9 9
Guest hobbit051

RNS 510

Recommended Posts

stavis gateway novi i onda flashas Rns sa novijim firmware-om

 

a treba kodirat tipke ,nije dobro iskodirano

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako updejtati mape od navijagcije, znaci mapu hrvatske nema nikako, ima njemacku i ostale zemlje, gdje skinuti mape i na koji nacin ih updejtati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nac na torentu east europe v12 i updejtat

 

v13 ide samo na novije RNSove ,jer ne citaju sve dual layer zaprzene DVDs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad me zanima sto se novo dobiva na toj 4020 verziji s obzirom na ove stare verzije, i ako se napravi update dali se mora sta mijenjati sa geatway-om ili sve ostaje po starom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam instalirao 5238-josi verziju sve super radi :) sad me samo interesuje kako mape da nabacim na hdd skinuo sam RNS 510 East Europe V13 CD_8350 i ne moze stati na jedan dvd.. jel treba double layer? i ako ima neko neki tutorial kako to odraditi? hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam instalirao 5238-josi verziju sve super radi :) sad me samo interesuje kako mape da nabacim na hdd skinuo sam RNS 510 East Europe V13 CD_8350 i ne moze stati na jedan dvd.. jel treba double layer? i ako ima neko neki tutorial kako to odraditi? hvala

Ja sam isto skinuo ovu verziju, nasnimio sam na dual layer dvd na najsporijoj brzini. Ubacio sam DVD u RNS i sve se odradilo kako treba.

Evo link na kako se radi update na samom uređaju:

DVD sam spržio sa programom ImgBurn. Negdje sam našao upute: "Burn on Verbatim DVD+R 8,5 Double Layer with ImgBurn (1x or slowest)!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li netko koji je ovo model rns-a i di ga se moze kupit? Trazim po cilom netu al nikako naletit na bas ovakav,sa ovim rasporedom tipki3e09c34a1c5746a096b7c03b5e4af336.jpg

 

mk5GT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je kinez samo nigdi nemogu nac da ima sa ovim rasporedom tipki samo me to zanima nista drugo

 

mk5GT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isplati li se prodati RNS MFD2 OEM i uzeti kinjolu rns 510 radi svih modernih benefita ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto vi svi to zovete kineski rns510?

 

To se tako nigdje ne reklamira...

 

A Erisin android je daleko bolji od oem sta se tice funkcija i mogucnosti povezivanja, a i kvaliteta zvuka je po meni bolja nego na original radiu, cijene su od 2300 kn na gore, ja bi uzimao novi model sa 8" zaslonom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo sam gledao specifikacije tih Erisinia za VW i nekako mi je jadno, ima puno boljih kineza (veca reza ekrana, jaci cpu i gpu, vise memorije itd...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezolucija ekrana je perfektna, na 7-8" mislim da ni ne moze biti bolja nego sta je... Tj ni bolju rezoluciju nebi vidio golim okom...

 

A trenutno su to standardi sada sta se ugradjuju

 

Android 5.1.1 OS, 1024*600 HD, Quad-Core 1608MHz CPU, 1GB RAM, 1.96GB ROM, 11.52GB Internal Memory

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previsoka je svaka ona koja se ne vidi golim okom, djabe tebi 1080p na ekranu od 7" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 9