0
Turbak

...::: SELENI :::...

Recommended Posts

Dakle ekipa ....

 

Ovaj naš SEARCH me ubio totalno ...

 

 

Znam prije jedino godinu i pol kad sam mijenjao na trojci selene na zadnjem mostu neko mi je rekao da u ZG-u negdje kod cementare-podsused ima frajer koji ih radi po narudžbi ...

 

 

Pa ako netko ima neki kontakt br ... bilo bi izvrsno i jako je hitno ....

 

 

Doduše ako imate nekog majstora da nije taj al tog sam se trenutno sjetil samo mi bubnite broj ... ;-)

 

 

p.s. trebam za nissana terrana selene a nema ih nigdje za kupiti pa ih moram naručiti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dakle ekipa ....

 

Ovaj naš SEARCH me ubio totalno ...

 

 

Znam prije jedino godinu i pol kad sam mijenjao na trojci selene na zadnjem mostu neko mi je rekao da u ZG-u negdje kod cementare-podsused ima frajer koji ih radi po narudžbi ...

 

 

Pa ako netko ima neki kontakt br ... bilo bi izvrsno i jako je hitno ....

 

 

Doduše ako imate nekog majstora da nije taj al tog sam se trenutno sjetil samo mi bubnite broj ... ;-)

 

 

p.s. trebam za nissana terrana selene a nema ih nigdje za kupiti pa ih moram naručiti

 

A da probaš još okrenut Autobišćan Veliko trgovišće...Mislim da bi ti oni to mogli rješit...ovlašteni su..

Edited by Roki

Share this post


Link to post
Share on other sites
A da probaš još okrenut Autobišćan Veliko trgovišće...Mislim da bi ti oni to mogli rješit...ovlašteni su..

AKO NE nades imas igp u splitu

igp-izrada gumenih proizvoda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se seleni vec spominju da ne otvaram novu temu, mogu li oni biti uzrok da prilikom kocenja se cuje kao da nesto zvace napred (ako me razumijete) ili su to gumice balans stange????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm tešto je shvatit ,na kakvo žvakanje misliš, preko foruma. :respekt Ali koliko znam golfu četvorci su bolest te gumice balans štange. Pa se mjenjaju gumice i obujmice (koje su modificirane, naspram starih)!

 

POzdrav!

Edited by Leo

Share this post


Link to post
Share on other sites

je to ti je 100 posto ono kao da kotači odu naprijed takav neki osjecaj ja sam ih mjenjao

 

a najbolje ti je dignut auto i vidjet selene oni se barem vide jeli valjaju ili nevaljaju

Edited by Caspero1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaj niko u zgb-u to ne radi .... zval O.G.G. u vrapču pa e frajer totalno neozbiljan ... onaj gumiimpex isto ... ko jpš to radi??

Share this post


Link to post
Share on other sites
0