0
Gad Dems

Novi forum

Recommended Posts

Evo novi forumi su instalirani... isprike zbog malog ka??njenja ali bilo je problema kod upgradea....

 

Sada bi forum trebao raditi ok, ako ima kakvih gre??aka, javite da to odmah rje??avamo...

 

sve uploadano je "nestalo" tako da vi koji ste imali uploadane avatare i personal photos - uploadajte ih ponovno....

 

to je to u kratkoj verziji...

 

Uskoro dolazi i novi portal... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest biciklist
Evo novi forumi su instalirani... isprike zbog malog ka??njenja ali bilo je problema kod upgradea....

 

Sada bi forum trebao raditi ok, ako ima kakvih gre??aka, javite da to odmah rje??avamo...

 

sve uploadano je "nestalo" tako da vi koji ste imali uploadane avatare i personal photos - uploadajte ih ponovno....

 

to je to u kratkoj verziji...

 

Uskoro dolazi i novi portal... ;)

j e b e n o B)

 

svida mi se kak zgleda a kak radi...vidjet cemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo neobicno. Treba se priviknut na izgled. :blink:

Super je :) ... samo ne znam jel do mene ili ne radi opcija "View New Posts" :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest biciklist

malo je spohebana :) al kad ides linkom direkt onda radi :)

 

a kaj s opcijom quick reply ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

forum se čini ide brže nego prošli ... znam da nije vrijeme za kritiku ali nešto nije pregledna...

valjda je u testnoj fazi??

 

edit. sada je smiješno jer sam išao pogledati svoje privatne poruke jer pisalo da imam 86% a čim sam upisao ovaj sadašnji post iskočio je na Messenger FULL!

 

edit., primjetio sam da nisu posloženi dolazni i odlazne poruke ( PM ) pa se odjednom sve skupa iskočio na full

Share this post


Link to post
Share on other sites

A stvarno ste mogli neki drugi skin izabrat. Ovaj je jako zbunjujuci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vidim po čemu je zbunjujući...

 

svejedno, skin je trenutno manje bitan... uploadao sam ih vi??e komada, testiram ih jo??, ovaj je i zami??ljen kao privremeni (makar mi se počeo jako sviđati) :)

 

tako da se skinom ne zamarajte... a i mislio sam dat opciju da se biraju skinovi... to će ovisiti o portalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm... zanimljivo al totalno mi je sve naopako sad :D

 

edit: QUOTani postovi se ne vide... to bute sredili valjda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ajde treba se malo priviknuti, idemo dalje.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadno ,lose,izgleda jeftinjak... neznam koji vam je Bog bio da ste isli to mjenjat,cija je to bolesna negenijalna idea,da ga zgazim sa svojim novim spustenim golfom s jacim motorom nutra cimga vidim <_<

am sramota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a treba se malo naviknuti, ali bit će valjda dobro!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, izmjene su dobrodosle, al mala kritika...malo je pretamno gledajuci u cjelini.

Srednji dio mozda da je za koju nijansu svjetliji. Ali da ne ispadnem stara baba koja kritizira tudji rad i nista drugo ne radi... ok, svidja mi se B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se isto čini malo pretamno, ali zapravo, mo??da je stvar navike.

Ipak, ne bi bilo lo??e postići nekakav kontrast teksta i podloge, čisto radi preglednosti.

Generalno gledano, dobro je, a kad se doradi bit će super forum. ;)

Ako se ne varam, čitajući neke ranije postove, sku??io sam da kad se koristi Quote, nekako se su??ava kaskadno prema desnoj strani ekrana, a i opcija poll (glasovanje) nije u funkciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam nasao greskicu u forumu :unsure:

Oznacio asm strelicom sta nije ok.

36238greska.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mislim, ali mi se čini da je samo slučaj kad se navodi nečiji tekst, pa odgovara na njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

Da, treba se priviknut. Ipak vise nema opcija upisivanja koji auto se ima :(

Ima i manje smilies-a :angry: ali sad barem se mogu traziti memberi :D

Sve u svemu dosta sivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

brzi je, ali koliko mi se cini - to je jedino sto je bolje..

slova se uopce ne vide

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram redom odgovarat...

 

ovo sa kvotanjem sam sku??io i sam.... ne ku??im ??ta se događa tu.... kada kliknem edit pa samo save onda je ok.... moram to istra??it... imam jo?? par skinova spremnih pa ću sad isprobat jel se ista stvar događa... jer mo??da je problem samo kod ovog skina a mo??da je ne?? kod pretvaranja baze po??lo po zlu...

 

??to se tame tiče - a ono, svjetliji je nego prije...

 

superdrive: sve te opcije će biti vraćene, kao i smajlići.... samo nam dajte malo vremena, ne stignemo sve tako brzo i te stvari nisi na vrhu liste prioriteta.... trenutno radim site, tako da ne stignem, a vjerovali ili ne, radim do 5-6 ujutro... dobro, sada bi trebalo manje jer je najte??i dio rije??en....

 

 

Tomek: no comment.... samo tolko...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovo sa kvotanjem sam sku??io i sam.... ne ku??im ??ta se događa tu.... kada kliknem edit pa samo save onda je ok.... moram to istra??it... imam jo?? par skinova spremnih pa ću sad isprobat jel se ista stvar događa... jer mo??da je problem samo kod ovog skina a mo??da je ne?? kod pretvaranja baze po??lo po zlu...

 

samo testiram taj nesretni qoute.... čini mi se da bi sad trebali biti ok...

 

--edit--

 

evo ok je, samo sada treba malo potamniti podlogu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo, stvarno mi je drago zbog ove promjene jer je forum extra brzu odnosu na prijašnju verziju, drugo ovo sa skinom odgovara kako kome ali najbolje bi bilo napraviti da si svatko od usera može u postavkama određivati koji će se skin pokazti na njegom računalu za ovaj forum... skeeco ili kako već se sada zoveš, odlična promjena i pusti sada kritike jer ipak treba se vremena da se sve sredi u globali tako da to radi kako treba... keep up the good work...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

promjena, tj. update je bila nuzna jer je ona verzija foruma imala previse mana i sigurnosnih rupa

 

kako je ovo tamnije kad je prije pozadina bila crna???

bit ce vjerojatno jos skinove, sto se toga tice

 

brze je sad jer je samostalan forum, a ne u sklopu portala kao prije, vidjet cemo dali ce tako i ostat

 

normalno je da konverzija sa stare verzije foruma na novu nije prosla bez greske, zato molimo za strpljene i razumijevanje, ali naravno svaku gresku koji primjetite, prijavite

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
promjena, tj. update je bila nuzna jer je ona verzija foruma imala previse mana i sigurnosnih rupa

 

kako je ovo tamnije kad je prije pozadina bila crna???

bit ce vjerojatno jos skinove, sto se toga tice

 

brze je sad jer je samostalan forum, a ne u sklopu portala kao prije, vidjet cemo dali ce tako i ostat

 

normalno je da konverzija sa stare verzije foruma na novu nije prosla bez greske, zato molimo za strpljene i razumijevanje, ali naravno svaku gresku koji primjetite, prijavite

 

hvala

 

 

E, napokon da ste rije??ili onu sporoću od foruma :) , ali nekaj se jo?? mora promijeniti,vratiti malo onu dozu ozbiljnosti koju je imao stari forum...Nekako mi je swinger najbli??i sa svojim mi??ljenjem.. :lol:

 

 

EDIT: sad napokon smajlić mo??e u sredinu teksta....I fali malo smajlića...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

O.K. Malo cemo se strpiti pa cemo onda komentirati kad ce forum biti u konacnoj verziji.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0