9 9
Guest hobbit051

RNS 510

Recommended Posts

Moglo bi potrajati, ili da se udružimo pa svatko da skine dio, stavimo negdje na zajedničku lokaciju i napravimo merge svega toga :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam zainteresiran

Ee Petar, koja je moja kah si mi ju nasnimal, V13?

Kad idem iz ZG nema ovog novog autoputa od Vrbovca do KŽ

Po livadama se vozim

Ali super mi pomogne po ulicama ZG-a.

Puno ti još jednom hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

DVD3: Eastern Europe

Bulgarien, Estland, Finnland, Griechenland, Kroatien, Lettland, Litauen, Norwegen, Polen, Russland,

Rumänien, Slowakische Republik, Schweden, Weißrussland und Ungarn

Zusätzlich sind alle Hauptstraßen West- und Osteuropas enthalt

 

Nasao sam ovo, skinuo, stavio na obican dvd i radi.

Stvar je u tome da su vidljive samo ove izlistane zemlje. Trebalo bi na kraju imati 3 dvda i onda ih po potrebi koristiti ovisno u koji dio europe se ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači rade mape ? east i mid dovoljno za mene ? mislim da ću i ja tako, mid snimiti na hdd, a east držati u pretincu. samo jo da ih poskidam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rade, tko zna onaj potez brze ceste od Vrbovca do Križevaca, naslikao sam kako bi pokazao da se ta cesta uredno vidi ucrtana. Puštena je u pogon 2016. god:

https://imgur.com/a/MF9sb

Verzija karte je:
CD_8517 v.15 East Europe
Continental Automotive GmbH
I IC RD CC NAV DB PROD

Content

Volume: CD_8517
Date: 9.8.2017
db: EEU(2017Q1)
Area: East Europe
Subarea: East
Customer Version: V15
Customer: 1627386751
Customer Info: VW
Features: V10
TPD: 2015050002
SVD: EDB_20150513
TMC: 20150318
Phoneme: Navteq

Bulgaria, Belarus, Croatia, Estonia, Finland, Greece, Hungary, Latvia, Lithuania, Norway, Poland, Romania, Russia, Sweden, Slovakia, Ukraine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh CD_8523-Central_Europa.iso 3,2GB

Malo ce pocekati da isprobam ali to je navodno BMW 2018 mapa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool, skinuo sam i ja nest, al mislim da je to mapa iz 2017. God. Piem s moba, pa ne znam detalje. Nisam jo isprobao, moram spržiti na dvd, pa isprobati.

Samo nisam nasao info da li je pokrivena i BIH i Srbija sa tim kartama ili ne. Po nazivu samog iso fajla kojeg si napisao bi to moglo biti ok.

Edited by Petar_Kc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su BIH i Srbija samo main roads u bilo kojoj verziji...

 

I trazim nekoga na podrucju Zagreba, Svete Nedelje, Samobora i okolice tko bi mi bio voljan pomoci oko mog RNS510. Trebao bi probat zamjeniti DVD uredjaj jer moj uopce ne radi a glupo mi je novi narucivati ako nije problem u njemu nego u maticnoj ploci.

Za izvadit DVD uredjaj iz RNS-a nema puno posla, ne rastavlja se uredjaj nego se skinu dva sarafa na vrhu uredjaja, skine se poklopac i dvd rom je odmah na vrhu.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavit cu si na HDD-u verziju 8350 gdje je pokrivena i BIH, a na DVD-ima cu drzati ove novije mape, pa se lako ubaci DVD koji treba. DVD-ROM uopće ne koristim osim za čitanje karti. Imam MDI i aux, a u zadnje vrijeme niti to ne koristim jer sam spojen direktno preko bluetooth-a sa mobitelom i puštam muziku sa njega. Dok se i mala vozi u autu znamo joj pustiti pjesmice sa youtube-a i preko BT se zvuk, a i detalji onoga što gleda očitavaju na RNS-u, čak mogu i kontrolirati da na reprodukciji prebacim na drugi video. Još da se može nekako i video preslikati na RNS bio bi pun pogodak :-)
Tebi bi mozda bila opcija ako te zeza DVD čitač da probaš karte pročitati sa SD kartice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji mogucnost instaliranja karti preko SD kartice ali i dalje jedan dio mora ici preko CD-a. Novi DVD uredjaj kosta ispod 300kn ali glupo mi je narucit to iz kine da ga spojim i da mi i dalje javlja istu gresku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, bolje onda prvo provjeriti jel zbilja problem u njemu ili u čemu drugom.
Maloprije sam ispržio verziju koju sam jučer našao:

Volume: CD_8444
Date: 27.1.2017
db: EEU(2017Q1)
Area: East Europe
Subarea: East
Supplier: LeVWfreaks.eu
Version: 505.30.512.2.84
Customer Version: V14
Customer: 1627386751
Customer Info: VW
Features: V10
TPD: 2017050002
SVD: no
TMC: nt_q407_74X
Phoneme: yes
DBAL: V006.047 V007.038 V008.704 V009.037 V010.014

Tebala bi kao biti verzija za MID Europu. Isprobam navečer, pa javim rezultate. Ako je potez između Kž-a i Cugovca gore onda je to relativno nova verzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra strategija Petre, mislim da ću i ja tako nešto napraviti. imam još zadnji file za mid skinuti, ali mi preko mirora (Ausfile) traži da sam premium user, vjerojatno će preko fileJokera ići kada mi omogući skidanje. Jeste imali problema sa zadnjim fileom?


Ne bi bilo loše kada bi netko šerao preko drive ili nešto, ako ste već poskidali ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni da vidim gdje si nasao iako mislim da je ova verzija koja sam ja nasao najnovija.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja je verzija frimware-a najnovija za RNS510 ISUDAR da li neko zna dakle,inače kupio sam tu verziju RNS 510 za 1450.kn. koji se nalazi u golfu VI 1,6tdi 2010.g.od čovjeka sa njuškala koji mi je za 10min.sve instalirao i za sada radi ok jedino je navigacija malo sporija i iskreno baš i je neznam podesiti? ostalo je ok kažem veliki ekran je isto ok i da ne znam kako namjestiti wifi na njemu naime dobijem signal preko običnog usb wlan adaptera udjem u onaj explorer operu i ništa samo vrti i vrti a niš ne otvara pa ako netko ima iskustva s ovom verzijom RNS 510 da mi objasni postupak inače ako je to ispravno u SETUP/ABOUT DEVICE

 

HMI ;XPH-DZO2010.1.1 17.10.09.12.55

MCU ;XP801.151211(86)

MEDIA :MMP.2015.9.16.14.2

NKV: A10.2.0 2017.08.15.10.22

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu vjerovati da netko misli da je to original rns 510

 

Nije ni cudo da smo tu gdje jesmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki dan me zove tip tu sa foruma jel imam rns 510

 

kazem mu da imam, da je 2800kn led model a on meni da ima za 1500 na njuskalu

 

Kako ostati normalan pored takvih blesavih

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam da je kopija ali sam pitao jer netko ima iskustva sa takvom kopijom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tih kopija ima ko pljeve, nazalost tesko da ce netko imati istu kopiju

 

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tim kopijama je izvorna cijena oko 100$ ovi na njuškalu dignu na nemu duplo novaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 9