6 6
smoki

Vag-Com

Recommended Posts

Pozdrav, nedavno sam s ebay-a uzeo KKL kabel s Vag Com 409.1 dijagnostikom. Kad hocu nesto izmjeniti govori mi da ta verzija nije registrirana. Stoga me zanima ima li itko kakav registrirani 409.1 da pošalje u pm, jer ovi linkovi su istekli? Puno hvala :care

Ta verzija 409.1 nikad i nije imala dobar crack

Sa tim kabelom KKL koristi verziju VCDS Lite

Poslao sam ti na PM

 

P.S.

Nadam se da znaš da sa tim kabelom možeš raditi samo vozila do 2004 g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Nemogu uključiti prednje maglenke u VCDS-u,pod central electronic nema front fog lights

 

 

Auto je Golf mk5 2005 Trendline

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Nemogu uključiti prednje maglenke u VCDS-u,pod central electronic nema front fog lights

 

 

Auto je Golf mk5 2005 Trendline

Koji je broj CECM-a, iščitaj ga, npr. 3C0 937 049 C...

 

Mora biti 23 byta da bi imao tu funkciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Component: Bordnetz SG 1.0 H30 0704 VAG Number 1K0 937 049 S

 

Ugl 17 byta :/

 

Kako da uključim lampicu motora,lampicu airbaga te pištanje za pojas?

 

 

 

Uključio sam lampicu pojasa no ne pokazuje mi se,dok radim output test onda mi svijetli.

 

Koja je otprilike cijena jačeg modula?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima netko koji link na jeftini a dobar kabel za kodiranje za Vw Polo 9n3, nešto na ebay ili ali express...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jer mi modul ne podržava.

 

Probao sam kodiranje pojasa,indikatora potrošenosti pločica,kodiranje zaključavanja vrata pri 15km/h,automatsko paljenje svjetala itd..

 

 

Output testovi mi rade na svemu što imam montirano na autu.

 

Očitava mi parametre motora pri radu(dize,potrošnja goriva,snaga itd)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novi topic, jel ima neko u ZG-u da mi iskodira neke stvari na Polu 6R, tipa da mi nisu upaljena kratka svijetla kad je prekidac u poziciji 0 i takve neke sitnice ako je to moguce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel tko zna gdje se u vag-com nalaze opcije za istrošenost pločica, razine staklopera i sl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel tko zna gdje se u vag-com nalaze opcije za istrošenost pločica, razine staklopera i sl?

 

17-Instruments>07-Coding>Long Coding helper ------ prebacuj Byte-ove , mijenjaj Bit-ove (stavljaj ili miči kvačice)

 

Pogledaj ovdje --- LINK

Edited by perotok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje najpovoljnije kupiti original Vag Com ?

U zadnje vrijeme radim dosta novih auta 2014-2016 i jednostavno ne mogu bez originala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje najpovoljnije kupiti original Vag Com ?

U zadnje vrijeme radim dosta novih auta 2014-2016 i jednostavno ne mogu bez originala..

U Sloveniji ili Srbiji --- to je najbliže

 

Link

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ja sam gledao na stranici..nisam još slao upite,idem poslat danas: :) hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Novi sam na forumu. Odnedavno ponosni vlasnik Passata b6 (2.0 tdi, higline iz 2008.).
Kako na njemu ima nešto sitnica koje treba riješiti, a stari mi je old school automehaničar, mislim uzeti autodijagnostiku da mu olakšam servisiranje ovog mog auta, jer vidim da se npr. ne mogu promjeniti kočnice bez da se auto spaja na dijagnostiku. Pokušao sam pročitati sve teme na forumu koje se tiču VAG-COM i VCDS, no što više čitam to sam zbunjeniji... :D

Da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje, znači za osobne potrebe (ne mislim se ovime baviti profesionalno niti naplaćivati ove usluge), koja dijagnostika trenutno je Best Buy?
Vidim da se spominju kineski klonovi, pa onda neke verzije se ne smiju spojiti na internet, pa onda kabeli koji moraju biti hex-can...? Svakako bih volio da mi je program i sučelje (isprike ako koristim krive izraze) na hrvatskom jeziku

Na njuškalu sam vidio ovaj oglas:
http://www.njuskalo.hr/ostala-autooprema/auto-dijagnostika-vag-com-908.1-oglas-1339732

Da li je netko od članova imao iskustva s ovim prodavačem?
Da li je ova VAG COM 11.11.5 2013 VERZIJA -HRVATSKI 10.6 ok?

Imamo li uopće na forumu člana sa područja Splita kojem bi se mogao javiti za savjet i da me uputi šta i kod koga kupiti?


EDIT:

Sad sam vidio da se u ovoj temi ne bi smjela postavljati pitanja, stoga molim admina da obriše ovaj post, a ja ću pitanje postaviti u tehničkom kutku... :D

Edited by northman

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Sloveniji ili Srbiji --- to je najbliže

 

Link

 

Javili su mi,399 eura,poštarina gratis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uskoro iman na prodaju orginal pošto dolazi WIFI interfejs :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6