0
Gogi

Subforum

Recommended Posts

Gledam malo forum pa vidim da je svako malo u offtopic-u tema "sto znate o ovom autu" itd. Da li bi se mogao otvoriti i da li bi to bilo korisno da se otvori jos jedan subforum, tipa procjena, u kojem bi se stavljale eventualne informacije o nekim autima koje netko trazi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to su procjene... a ja pitam za ono kad netko hoce kupiti neki auto na "njuskalu" ili "auti.hr" pa u offtopic-u otvori temu "sta znate o ovom autu".....

I tebe to toliko smeta u životu?

Šta ste svi napali s nekim prijedlozima,ovako dosta dobro funkcionira i ok je,čemu sad stalno nešto mjenjati i dodavati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

znao sam... ajd lock na ovo.... :palacg

 

btw. emma, dobar link, samo se opet otvaraju posebni topici.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gledam malo forum pa vidim da je svako malo u offtopic-u tema "sto znate o ovom autu" itd. Da li bi se mogao otvoriti i da li bi to bilo korisno da se otvori jos jedan subforum, tipa procjena, u kojem bi se stavljale eventualne informacije o nekim autima koje netko trazi? :)

 

odi nešto prcnut :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
, dobar link, samo se opet otvaraju posebni topici.... :rolleyes:

 

Zato jer dramatičan naslov topica kojeg otvorimo uvijek privuče više pažnje i bude učinkovitiji......i koliko god se trudili da to uvedemo u red i sve strpamo u jedan topic opet se nanovo otvaraju topici,krše se pravila,oglasi bez cijene,bumpanja,offtopic,stupid questions......i na dobronamjerna upozorenja i savjete dobivamo uvrede,prijetnje i ismijavanja i svađe nezapamćenih razmjera.......PRAVILA......86% korisnika uopće nije upoznato s pravilima,vjerujte mi,provjereno,ponovite gradivo,odvojite par minuta i pročitajte pravila,a ne uvijek ista opravdanja i isprike,a ja najgori od svih :palacg

 

I malo provježbajte search,nije toliko loš koliko se čini,da se ispraksirat s njim kad se uđe u shemu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0