1 1
niner

Ne dize temperaturu?

Recommended Posts

Jao jao.. blažena dalmacija i čisti motori

 

 

Tomislav

 

http://www.vwgolfmk1.org.uk/modules.php?na...pic&t=74983

 

Ista stvar je na dizelu iako je na slikama benzinjara..

 

Što se tiče cirkuliranja...ako mislis na onu tanku cijevčicu sta ide na posudu vode..on tu uvjek cirkulira

 

Najbolje ga hladnog upalit i pratit temperaturu ovog donjeg crijeva i gornjeg crijeva..... Donje moa bit hladno il malo toplo dok sami thermostat neotvori

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jao jao.. blažena dalmacija i čisti motori
:palacg

 

Tomislave, nemoj se "šalit" sa polovnim termostatom.

Stavi novoga,ne dođe puno i nemaš zezancije.

 

Ako sam krivo shvatio sorry!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je situacija sljedeća. Upalim auto, zagrije se i digne normalno temperaturu na 90 i tu stoji. E sad, kad upalim grijanje na maksimalu i ventilator stavim na najveću brzinu kazaljka od temperature počne padati i to dosta. Čim smanjim ventilaciju temperatura počne rasti na normalu. To se događa samo kad je vani dosta hladno.Zanima me jel to sad kakav problem i jel treba šta mijenjati ili da ostavim to kak je. U pitanju je golf 3 tdi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da i ja priupitam, meni vec odavno ovako od oka temperatura ima svoju granicu koja je umisto 90 na cirka 60!

znaci ponasa se normalno, kako se auto grije tako i ona skace, kako se auto hladi tako kazaljka pada, samo je kvaka da umisto dostignute temp. od 90 ona dosegne maksimum od 60?

auto bude

golf 2 1.6TD-i

 

i di se nalazi taj termostat na duji?

Edited by mateo.split

Share this post


Link to post
Share on other sites
Što se tiče cirkuliranja...ako mislis na onu tanku cijevčicu sta ide na posudu vode..on tu uvjek cirkulira

ne mala cjevcica, govorim za onu debelu gornju kaj ide iz motora u kiler, onda odma poce propustati mlako, hvala ti za link :palacg

 

 

Tomislave, nemoj se "šalit" sa polovnim termostatom.

Stavi novoga,ne dođe puno i nemaš zezancije.

To cu uzet iz svog starog keca koji je bio odlican stvarno :) , mislim da nebi trebalo biti nikakvih problema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
da i ja priupitam, meni vec odavno ovako od oka temperatura ima svoju granicu koja je umisto 90 na cirka 60!

znaci ponasa se normalno, kako se auto grije tako i ona skace, kako se auto hladi tako kazaljka pada, samo je kvaka da umisto dostignute temp. od 90 ona dosegne maksimum od 60?

auto bude

golf 2 1.6TD-i

 

i di se nalazi taj termostat na duji?

ovdje sam opisao svoj problem, identičan ko i tebi... http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....mp;#entry419930

 

a termostat- pored servo pumpe, na kraju donjeg velikog crijeva što ide iz hladnjaka

Edited by SprinteR

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne mala cjevcica, govorim za onu debelu gornju kaj ide iz motora u kiler, onda odma poce propustati mlako, hvala ti za link :palacg

 

 

Svejedno..to je normalno.. bitno je da ona donja nije odmah vruca.... Kroz gornju mora cirkulirat..jer tuda prolazi voda koja dalje ide kroz onu malu cijevčicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

To: VEDRAN_vw_bj

 

To je normalno jer ti u principu na taj način hladiš motor preko tzv."malog kilera".

(Dobro za znati kada ti motor ljeti u nekakvoj gužvari u sred grada najednom digne temperaturu

zbog kvara termoprekidača)

Nakon nekog vremena kada ti u kabini postane nesnosno vruće ili kada zatvoriš grijanje

temperatura motora se vraća u normalu (90 C).Znači ništa ne diraj i ostavi to kako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima...valjda ima jos nekog na ovom prastarom topicu

Golf 3 GTI 16V ( ABF )

bilo da se vozim kad je hladnije sa grijanjem ujutro..ili na autocesti za Karlovac sad za vikend..
temp motora mi je dode do 70C , ne pada ni ne dize iznad...
inace imam umjesto maglenki usisnike za hladenje motora...
moguce da oni toliko pomazu da temp stalno 70C ili je negdje drugdje greska da mi ne dize na 80-90C?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju usisnici nikakve veze, termostat regulira temperaturu motora....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok...ali jos uvijek imam pitanje ako je normalno da mi je temp konstantno 70 i ne dize / pada ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije normalno, normalno je cca 88-92 stupnja...

 

Probaj zamjenit termostat, kosta 80-ak kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Termostat ti ostao otvoren 99%

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedize je bas nikad..ni kad stojis u mjestu? Ako je ni tad nedize onda je il do davaca il samog sata..... Davac probaj naci da je kvalitetan il ako imas polovan da valja onda samo metni u vrelu vodu (ustekanog) i vidi sta kazaljka kaze.... Ako vidis da je tad ok onda si rjesio problem nedizanja a tek tad on ce citat stvarnu temp i tad se moze potrefit da onda oscilira i tek tad se moze zaklj.da je termostat. Usput mjenjaj i brtvu a i onaj osigurac ako je metalni i jos ruzinav..zna puknit... a ak je plasticni onda pogotovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1