4 4
RI VW

Knjige vezane za VW

Recommended Posts

Evo nakon jaako dugog trazenja uspio sam naci za passata B4 repair manual, malo sam ga prelistao i mislim da je skoro sve obuhvaceno.

 

Nadam se da ce nekoma biti od pomoci. Ima 4313 strana :D

 

http://rs252.rapidshare.com/files/19635146/Volkwagen_Passat_Manual_95-97.pdf

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovo

https://rapidshare.com/#!download|816p4|365476554|pdftown.com_VW-Passat-Factory-Repair-Manual-1995-1997.pdf|12044|0|0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li možda netko radionički manual za reparaciju/održavanje CN/DE motora (2.0D, R5 51/66kW)?

 

Nadam se da je korektna tema. Unaprijed hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni samo treba passat 2012 variant users guide ... na engleski ili hrvatski, ako uopće postoji, fala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li netko link gdje bi mogao skinuti uputstvo za VW Polo 1998. godina, 1.4 benzin, može i za Classic, ne treba biti za Variant.

Zanima me zbog žarulja, akumulatora, motora i takvih stvari, karoserija nije bitna :gleda

Ako pitanje nije primjereno ovoj temi, molio bi da me administratori upute u pravu temu, a ne da izbrišu post ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

 

Ako netko ima link od uputstva,servisne knjižice i ostalog za Golf V 2005 neka mi pošalje,može na hrvatskom ili engleskom jeziku..

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li netko link gdje bi mogao skinuti uputstvo za VW Polo 1998. godina, 1.4 benzin, može i za Classic, ne treba biti za Variant.

 

Zanima me zbog žarulja, akumulatora, motora i takvih stvari, karoserija nije bitna :gleda

 

Ako pitanje nije primjereno ovoj temi, molio bi da me administratori upute u pravu temu, a ne da izbrišu post ;-)

 

Nitko ništa? Barem online da se pogleda, ne treba za download..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li možda netko user's manual za golfa 6, 2012., na engleskom ili hrvatskom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam servisnu literaturu za Golf 4 na bosanskom/hrvatskom jeziku

 

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Edited by anesgolf4tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li moze nekoliko fotki jer hocu da i ja nabavim user's manual za G4 mi treba.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li netko zna Belgijski da mi prevede sa servisne knjižice pod rednim brojevima napisanim olovkom pokraj navedene radnje, što koja znaći?

Probam google prevoditelj i ništa mi ne prevede, nema Belgijski jezik.

 

I ovo penkalom u servisu što su napisali, što su to radili na autu?

Ima na tri kilometraže da je nešto rađeno i penkalom napisano...

 

S1re0IS.jpg

 

bERKSXX.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji belgijski jezik vec se u Belgiji govori i pise flamanskim, francuskim i njemackim jezikom, to su sluzbeni jezici. Ne vidim fotke preko mobitela pa ne mogu vidjet koji je jezik u pitanju, mozda francuski ili flamanski a ako je njemacki onda mogu pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji belgijski jezik vec se u Belgiji govori i pise flamanskim, francuskim i njemackim jezikom, to su sluzbeni jezici. Ne vidim fotke preko mobitela pa ne mogu vidjet koji je jezik u pitanju, mozda francuski ili flamanski a ako je njemacki onda mogu pomoc.

Flamanski je

Njemački i Francuski morem sa google prevoditeljem prevesti.

 

Nema nitko da zna flamanski?

Ili da ima od VW servisnu na kojoj je njemački ili engleski a možda su na istim mjestima isti nazivi, vrsta ućinjenog servisa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je rađen servis u ovlaštenom servisu odi kod nas u ovlašteni i zamoli nekako da ti servisni savjetnik izlista iz else sto je rađeno....

meni su izlistali kad sam isao na redovni servis mali...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti moja servisna koja je na njemačkom pa usporedi koliko možeš a ostalo ako zapneš mogu ti pomoć jer sam radio servisnu u Wordu pa sam kasnije uzeo nastavak tako da poznajem stavke, jedino je problem sa napisanim koji je nečitljiv tako da je možda najbolje u ovlašteni kako je Zlatko predložio pa ti izlistaju sve što se radilo na njemu u ElsaPro koja ti je na hrvatskom pa odmah sve znaš. Ja sam ih isto zamolio da mi izlistaju pa sam u Elsa-Pro dobio kompletnu povijest što se na vozilu radilo.

17_dsc_0001pdrhv.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti moja servisna koja je na njemačkom pa usporedi koliko možeš a ostalo ako zapneš mogu ti pomoć jer sam radio servisnu u Wordu pa sam kasnije uzeo nastavak tako da poznajem stavke, jedino je problem sa napisanim koji je nečitljiv tako da je možda najbolje u ovlašteni kako je Zlatko predložio pa ti izlistaju sve što se radilo na njemu u ElsaPro koja ti je na hrvatskom pa odmah sve znaš. Ja sam ih isto zamolio da mi izlistaju pa sam u Elsa-Pro dobio kompletnu povijest što se na vozilu radilo.

 

17_dsc_0001pdrhv.jpg

Moja je skroz drugačija servisna, imam više radnji da tako kažem, ima ih 18, a na tvojoj je 10, sa ovim kockicama da se stavi kvačica da ili ne.

Auto je dofuran iz Belgije prije mj dana i sa njim je stigla ta servisna u kojoj je sve vođeno i upisivano penkalom ali nema nigdje štambilja samo na prvom servisu 2010g na 30tkm

Stoga sumljam da bi u ovlaštenom dobil kakve informacije.

Najvažnije mi je samo kad je veliki servis napravljen, zupčasti i sve kaj ide uz zo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz...

 

1. VW PASSAT B7 - manual na hrvatskom, skeniran, nije kompletan, ali mislim da imate sve što je najvažnije (nedostaje nekih 50 stranica od cca. 400 str). Na svakoj fotografiji su 2 stranice manuala, sve je vidljivo (ukupno cca. 150 fotografija)...

 

link ...

https://drive.google.com/open?id=1gFwulkZrh6a5Y_grsIqpxkuYGH8s8vqt

 

 

2. Manual Golf 6 na hrvatskom - preuzeo sam ga prije cca 2 godine ovdje na forumu (mislim od člana "polic na kvadrat" ali nisam više siguran), fotografirane stranice...

 

link...

https://drive.google.com/open?id=12biYOUkhNMFnz_Jm5zrqsPOzodIHzB0z

 

pozz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krky, ovo ti je prije po meni holandski.. Znan neke osnove holandskog, kod njih se za veliko kaze grote.. Pa je prema tome ovo mali i veliki servis tj kao malo i veliko odrzavanje. A ovo *remvloeistof* bi treba bit kocioni servis ili nekakva izmjena kocione tekucine itd

 

EDIT: ono sta znan ovako iman nesto prevedeno. Uzmi u obzir da je ovo bukvalni prevod pocetnika u tome jeziku tako da ako je nesto malo cudno prevedeno da znas zbog cega hahah

 

6 koristeno je Longlife ulje

13 DSG ulje i filter

14 provjera instalacija zemnog plina i cijevi

16 filter goriva

21 zupcasti remen

Edited by KrešoST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima...

 

Dali ima teko User manual za VW Touran 2014 godina.. Može na eng, ili HR...

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

To možda netko drugi zna. U autu imam manual na njemačkom, a na ovaj što sam linkao sam slučajno naletio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4