosac od sjenila. Pa onda dekromirat sjenilo - ponovo polirati i kromirati.

Meni se cini da je to od željeza sjenilo. Probaj magnetom pa ces vidjeti.

 

Neka odokativna cijena za ovo je cca 200 kuna po komadu za dekromiranje - poliranje i kromiranje nanovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Treba sad još odvojiti nosac od sjenila. Pa onda dekromirat sjenilo - ponovo polirati i kromirati.

Meni se cini da je to od željeza sjenilo. Probaj magnetom pa ces vidjeti.

 

Neka odokativna cijena za ovo je cca 200 kuna po komadu za dekromiranje - poliranje i kromiranje nanovo.

 

to je gore ona metalizacija''kao krom'' :palacd

tako da se to lako da skinut dolje, barem sam ja na jednom to skinuo dolje, drugi je ostao takav.

i jesu od zeljeza su magnet ih hvata...

 

Nosac lece i zarulje su skinuti, samo sjenilo je ostalo...

 

znaci 200kn po komadu...

 

cim skupim lovu cujemo se...

 

i koliko vremenski treba da se to napravi???

i koliko bi me kostalo ako ih ja sam sa finijim smirglom dekromiram :P???

Edited by LamaMk1

Share this post


Link to post
Share on other sites

na zalost nisam dobio mail,ili je zavrsio kao spam.sorry.skinut cu jedan dan i rastavit.200kn je za 1kom???

Share this post


Link to post
Share on other sites
na zalost nisam dobio mail,ili je zavrsio kao spam.sorry.skinut cu jedan dan i rastavit.200kn je za 1kom???

da jady 200 kumica

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvo šmirglanje... mmani se čorava posla...ostavi njemu da to sredi i miran jer mozes uprskat stvar pa svejedno ostane ista cjena...

Share this post


Link to post
Share on other sites
to je gore ona metalizacija''kao krom'' :palacd

tako da se to lako da skinut dolje, barem sam ja na jednom to skinuo dolje, drugi je ostao takav.

i jesu od zeljeza su magnet ih hvata...

 

Nosac lece i zarulje su skinuti, samo sjenilo je ostalo...

 

znaci 200kn po komadu...

 

cim skupim lovu cujemo se...

 

i koliko vremenski treba da se to napravi???

i koliko bi me kostalo ako ih ja sam sa finijim smirglom dekromiram :P???

 

 

Gle ako znas sam kako to ide onda možes sve odraditi sam pa te ne košta ništa.

 

 

:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gle ako znas sam kako to ide onda možes sve odraditi sam pa te ne košta ništa.

 

 

:palci

 

ma ja sam pitao onako bezveze, jer ta metalizacija ide sa noktima dolje ako treba, a nije krom pravi da se treba nesto prevec je*** oko toga.. zato pitam..

 

ako ti dam sjenila bez toga da ih ispoliras i kromiras dali bi bilo jeftinije i koliko.. kuzis?

 

ali nevermind... kada dodje ono ljetno vrijeme dobit ces sjenila, jer mi tada netrebaju svjetla da sevozim po danu.. :palci:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma ja sam pitao onako bezveze, jer ta metalizacija ide sa noktima dolje ako treba, a nije krom pravi da se treba nesto prevec je*** oko toga.. zato pitam..

 

ako ti dam sjenila bez toga da ih ispoliras i kromiras dali bi bilo jeftinije i koliko.. kuzis?

 

ali nevermind... kada dodje ono ljetno vrijeme dobit ces sjenila, jer mi tada netrebaju svjetla da sevozim po danu.. :palci:rolleyes:

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo samo da kazem, da su po meni cijene koliko toliko ok, jer sam sam sebi polirao felge od motora, vilice, blok, i slicne stvari i da ne kazem koliko sam

se ubio od smirglanja raznih granulacija i poslje poliranja rucno s polir pastama i plavim kredama da bi dobio zrcanli sjaj, tako da ja nikad vise

nebi nista polirao pogotovo za neku nisku cijenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

popust inčrsting.... :palacg

 

jbg majne felgone su u ivan_vxr-a al mislim da ste se vi vech culi prije 3-4 mj.....

 

čekam povrat pdv-a i onda se cujemo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

OBAVJEST!

 

Moramo Vam reči da smo smanjili troškove poliranja,

te Vam samim time možemo ponuditi bolje cijene poliranja!

 

npr. poliranje felgi sa prijašnjih 60 kuna smo smanjili na cca 40 KUNA po zolu!

 

Primjenili smo neke nove nacine poliranja i promjenili pristup poliranju,

što je rezultiralo na smanjenje cijena i kvalitetnije poliranje!

Share this post


Link to post
Share on other sites
OBAVJEST!

 

Moramo Vam reči da smo smanjili troškove poliranja,

te Vam samim time možemo ponuditi bolje cijene poliranja!

 

npr. poliranje felgi sa prijašnjih 60 kuna smo smanjili na cca 40 KUNA po zolu!

 

Primjenili smo neke nove nacine poliranja i promjenili pristup poliranju,

što je rezultiralo na smanjenje cijena i kvalitetnije poliranje!

 

aj nek ste se sjetili i toga... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rani BOOKING POPUST od 15%!

 

Svaki koji se odluči sada za poliranje felgi, a

htjeli bi urediti felge do studenog mogu rezervirati termin (50%

kapara) i time ostvariti 15% popusta.Cijena poliranja felge je

 

40 kn po zollu + 15% booking popust.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0