0
Mikramatic

Autodijelovi - popust za članove VW Club-a

Recommended Posts

qqwqw6.png

 

MIKRA-MATIC d.o.o. je trgovačko društvo u privatnom vlasništvu čija je osnovna djelatnost uvoz i distribucija auto-dijelova, boja i lakova za osobna i teretna vozila, te ulja i maziva za sve vrste vozila. Pri odabiru dobavljača, glavni kriterij nam je visoka kvaliteta proizvoda, stoga su imena naših dobavljača naša najbolja reklama.

 

www.mikramatic.hr

 

Naš osnovni asortiman:

 

• SACHS - kvačila, amortizeri, odbojne gume, visko spojke

• LEMFOERDER - ramena, spone, krajnici, vilice, kugle, seleni

• GKN - poluosovine, homokinetički zglobovi, manžete, letve volana

• JURID - disk pločice, pakne, obloge, diskovi

• ZIMMERMANN - kočioni diskovi, kočioni bubnjevi

• MANN - filteri: ulja, zraka, goriva, klime, ostali

• AKUMULATORI: Bosch, Black Storm

• MOTORNA ULJA: Castrol, Shell, Aral, Total, Valvoline, Mobil, Elf, Ravenol

• HANS PRIES / TOPRAN

• REMENJA, NATEZACI, ROLICE, VODENE PUMPE: Contitech, Gates, Flennor, Lemforder, INA, Airtex, Topran

 

Kako je dogovoreno sa predsjedništvom "Volkswagen Club Croatia" nudimo sljedeće popuste:

 

20% do 30% na naš kompletan asortiman (Sachs, Lemforder, Jurid, Zimmermann, GKN, Mann, Hans Pries, motorna ulja, akumulatori) i mnogobrojne akcije. (Popust nije ostvariv na akcije i rasprodaje.)

 

Link za sve rasprodaje i akcije od Mikra-Matic

 

 

Kontakt:

 

Zagreb - Maksimirska 129

Tel.: 01 / 2338 550

 

Najbolje je da mene kontaktirate jer sam ja zadužen za suradnju sa VW Club Croatia.

 

Mobitel: 098 / 48 44 48 ili 091 / 212 4188

 

E-Mail: damir.milas@mikramatic.hr

 

Vrlo važno kod upita:

Zamolio bi vas da kod upita obavezno napišete sve podatke o vašem autu, nick na forumu i možda mail.

To znači model, godina proizvodnje, izvedba (limuzija, avant, itd..), kubikaža, točan broj KS, jeli ima ili nema ABS, servo ili klimu. Bez tih podataka nemogu sa sigurnosti vidjeti jeli odgovara dio koji vam nudim.

Oznaka motora (3 znamenke) je isto jako bitan kod npr. dijelova za servis zupčastog remena.

Ako mi pošaljite broj šasije mogu biti 100% siguran, pa je možda to najbolji način.

 

Lijep pozdrav,

 

Damir Milas.

Edited by Mikramatic

Share this post


Link to post
Share on other sites
0