0
IgoR

Ekipa..Kupujem golfa V

Recommended Posts

Evo ljudi registrirao sam se na forum sa namjerom da mi pomognete u potrazi golfa V. Raspolazem sa 11 000€. :bravo Isključivmo me zanima dizelas sa 5 vrata. Ima netko poreporuke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

oglasnici su puni dizelaša...i 1.9 i 2.0 tdi, ali ovaj potonji budeš teže nabavil za svotu kojom raspolažeš...pogledaj malo auti.hr, njuškalo, weltauto i sl.

 

pogledaj i malo po forumu, zna se naći da netko prodaje golfa peticu dizel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Puno hvala na suradnji

št bi sad trebao netko doći uzeti te za rukicu do nekog salona i dati ti još 3 hiljade eura da kupiš peticu

to što ti tražiš ( za 11 kila) naći ćeš kod preprodavača i to isključivo iz uvoza sa 150+tkm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista cudno, tolika im je cca i cijena to godiste.....recesija je, ljudima trebaju pare pa daju jeftino aute.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
iskreno, malo mi to smrdi, ništa dok ne vidiš...

šta ti smrdi...

za to godište još je i visoka cijena

Share this post


Link to post
Share on other sites

cijena je visoka a vjerovatno ide dole, kilometraža 84 000 km, godišnje 17 000 km, neznam baš, rijetki su takvi, još od prvog vlasnika, takav auto je jako rjedak

Share this post


Link to post
Share on other sites
cijena je visoka a vjerovatno ide dole, kilometraža 84 000 km, godišnje 17 000 km, neznam baš, rijetki su takvi, još od prvog vlasnika, takav auto je jako rjedak

 

pa ako je čovik vozia samo po gradu i to je previše....

ja kad sam svog proda ima je negdi prosjek 18-19k km godišnje. ŽAŠTO-Zato jer sam 90 % vrimena provodia u službenom autu a on golf mi je samo služia za privatne svrhe....I šta tu ima smrdit?

 

al cijena je visoka.

ovo godište sa ovom kilometražom dođe cca 10k-10.5k eura

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo kažem da mi je sumljivo, u oglasu i na tel sve super a kad dođem imam šta vidjet, auto nije na tog šta mi ga prodaje, bio lupan, km mali a auto izgleda kao da ima pola miliona km, ili skidani km i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja 4 ima 79000km,2000g 1vl.......tako da je sve moguce....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma je sve je moguće, samo mi je sumljivo, moj polo ima 125 000 km a plus 120 000, polo je 98, kupio ga od kolega pa znam da su stvarni, a plus 06, sve tu štima...ali to je rijetkost, onoj petici se može komentirat samo cijena drugo ništa dok se ne vidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidit ćemo,morao bi ga ići pogledati...problem mi je što je vlasnik u Ludbregu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti se čuj s vlasnikom, pa ako budeš i dalje zainteresiran mogu ga ja još s nekim s foruma iz tog kraja otići pogledati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam se sa vlasnikom, mislim da je žena vlasnik. Kaže da automobil ima dosta dodatne opreme, te da dobijem i zimske gume s felgama na poklon. Razlog prodaje je da uobičajen: ''Trebaju mi novci''.

Problem je što ja radim svaki dan do 16h pa nemogu pogledat auto,a vjerovatno i vlasnik. Tako da sad kombiniram što i kako..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Čuo sam se sa vlasnikom, mislim da je žena vlasnik. Kaže da automobil ima dosta dodatne opreme, te da dobijem i zimske gume s felgama na poklon. Razlog prodaje je da uobičajen: ''Trebaju mi novci''.

Problem je što ja radim svaki dan do 16h pa nemogu pogledat auto,a vjerovatno i vlasnik. Tako da sad kombiniram što i kako..

a i pitanja kupaca "Žašto prodajete auto ?" su mi presmješna.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali je ok cijena za golf V 1.9 TDI, 90ks. 2007 godina. 56 000km -> 13 000€ + prijepis koji je 5000-6000kn. Šta mislite???

Edited by IgoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodaje ti moj kolega tdi-a mislim da je 2004 god a to je ono što znam

 

a za ostatak najbolje da nazoveš vlasnika :bravo

 

i auto je dobar, prodaje ga jel mu netreba i stoji u garaži

 

kruno 098 729 490

 

stavio dih i link al neznam di je stavio u oglas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj molim te,ako nie problem nabavi link.

Edited by IgoR

Share this post


Link to post
Share on other sites
0