1 1
markec

Q:woofer i pojačalo,best buy do 1500 kn

Recommended Posts

ovo ste čuli već hiljade puta, pa neću bit ni prvi ni zadnji

u zadnje vrijeme sam u potrazi za wooferom i pojačalom i džabe se meni jadat kad ja o watima i snazi i obujmima i voltaži i amperima i kablovima i struji i Inim stvarima pojma nemam. :doh

 

gledam tu na forumu razne ponude oglase, ekipa nudi sve i svašta i sad bi ja kao trebao malo to proučit, pitat i nazvat šta kolko i di?

 

uglavnom moje pitanje je da li bi mogao dobiti odgovor od nekog ko se u to kuži kaj uzet i dal se isplati.

 

cjenovni rang bi bio negdje do 1500 kuna, znaci samo pojacalo i woofer. Jel uopce postoji za tolke pare nešto pošteno da ne prducka a da se fino može slušat?

 

zahvaljujem se unaprijed :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da postoji, samo onda trebas znat da sa wooferom i pojacalom za 1500kn se nebu treso cijeli kvart oko tobe ili da ce imat zvuk bolji od bečkog orkestra :D

Al ako nisi nesto prezahtjevan, bit ces zadovoljan... a dal imas kutiju za woofer i kablove za spojit pojacalo? i najbitnije koji HU (head unit) imas?

Share this post


Link to post
Share on other sites
naravno da postoji, samo onda trebas znat da sa wooferom i pojacalom za 1500kn se nebu treso cijeli kvart oko tobe ili da ce imat zvuk bolji od bečkog orkestra :D

Al ako nisi nesto prezahtjevan, bit ces zadovoljan... a dal imas kutiju za woofer i kablove za spojit pojacalo? i najbitnije koji HU (head unit) imas?

 

pa dobro ne treba sad neznam kaj, al ono da ne prduckam na parkingu dok pored mene stoji Citrać C3 i meni čaša na krovu poskakuje :D

 

nit kablova nit kutije, a HU je Pioneer DEH-P6000UB

Share this post


Link to post
Share on other sites

kutiju napravis sam nakon sto uzmes neki woofer jer je puno jeftinije nego da kupujes kutiju a kablove kompletne chinch i ovi od struje kupis za 250kuna

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemp...p;Sifra=4360015

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemp...p;Sifra=4350048

i mozda ovo dvoje na sto sam stavio link i to ti je to trebalo bi solidno svirat

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro upravo sam dobio koristan komentar da se ne kupuje sa kutijom, jer kutija uglavnom kosta a los je proizvod

 

a ovi proizvodi nisu dostupni vise :D al u tom stilu nes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

....a ja sam tako dobru muziku prodao za đabe.... di si bio prije?? :rolleyes:

 

uglv, moze se do te cijene kupit nesh sto ce se lijepo cut.... sto se tice samo woof-a i amp-a....

kutija? mislim da ju mozes i sam napraviti, samo ako ti se neda za*ebavati kao sto se meni nije dalo, kupis gotovu kuiju, koja je lijepo napravljena i tapicirana, sa izvodima za spojit i sve za 320kn.... samo je iznutra dampiras, oblozis vatom i rokaj....

woof... ima ih svakakvih, cca 200wrms-a bi ti bilo dosta.... polovno cca 400kn... novi su po 700....

a pojacalo nadjes u oglasniku, mislim da ne mora biti neka predobra marka, da daje nekih 250wrms-a ti je sasvim dovoljno... dvokanalno, ofc... treba ti samo za pojacalo.......

Share this post


Link to post
Share on other sites
....a ja sam tako dobru muziku prodao za đabe.... di si bio prije?? :rolleyes:

 

a vjerojatno doma, nisam ziher :D

 

ja sam spreman dat 1500 čak i 2 soma kuna za to samo moram konkretno saznat info, dobro stvari lose stvari itd o tome....

 

sam pitanje, jel za tu jačinu opreme potreban onaj famozni kondenzator il je to za mjuzu od 5 soma eura:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sa svojim jbl gt4 bio prezadovljan....i danas bi bio kad bi ga stavio u gepek.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidio sam u ponudi u jednom duckasu Sony Xplode 1300W snizen sa 849, na 749 kn. Jel to isplativije od gore navedenih?

 

i još jedno pitanje: kak stoje stvari sa polovnim pojačalima, jer za razliku od polovnih woofera koji mogu bit razj.... zbog korištenja, dal isto vrijedi za pojačala?

Edited by markec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam jaaaako puno loših komentara općenito za Sony-eve proizvode.

Konkretno pojačala i woofere.

 

Što se tiče polovnih stvari. Možeš zaista naći bilo woofer, bilo pojačalo koje je zaista očuvano i radi ko novo. Sve ovisi na što ćeš naletjeti. A možeš se i pošteno zaj*****.

Tako da ako se odlučiš na kupnju jako pripazi.

Jedini plus kod kupnje takvih rabljenih komponenti je taj da možeš zaista naći kvalitetne komponente za manje love nego u dućanu.

Edited by ActionMan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posjeti c.i.c.e forum, tamo imaš ekipu koja se bavi baš takvim stvarima, a imaš i dosta polovnih a dobrih i pojačala i subova. evo link: http://www.cice.com.hr

Tamo se registriraj i pitaj šta ti je nejasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

budem priupito, al ipak cjenim sugestije VW ekipe, ipak oni znaju kak se cuje u VWozilu :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobro upravo sam dobio koristan komentar da se ne kupuje sa kutijom, jer kutija uglavnom kosta a los je proizvod

 

a ovi proizvodi nisu dostupni vise :D al u tom stilu nes?

 

 

za te pare je frend kupio muziku, na kustošiji je doma pa ga lijepo nazz i zamoli da poslušaš. Vjeruj mi best buy i bit ćeš prezadovoljan!!!

 

Matej Budulica, 098 1933 181

Reci da si dobio broj od Kikija sa VWCC

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 1500kn buš dobio dosta dobru muziku jer su i cijene rabljenih dosta pale,samo treba malo pričekati dok nekaj uleti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1