9 9
Guest hobbit051

RNS 510

Recommended Posts

Tim kopijama je izvorna cijena oko 100$ ovi na njukalu dignu na nemu duplo novaca...

Di ima po 100$ da kupim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li iko iskustva sa ovakim uredajem,ja osobno nikad vidio

c8f90a3f2a08be52511aacd36d859a9c.jpg0013ad6ae01a78b50fa7483500c737f2.jpga6ed522ff9243b148f6bde3c20860966.jpg5b3da49f65b6c52d64fc87551c4dfbe7.jpg14e6634cbea0b2324d03c8f02b824d4e.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da neko ima, to je za kinesko trziste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ocitava rds ili je isto ko i delphi?

Narucio jednu da vidim sta je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A valjaju kaj te kopije uopće? Ima tko ovdje pa da usporedi?

Edited by viper84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isudar je recimo super. Touch super reagira, zvuk solidan i hvatanje stanica isto ko na mom g7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isudar je recimo super. Touch super reagira, zvuk solidan i hvatanje stanica isto ko na mom g7

Hvala. Gledam malo i po yt i čini se ok.

Ako uzmem odavde s Ali-a a vjerojatno budem ima li tamo u paketu sigurno onaj canbus da mi ne prazni akumulator? Vidim da ima nešto o tome na stranici ali nisam 100% siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. Gledam malo i po yt i čini se ok.

Ako uzmem odavde s Ali-a a vjerojatno budem ima li tamo u paketu sigurno onaj canbus da mi ne prazni akumulator? Vidim da ima neto o tome na stranici ali nisam 100% siguran.

Nema. Gateway moras kuoit posebno. To sta pise canbus znaci samo da rade tipke na volanu i prikaz na ekranu ako imas veliki ekran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio naručen. E sad, treba li u vcds-u nešto isprogramirati nakon ugradnje gatewaya ili je samo plug and play? Sad čitam malo forum i zagledam da se to spominje. Inače nemam tipke na volanu i sl. ako se samo radi toga mora čačkati po vcds-u.

I ima tko za prodati ovdje ili link otkuda bih mogao? Bi li pasao ovaj?

Edited by viper84

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ti ja jedan gateway 200 sa postom

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Složio sam jučer isudar, uzeo gateway od MarioIV (hvala mu još jednom) i ostavio sve kroz noć da vidim što će biti s akumulatorom, sveukupno oko 14 sati je stajao i nisam primjetio neki problem, car info na radiu pokazuje uvijek preko 12v, u vožnji 14v (nadam se da pokazuje točan info), nisam ništa kodirao u vcds-u, valjda će i dalje biti ok.

Malo o uređaju.... Sve šljaka fino, od bt, dvd-a pa nadalje. Hvata stanice ko blesav, čak i Mađare uspije uhvatiti :D Touchscreen vrlo responzivan, kvaliteta zvuka i slike vrlo dobra. Kaj se tiče satelitskog signala, odličan je, hvatao je uvijek od onih ukupno 12 satelita barem 8. Ne žalim ni za jednim eurom od onih 150 koje sam dao.

Jedino mi je čudno kaj se osvjetljenje tipki pali jedino kad upalim pozicije ili svjetla, inače ne rade. Po danu ni ne trebaju svjetliti ali po mraku bez upaljenih pozicija fali. Može se to kako prebrikati ako tko zna? Bilo bi dobro da si na stranicu dodaju info o onim kodovima za ulazak u tvorničke postavke i promjenu boot loga, tek sam ih na pogledanom videu uspio saznati. I kakvo je stanje s tim rns kopijama i updateom mapi? IGO je gore.

 

IMG_20180602_145626.jpg

Edited by viper84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji mogucnost instaliranja karti preko SD kartice ali i dalje jedan dio mora ici preko CD-a. Novi DVD uredjaj kosta ispod 300kn ali glupo mi je narucit to iz kine da ga spojim i da mi i dalje javlja istu gresku :(

Jesi mijenjao dvd? Sta je kod tebe problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi mijenjao dvd? Sta je kod tebe problem?

Hej, vidio sam i pm, sori sto nisam odgovorio, stize prinova i radi se os jutra do sutra. Nisam rjesio dvd ali cu ti poslati linkove na bmwove karte :)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, vidio sam i pm, sori sto nisam odgovorio, stize prinova i radi se os jutra do sutra. Nisam rjesio dvd ali cu ti poslati linkove na bmwove karte :)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Poslao mi je kolega Petar 2linka za down sprzeni al nece da ocita dvd. Bas vcrs rastavio dvd drive ocistio lecu al nije do nje, bacao mi error na dvd i dual dvd, znaci nisam moga ubacit ni mape ni spotove, kod mene je sw bio 0900 znaci oni medu prvima, uspjesno ga nadogradio na 5238, otkljucao vim al nije htio to ucitat, tako da sma nasa na golfv de koja je caka, narucio odma oem M5 drive koji se samo zamjene i onda radi sve kako treba. Zato san te pita koja je u tebe shema sa zamjenom dvd, radi cega. Al mozes i te od bmw poslat, hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam viska dvd uredjaj jer kod mene nije do njega nego do kabela ili maticne.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već neko vrijeme pratim po forumima da se nudi dosta toga kao zamjena za RNS510.

Jeli ima kakva shema da se na origigi RNS510 iskombinira MirrorLink ili Android auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već neko vrijeme pratim po forumima da se nudi dosta toga kao zamjena za RNS510.

Jeli ima kakva shema da se na origigi RNS510 iskombinira MirrorLink ili Android auto?

Ima... javi se na pm

 

 

Sporo pamtim,brzo zaboravljam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezala me antena na RNS 510 Type C 2009g i to sam ustanovio, ali prije toga sam restartovao uredjaj i sad mi trebaju mape, (imaju unutra neke stare ali bas dosta toga nema) vidim po netu se pise neke V15 mape da li ima neko ko bi pomogao da nadjem mape i ubacim, posto sam iz Mostara prioritet bi mi bio Bosna posto Hercegovinu dobro poznajem :D

 

Da li mogu te najnovije mape na ovu moju navigaciju ili treba jos nesto azurirati?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Izašla je najnovija karta Europe East.
V.16 verzija konvertirana od BMW mapa
evo linka http://uploaded.net/file/4vgmqun0
 
potrebno snimiti najnižom brzinom na Verbatim DVD+R DL
Ima li neka druga download lokacija,na ovom linku ne da da se skida bez premium naloga...?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, zrnojed2 said:

Ima li neka druga download lokacija,na ovom linku ne da da se skida bez premium naloga...?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

http://uploaded.net/folder/s16mqq

evo ako hoćeš odavdje, ako nemaš premium, a nemam ni ja, onda dereš svaka 3 sata po jedan file po brzini od 70 kbps.

Treba 100 godina da se skine al jbg, vremena imam ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 9