0
Guest deanzg

K. Golf 2 GTI ili corrad-a

Recommended Posts

Guest deanzg

Naslov sve govori.... bez nebuloznih ponuda od 2+ soma eura... motor sto se mene tice moze bit takav, samo da do kuce dodem i onda nek crkne.. glavna je limarije... :palacg

 

 

PONUDE MOLIM NA PM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

prolistaj malo oglase u "ponude::VAG vozila"

 

imas "rrocado" koji ti prodaje corrado-e

 

to ti je ako hoces samo limariju do 2 000e

mislim da ces tesko naci nekoga drugoga corrada

a sta se tice duja gti, ako te potrefi vrime, uvik ih ima i nema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok....A jel ti dolazi u obzir duja GT sa 90 ks?.....Možeš vidjeti u mom oglasu cijeli topic,a i sutra uživo u ZG na Jakuševcu jer idem s njim na sajam....A cijena je 1900€ sa alu felgama,ili 1700€ sa čeličnim zimnjačama....I još 100€ dolje na te cijene ako skinem muziku.

 

 

PS-inbox ti je pun,pa nejde na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je najbolje da se javis clanu grga patriot za corrado

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest deanzg

kazem sta god... da je zdravo..masina me ne dira.. medo javim ti se kroz par dana... broj moba na pm... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa imam ti ja i cjena je 2000 e al to vec znas al ako si rjesis prijevoz isla bi i cjena dolje!!! il izvadim motor van pa je cjena 1500 e

Edited by grga.patriot

Share this post


Link to post
Share on other sites

DEANZG ja ti imam neke golfice gti za prodat,zasad ih nisam nigde oglasaval.imam golfa mk2 gti iz 91 god.3 vrata,bijeli,servo,el.podizaci, bez motora, za 1000 eura neregistriran, i imam jednog gti iz 89 god. crni, pet vrata,imao klimu, takoder bez motora za 1000 eura. oba auta imaju uredne papire i original su gti. auti nisu truli.auti su idealni za projekt cijene nisu fiksne,na autima ima par sitnica za rijesit al nista strasno. pa ak te zanima javi se.za detaljne informacije PM ILI TEL.098 601 094 a moze i ovde. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0