9 9
Guest hobbit051

RNS 510

Recommended Posts

E da nisam u petak uplatio nekaj u conradu :)

 

Nego, ta OEM krovna, ona ima i fm i gps u sebi? Odnosno sto se radi s postojecom?

Postojecu od radija stavis u bok iza oplate i normalno prima signal komi na krovu. A na krov ide oem gps antena. Meni je tako Miroslav postavio to i sve je savrseno radilo. Ako kome bude trebalo pojacalo za signal, imam orginal novo zapakovano :) po povoljnoj cijeni naravno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si bia.

Evo na aukciji kupija novu oem antenu za 25 eur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

Jel ima tko kataloski broj za Bluetooth kit?

 

Nemam tipke na volanu niti veliki ekran na instrument ploci a uzeo bi bluetooth da mogu preko RNS 510 zvat a ne da moram preko mobitela zvat i javljat se na poziv.

 

To jest jel postoji opcija da na radiu ukucam broj i zovem ili moram imat tipke na volanu za to?

Edited by Laky

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo koji BT kit za golf 6 ima prikaz svega na RNSu i sve mozes birat zvat javljat prekidat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas 9W2, 9W3 i 9W7 s tim da je 9W7 najjaci ali ne prikazuje na red fis-u pozive ali sve radi na samom RNS-u. Ne treba ti MF volan. E da, i ne treba ti samo modul, treba ti kit jer moras i mikrofon spojiti.

 

Treba i paziti jer ne podrzavaju svi sve funkcije pa recim sa 9W3 nemas podrsku za A2DP prijenos zvuka. Po meni je najbolje kupiti Fiscon Plus aftermarket model koji ima sve funkcije + dodatni mikrofon

 

http://www.fiscon-mobile.eu/products/rns_510.php?brand=vw i http://shop.fiscon-mobile.de/index.php/info/p16?language=en

 

http://www.myturbodiesel.com/wiki/bluetooth-faq-for-vw-golf-jetta-jsw-9w2-9w3-9w7-modules/


bilo koji BT kit za golf 6 ima prikaz svega na RNSu i sve mozes birat zvat javljat prekidat

 

Ali ne radi sa crvenim displayom...

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa napiso je da nema tipke i veliki ekran ,tako da mu ni nebi pokazo na ekranu ,zato sam i reko bilo koji mk6 da ce mu radit

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa napiso je da nema tipke i veliki ekran ,tako da mu ni nebi pokazo na ekranu ,zato sam i reko bilo koji mk6 da ce mu radit

 

nisam dobro procitao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

Imao sam klasicni rcd 300 mp3. Ekran je mali pa citam i nisam znao koji set uzet jer zelim preko radia zvat, javljat se na pozive itd. Kolega ima osnovni bluetooth mislim, nema tipke na volanu i ima veliki ekran ali mora zvat sa telefona i javljat se na telefon. Radio mu je kao zvucnik samo tako da mi je to glupo

Share this post


Link to post
Share on other sites

javite se lala30 sa foruma pa neka kaze ,nesjecma se tocne cifre u euro ali bude on reko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

na morenu je covjek, jos idem po PDC senzor kod njega kad se vrati

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

i tak...danas sam ubacio Bluetooth...

 

nakon kodiranja je sve bez greske...imenik kopiran, pozivanje radi, zvuk ok...SAMO me mui kad je mob zakljucan i zovem izbaci mi Dial up failed...

 

kad je mob otkljucan poziv je bez greske...

 

edit; reflashao mob, zasad mi se cini ok, kad se spoji s autom sve je ok...

 

zamijenjen i gateway danas

Edited by Laky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super,zašto si mjenjao gateway? Stara verzija srkala bateriju?

Vjerovatno cu i ja braci na Editionu 30 stavit bluetooth modul,ali bi prije toga htio kompletne senzore.Kameru već ima doma odavno samo je treba montirati kao i još dosta toga..eh da je vise vremena!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

Imao sam E verziju ali nije bila ok...narucio isti kao Projektilski samo sam ga ubacio u kuciste starog jer su kopce potrgane. Sutra moram izmjerit struju za svaki slucaj.

 

Gateway se skine za 2 minuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

Edited by sale6666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

jučer su mi stavili kuku na auto i nakon toga mi ne radi radio (rns510), samo logo "Welcome to Volkswagen". Ima li ko kakvu ideju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesam odmah kad sam izlazio iz njihove garaže, nemaju pojma šta se moglo dogoditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 9