9 9
Guest hobbit051

RNS 510

Recommended Posts

6.1 su prastare mape jako,potrazi po torentima ;) uvijek ima tamo za skinut ili gpsunderground

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim nitko nije odgovorio na pitanje u prvom postu... Što znače one oznake RNS 510 modela (a b c) ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

a verzija je siemens vdo(koji je kasnije kupio Continental) pa su kasnije verzije pod continental-om

 

ugrubo, a i b su iste a c je samo drugacije pozadinsko osvjetljenje ekrana(led)

 

i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A- je najstarija i nema updejdova na nju

 

B-je modernija ,brza i stabilnija od A i moze se updejtat na C verziju

 

C-novija od B ,ima LED ekran ,NAJSTABILNIJA i brza od B modela ,vecinom je isla u passat CC i Golf6 i nudi prikaz OPS i klimatronica ON SCREEN

 

D-verzija je 2012 MY ,ima HDD od 40gb,dok ABC modeli imaju 30gb ,novi chipset i puno je brza od C modela

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel postoji mogučnost spajanja RNS-a na starije modele,tj. na aute bez CAN-a i BC???i koje bi se sve opcije s tim izgubile???

Share this post


Link to post
Share on other sites
C-novija od B ,ima LED ekran ,NAJSTABILNIJA i brza od B modela ,vecinom je isla u passat CC i Golf6 i nudi prikaz OPS i klimatronica ON SCREEN

 

 

A koja je razlika između C verzije sa i bez one zvijezdice gore u desnom čošku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A koja je razlika između C verzije sa i bez one zvijezdice gore u desnom čošku?

 

 

ako nema zvijezdicu onda nije C verzijs nego lego

 

C , F, G, i H imaju zvijzdice

 

A i B imaju zvučnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što se tiče bluetooth opcije spajanja mobitela? Jel ima koji model to serijski, ili je za svaki model RNS 510 potrebna dogradnja za to?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A što se tiče bluetooth opcije spajanja mobitela? Jel ima koji model to serijski, ili je za svaki model RNS 510 potrebna dogradnja za to?

 

Za spajanje mobitela morat ćeš extra još iskeširati lovu za bluetooth modul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel postoji bilo kakva mogućnost spajanja pojačala na RNS-a?

dario ima spojeno pojačalo na svoj RNS -510

 

znači DA

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel može netko napisati nešto konkretnije o getaway-u?

 

Ja nemam pojma pta je to, kak to izgleda, kak to tražiti... tj. ja planiram uzeti rns 510 c verziju i stavljati ga u svog golfa V (2005g) u kojem je sada rcd 300 (valjda, onaj bez mp3-a + cd changer sa 6 cd-a) i želim da je to sve kak se spada, znači da se pali sa kontaktom i da mi ne prazni akumulator...a sad ne znam da li treba mijenjat gataway. Ako treba jel mi može netko dat nekakvi link od recimo ebaya da vidim uopće kako to tražiti?

 

Još me zanima da li će mi pisati tamo na onom displeju di pišu kilometri i potrošnja, npr. stanica ili podaci od navigacije?

 

 

...i kad sam već tolko zahtjevan sa pitanjima može objašnjenje kako spojiti pojačalo na rns-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel imas full MFD ekran ili onaj mali kockasti na instrument tabli ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ti mfd.nego.

na ebay kucaj rns 510 i izbacice ti izmedju pretraga getaway.lako ces vidjeti sta je. sto se tice spajanje navi sve ide dzek na dzek sa tim sto kod antene moras kupiti jedan dodatak a mozes i lagano sa tvoja dva kabla koja idu maknuti plastiku i staviti jedan(imaju bijeli i tamniji jedan)

 

sto se tice getaway-a postoji mogucnost da ga ne uzimas nego da nadjes negdje na otpadu canbus revizije L ili vise. naravno na dijagnostici ti ga neko mora ugraditi i prikljuciti.to su dvije opcije

Share this post


Link to post
Share on other sites

na rns-u pojacalo radi uredno preko hi-lo convertera meni vec duze vrime,nikad problema.

ubacio i video in motion,jos bi boot screen prominia al neznam kako....verzija b je u mene

Share this post


Link to post
Share on other sites
na rns-u pojacalo radi uredno preko hi-lo convertera meni vec duze vrime,nikad problema.

ubacio i video in motion,jos bi boot screen prominia al neznam kako....verzija b je u mene

 

 

A što se dobije s tim video in motion? Mozes gledat DVD u voznji ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A što se dobije s tim video in motion? Mozes gledat DVD u voznji ili...?

 

:palacg da

Share this post


Link to post
Share on other sites
:palacg da

 

Pa to ne treba kupovat nista dodatno, nego se to moze iskodirati preko dijagnostike. Npr. defaultno je da se ekran zacrni preko 15km/h a kod mene je podešeno da radi DVD do 250km/h ;-):palacg

Edited by silverline

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 9