1 1
niner

Ne dize temperaturu?

Recommended Posts

Problem je da auto ne dize temperaturu,znaci danas vozeno preko 100km autoceste prosjecno 140 na sat i nije presao 60C. Isto tako trosio je skoro 8-8.5L sto prije nije nikad,inace pri toj brzini trosi najvise 6.5. I jos jedno pitanje,di se nalazi termostat u g4 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Djordje

Pa pogodio si sam... nema ti sta drugo bit sem termostata :)

 

bar ja tako kontam...

 

U mene npr nekad dize temperaturu za cas posla a nekad se popne na 90 nakon nekih 300 kilometara :)

 

Posto vidim da si iz sjevernih krajeva tj blizu mene pretpostavljam da je snijeg i gore ljuljno... probaj sa zimskom maskom... kesu neku karton ispred hladnjaka.... radi radi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa pogodio si sam... nema ti sta drugo bit sem termostata :)

 

bar ja tako kontam...

 

U mene npr nekad dize temperaturu za cas posla a nekad se popne na 90 nakon nekih 300 kilometara :)

 

Posto vidim da si iz sjevernih krajeva tj blizu mene pretpostavljam da je snijeg i gore ljuljno... probaj sa zimskom maskom... kesu neku karton ispred hladnjaka.... radi radi ;)

 

 

jel može on "zakuhati" ako stavim karton ispred hladnjaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće da je termostat jer on mora drzat stalnu temp. motora...

 

fora s kartonom pomaze al ni slučajno karton prislanjat na hladnjak već ispred njega jer u suprotnom ce zakuhat pošto ventilator nemože stvorit cirkulaciju zraka kroz hladnjak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite da vam snjeg ne otopi karton i ne našiša ga u hladnjak, ventilator, la la la....

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja slican problem.

auto je vento 1.9 td. meni u zadnjih mjesec dana digne temperaturu dosta brzo,ono normalno..i dobro auto grije unutra,ali nakon voznje od 5 ili 30 km on svejedno stoji na tih 80 stupnjeva.ne na 90..tak je bilo i dok nije bilo snijega,i sad je tako.

jel to dobro da radi na toj temperaturi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
imam ja slican problem.

auto je vento 1.9 td. meni u zadnjih mjesec dana digne temperaturu dosta brzo,ono normalno..i dobro auto grije unutra,ali nakon voznje od 5 ili 30 km on svejedno stoji na tih 80 stupnjeva.ne na 90..tak je bilo i dok nije bilo snijega,i sad je tako.

jel to dobro da radi na toj temperaturi?

Nije dobro,motor najbolje radi na 90C,tako je napravljen i zato termostat stalno održava temp. od 90C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem je da auto ne dize temperaturu,znaci danas vozeno preko 100km autoceste prosjecno 140 na sat i nije presao 60C. Isto tako trosio je skoro 8-8.5L sto prije nije nikad,inace pri toj brzini trosi najvise 6.5. I jos jedno pitanje,di se nalazi termostat u g4 :rolleyes:

Prije termostata provjeri da li ti je ispravan ect senzor ili ti senzor temperature. Meni je isti krepao pa nakon 115 km autoceste prevezene prosječnom brzinom preko 150 km/h pokazivao temperaturu motora jednaku 0 i to kad je vani bilo preko 30 C. Zamjenen senzor i sve vercera.

E sad funkcija termostata je da drži temperaturu motora između 86 do 92 C. E sad ako se ti voziš po ovom vremenu ili hladnijem ovo je već sumnjivo, ali imaš sreće pa da je termostat ako je crko ostao otvoren inače bi davno imao paru pod poklopcem :D

 

 

imam ja slican problem.

auto je vento 1.9 td. meni u zadnjih mjesec dana digne temperaturu dosta brzo,ono normalno..i dobro auto grije unutra,ali nakon voznje od 5 ili 30 km on svejedno stoji na tih 80 stupnjeva.ne na 90..tak je bilo i dok nije bilo snijega,i sad je tako.

jel to dobro da radi na toj temperaturi?

