9 9
Guest hobbit051

RNS 510

Recommended Posts

Dali rns 315 ima ugradjen bluetooth u samom uredjaju ili je negdje dalje....evo ovo nadjoh na netu....pa da sad ne kopam po auto ako netko zna...Jer ako je ovako kao dolje na linku...onda bih cak i napravi upgrade na rns 510 i naravno ako je bluetooth kompatibilan pa samo ustekam i sve super?

 

http://www.mytiguan.com/index.php?/topic/10281-where-is-the-bluetooth-module-in-r-line-tiguan/

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNS 510 je RNS 510 bajo moj :D

 

Ja sam sa socijalnog RCD 300 presao na RNS510 i bluetooth modul ispod sjedala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali rns 315 ima ugradjen bluetooth u samom uredjaju ili je negdje dalje....evo ovo nadjoh na netu....pa da sad ne kopam po auto ako netko zna...Jer ako je ovako kao dolje na linku...onda bih cak i napravi upgrade na rns 510 i naravno ako je bluetooth kompatibilan pa samo ustekam i sve super?

 

http://www.mytiguan.com/index.php?/topic/10281-where-is-the-bluetooth-module-in-r-line-tiguan/

pa jesi vidio ispod sjedala napred ili ne :D

 

pomaknes sic do kraja i vidis jel tamo ili nije

 

moze bit u spuzva boxu ili s ovim plasticnim poklopcem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispod sjedala nema nista....mislim nista ne strsi van. Vidio sam da se tepih moze maknuti na tom mjestu ali ga nisam micao niti gledao dali ima nesto...sutra porvjerim, sad je mrkli mrak...ako ga i ima ispod tepiha u toj ladici dali su uopce kompatibilni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neke verzije 315-ke imaju ugradjen bluetooth a neke ne. Neki imaju posebne module ispod suvozackog sjedala sa prednje strane. Odmah ga vidis ispod sivog stiropora. Inace RNS 315 je noviji, i dosta brzi uredjaj. Jedina mana nasprem 510 mu je manji display i kod navigacije predlaze samo jednu rutu a ne tri kao 510. Ali to je zanemarivo. Ostaje znaci samo manji display. Ali prednosti su brzina, bluetooth, ukoliko ga ima ugradjenog. