0
miro

AUTO ŠTITNIK

Recommended Posts

Poštovani!

 

Želimo Vam predstaviti novost na hrvatskom tržištu auto kozmetike - proizvod AUTO ŠTITNIK. Služi za zaštitu vrata automobila i odbojnika, a postavlja se na zid garaže vrlo jednostavno jer je samoljepljiv.

Želja nam je upoznati hrvatsku javnost s pojstojanjem takvog prozvoda kroz akciju u kojoj bi svaki član Vašeg kluba (VWCC) dobio akcijski popust od 10%.

 

Jedini uvjet jest da kupci dođu s dokazom da su Vaši članovi u naše prodajno mjesto na adresu Gospodska 32, 10090 Zagreb (radno vrijeme pon-pet 7-21h, sub 8h-18h)

 

Srdačan pozdrav,

 

auto_stitnik.jpg

 

Mob +385 (0)98 623 479

Fax +385 (0)1 3456 882

E-mail: petar@auto-stitnik.com

 

www.auto-stitnik.com

 

FERO-STIL d.o.o. Mihovila Gračanina 4 HR-10090 Zagreb

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast gazda miro, al ajd nek te fog nauci uploadat sliku, uvijek molimo za slike, btw napisi neku cijenu, meni to po radioni treba, sam sam radio istu stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites
svaka cast gazda miro, al ajd nek te fog nauci uploadat sliku, uvijek molimo za slike, btw napisi neku cijenu, meni to po radioni treba, sam sam radio istu stvar

Ukucaj adresu www.auto-stitnik.com i imaš i slike i cijenu i sve podatke :vopi

Share this post


Link to post
Share on other sites
svaka cast gazda miro, al ajd nek te fog nauci uploadat sliku, uvijek molimo za slike, btw napisi neku cijenu, meni to po radioni treba, sam sam radio istu stvar

 

 

...ma nema mi fog trenutno vremena, narucio sam se vec kod njega na dodatne sate iz informaticke pismenosti :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
0