Kao što sam i gore govorio funkciju termostata. E sad jučer sam išao ac između 130- 150 km/h i temperatura motora je varirala između 80 - 90 C. S obzirom da je vani hladno i da je protok hladnog zraka kroz hladnjak motora veliki pri toj brzini antifriz u hladnjaku je hladniji neko pri nekoj temperaturi iznad nule otuda i temperatura motora mora biti neznatno manja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma razmijem ja to sad kad je hladno..ali i prije 3-4 tjedna..idem kod cure vozim normalno do 100 temperatura je takva,napravimo 30 km..stoji takva..idem kuci,auto ugrijan,gazim ga ono stvarno jer je uglavnom ravno,i ista situacija,stoji ukopan na 80,ne na 90..i tad je npr vani bilo bar +10 ako ne i vise..

znaci najbolje da promjenim termostat?

btw.mislim da je mijenjan u prvom mjesecu kad je rađena generalka,otad nije digao temperaturi nikad preko 90,mozd stupanj dva,ali to je preko brda,u orahovicu ili do nasica uz zescu voznju..ocito se sad nest sjeb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvadi ga van i provjeri šta piše na njemu na kojoj temperaturi otvara. Mislim da bi to moralo biti na njemu na 88 C ako imaš stari vrati stari unutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Djordje
Moguće da je termostat jer on mora drzat stalnu temp. motora...

 

fora s kartonom pomaze al ni slučajno karton prislanjat na hladnjak već ispred njega jer u suprotnom ce zakuhat pošto ventilator nemože stvorit cirkulaciju zraka kroz hladnjak.

 

Frik ti je reko sve... fora sa kartonom pali. Ali stavis je naprijed na masku. I neka to ne bude karton u doslovnom smislu rijeci :) Nego fino nadjes neku kesu povecu, najlon neki. Ako os da ti auto ne bude ruzno nadjes neku koja je u boji auta ili maske... sta ja znam, ja nalijepim kesu obicnu pise na njom ime prodavnice u kojoj sam zadnji put iso kupvat nesto... :) I pomaze malkice mogu ti reci. A ne moze ti tada zakuhati(ako ti radi termo prekidac kako treba) jer kao sto je rekao Frik unutra ostane masu prostora za zrak koji ce ventilator po potrebi vuci.

 

 

Sretno :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

POgledat cu sutra termostat ovaj,samo mi recite otprilike di se nalazi u G4 da mogu sam,tj. moj stari ili da vozi mehanicaru

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakvevrećice ljudi metat po autu kaj vam je,to je ono baš kad je financiska kriza il kad nemaš termostat a nekud moraš ić,pa termostat košta kolko 10eura,nije puno više,a ni za 300e ne mećem vrećicu napred na masku :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kod mene slicno ali nisam tome davao neku pozornost, znaci isto tesko jaaaako tesko dodje na 90, vecinom na 80, na 90 dosje ili kad dugo radi u leru ili pod opterecenjem, znaci mjenjati termostat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Djordje

@Frik a i ostala ekipa... da vas ja nesta pitam :)

Kolko je komplikovana zamjena termostata na mom polu?

Danas gledajuci cijene kablova i ostalog vidim da je termoprekidac 5 evra a termostat 8.

Posto ni meni ne dize temperaturu(zimska maska pomaze ali ne bas puno) ne bi mi bilo skupo to promijeniti, nisu to neke pare. A dobio bih time ako ne puno na smanjenju potrosnej onda barem na cinjenici da ce motor raditi na optimalnoj temperaturi. Termoprekidac na hladnjaku se ne mora ni mjenjati jel tako...ali ne bi bilo zgorega ga promjeniti ko zna kolko je sadasnji star...da mi negdje ne otkaze pa da ne zakuha auto.

 

E sad problem sa termostatom. Jel se sem to dvoje mijenja ista drugo. Imam neke cini mi se 4 zice koje idu do termostata to je valjda pokazivac temperature ili one vrse i neku drugu funkciju?

 

Na onoj plasticnoj grani koja ide na motor ponekad(cini mi se kad ga malo jace gasam) se odozdo daju primjetiti kap dvije antifriza. Ali ne curi nego samo vlazi...recimo da svako sto godina moram dodati malkice u bocu ekspanzionu antifriza.

