1 1
Guest JuraMk4

Radio u safe modu

Recommended Posts

Guest JuraMk4

Joj neeeeeeeeeee, danas sam cistio pola jer ga sutra mjenjam za nesto bolji i vjerovali ili ne izvadio sam kazic (VW gamma) i sad nece nista, pise sam kad ga upalim SAFE. ? ta sam mu radio????? :(:( Please trebam pomoc, kak cu sad covjeku dati auto a kazic sjeban. Sam sam ga iskopco i vratio ponovo. Kak ga otkljucat? Ka??e lega da moram neki kod upisat, gdje to kad uvjek pi??e SAFE. Pooommmmmooooocccccccccccc! ? ta sam ga uopce cistio :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas li knjigu od radija? ili onu karticu sa kodom?

 

savjet: ako topic nazoves nekako SMISLENO veca je vjerojtnost da ce ga procitati netko tko ti moze pomoci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest JuraMk4
imas li knjigu od radija? ili onu karticu sa kodom?

 

savjet: ako topic nazoves nekako SMISLENO veca je vjerojtnost da ce ga procitati netko tko ti moze pomoci ;)

nemam to, uz auto sam dobio sam servisnu knji??icu fak ??ta sad da radim :( Postoji li ne??t da ga upalim. Koji sam ja amater :zid:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak je meni bilo kad sam imo golfa 4, mora?? imat kod radija ( 4 znamenke) kad to ima??, mora?? u isto vrijeme dr??ati tipke tp i jo?? jedna, sad se ne sjećam, mora?? ih dr??ati dok se ne poka??u četiri 0, onda upi??e?? svoj kod i opet dr??i?? te tipke i ugasi?? ga i ponovno upali?? i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest JuraMk4
tak je meni bilo kad sam imo golfa 4, mora?? imat kod radija ( 4 znamenke) kad to ima??, mora?? u isto vrijeme dr??ati tipke tp i jo?? jedna, sad se ne sjećam, mora?? ih dr??ati dok se ne poka??u četiri 0, onda upi??e?? svoj kod i opet dr??i?? te tipke i ugasi?? ga i ponovno upali?? i to je to...

idem isprobat, hvala...joj ??ta mi je to trebalo :znoj: koja fjaka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest JuraMk4

Ma nista sve sam istisko tp,cd,1,2,3,4,5,6, :( a kazic je ovaj nikad ga nisam mjenjao...

gamma-vw-wchs.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest JuraMk4

evo uspjeo sam....za sve one koji budu imali problema s tim ide ovak.

1- upali?? radio ispi??e ti SAFE

2- dr??i?? tipku tp i ta u isto vrijeme negdje oko 3 sek pusti?? ih obje

3- pojave se 4 znamenke 0

4- upi??e?? broj koji ima?? na kartici npr. 3521 tipku 1 stisne?? 3 puta, tipku 2 stisne?? 5 puta, tipku 3 stisne?? 2 puta i tipku 4 stisne?? 1

5- opet dr??i?? tp i ta 3 ili vi??e sek zajedno pusti?? ih ugasi?? radio

6- upali?? ispi??e ti LEARN i valja, thanks svima :D sve sam istipkao moguce kombinacije

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo uspjeo sam....za sve one koji budu imali problema s tim ide ovak.

1- upali?? radio ispi??e ti SAFE

2- dr??i?? tipku tp i ta u isto vrijeme negdje oko 3 sek pusti?? ih obje

3- pojave se 4 znamenke 0

4- upi??e?? broj koji ima?? na kartici npr. 3521 tipku 1 stisne?? 3 puta, tipku 2 stisne?? 5 puta, tipku 3 stisne?? 2 puta i tipku 4 stisne?? 1

5- opet dr??i?? tp i ta 3 ili vi??e sek zajedno pusti?? ih ugasi?? radio

6- upali?? ispi??e ti LEARN i valja, thanks svima :D sve sam istipkao moguce kombinacije

kao ??to sam rekao.. bravo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta cest slucaj prilikom skidanja klema. Postupak je odlicno objasnjen ali samo ako imas kod. A ako ga nemas onda se kontaktira VW diler koji kontaktira svabe a sve to pomocu tvog broja sasije i eventualno nekog broja na radiu. Imali smo neugodno iskustvo kad je nakon jednog pokusaja otkodiranja tog radija iz jednog golfa IV.. nakon 45min je stigla policija :blink: Radio je bio ukraden negdje u BiH i ocito se nekako osposobio da radi u ovom golfu al ovaj put corak :fakjea:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest scap

da, znam da se po broju sasije moze naci code, ali fora je u tome kaj je ovaj golf preprodan nekoliko puta, i vise se ne zna di je... tak da se ne zna niti broj sasije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je u hr... mislim da bi ga se moglo naci. Nemoze tek tako nestat osim ako... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ruby

odkodirati radio ti mogu većina koji odkodiravaju mobitele i sl.

odnese?? mu radio i on će ti ga odkodirati i dati ti novi cod

tu kod nas dođe ta usluga 120kn!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raja

kupio povoljno MCD radio treba ga dekodirati,imali neki online program ili moras se obratiti u ovlasteni?

ocu caletu u passata 5 da stavim

maxresdefault.jpg

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, GTI-VR6-R32 said:

Jeftiniji ovlasteni nego ovaj lik preko facebuka

Probaj otic u ovlašteni pa ceš vidjet, prošao sam to sve.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkodirao sam radio,da li mi moze neko reci jeli moze da se pusta muzika na njega,ja ubacivao ovu nasu narodnu muziku i radi sve,ali kad narezem neke pjesme na cd nece da se pusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prljav laser, imao isti problem sa čitačem CD ROM na MFD.

 

Otvori ga i nađi laser pa ga štapićem za uši i medicinskim alkoholom očisti. Proradiće sigurno.

 

I nemoj da režeš MP3/Data CD, nego samo Audio CD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis to mi nije palo na pamet,moram ocistiti laser

Kkako rezes na Audio CD,kod mene pise AAC file

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smije biti AAC ili MP3, mora bas biti Audio CD. Mislim da je to PCM kodek (dvokanalni LPCM, 16 bit, 44.1 kHz). Stane ti 74 minute audio materijala na jedan CD, pa ako si stavio vise od tog, znaci da nije dobro :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bitno koji je izvorni fajl.

Instaliraj CDBurnerXP program i na njega odaberi opciju Audio CD

Dodaj muziku koju želiš, u prosjeku staje oko 20 numera.

Sprži CD i eto. Probaj onda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1