E sad kad bih ja to mijenjo bil se stanje pogorsalo? Jel ima ispod te plastike kakav dihtung. Imam kuci onu crvenu diht masu jel bi ona mogla sta pomoci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko ja znam minimalna radna temperatura motora je 70 stupnjeva,to je ono kad ga možeš gazit i normalno vozit.termostata ima od 80,83,85,90 i sl a to prema potrebi motora i uzevši u obzir današnju kvalitetu dijelova nemojte se opterećivati sa sitnicama 80,82,...90.nekad ne radi novokupljeni termostat,pa sam morao uzet drugi i ode lova i još plus šerafljenje.karton i sl nije nikakvo rješenje,a ni vožnja sa motorom ugrijanim na 60 stupnjeva koji se i hladi kod jače vožnje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam i ja sličan problem na četvorki, meni ne diže tu temperaturu u vožnji skoro nikako, pogotovo sad po zimi neće uopće, 0 stupnjeva, tek kad auto stoji na mjestu onda digne, to je termostat u pitanju?

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest voda-os

meni sad po zimi ovako temperature 0 i ispod toga, nema teorije da dođe na 90 stupnjeva, a nekih 70 rekao bih najviše, ako smanjim grijanje onda se dost brže popne, ali kažem nikako na 90, inače preko ljeta normala sve, nikad nije 90 prešao ili prokuhao...jel i ja da gledam taj termostat il šta? radi se o g4 tdi 90hp agr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Djordje

E ljudi zna li ko otprilike kolika je temperatura motora na mom mk2 polu(ista je instrument tablna na nekim golfovima 2) kad se digne na onu drugu crtu. Znaci ima ona crta za pocetak(kad je izgaseno auto bude ispod nje) pa druga crta pa onda ide sredina iliti 90. Kolika je temperatura na toj drugoc crti. Ona se nalazi malo blize prvoj nego 90.

Share this post


Link to post
Share on other sites
E ljudi zna li ko otprilike kolika je temperatura motora na mom mk2 polu(ista je instrument tablna na nekim golfovima 2) kad se digne na onu drugu crtu. Znaci ima ona crta za pocetak(kad je izgaseno auto bude ispod nje) pa druga crta pa onda ide sredina iliti 90. Kolika je temperatura na toj drugoc crti. Ona se nalazi malo blize prvoj nego 90.

 

pa ne moze se tacno reci odredjeni broj vec samo otprilike, a to mozes sam, ako je pocetak 0C a sredina 90C, znaci otprilike podjelis polje 0-90 i gdje je kazaljka tolika je otprilike temperatura

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moguće da je termostat jer on mora drzat stalnu temp. motora...

 

fora s kartonom pomaze al ni slučajno karton prislanjat na hladnjak već ispred njega jer u suprotnom ce zakuhat pošto ventilator nemože stvorit cirkulaciju zraka kroz hladnjak.

 

 

Freac meni se to dogodilo lani kupio sam novi termostat i promijenio ga ali ista stvar temperatura nikako na 90 onda sam promijenio relej od grijaća jer mi nije klikao poslije grijanja i nije grijao sa novim relejem sam riješio i dobro grijanje grijaća i temperaturu mi je pokazivao normalno! A sve vrijeme mi je dobro grijao kabinu samo je pokazivać temperature lagao!

A taj relej je ako se nevaram (originalni broj na njemu je 267) sada me je opet poćeo zezat ali nitko nema polovni da mogu isprobat pa da sam siguran da kupim novog koji košta 200-220 kn

Edited by dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim vas ako netko zna gdje je termostat na passatu 1991...evo slika pa nek mi netko zaokruži ako zna i ako treba neka bliža slika kažite :palacg

 

img5610l.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista stvar, mislim da je crko termostat, imam donora na kojem je radio odlicno, ali isto je problem kaj neznam di je, predpostavljam da je sa doljnje deste strane motora, tak ne na starom pasatu bilo... morat cu pogledat,

 

on cum se upali motor nebi smio odma propustati vodu korz motor jel tako? a meni odma voda pocne cirkulirati, i + to onda mu treba 3 godine da se auto iznutra zagrije, bifsi mi zagrijal kabinu za 15-20 min da je unutra kipuce bilo po zimi :) , a se vozim nekih pol cuke, i onak mlako puse

 

@AUTOFREAK jel imas kakav takav link za keca, ili ak imas svojih slika da mi oznacis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1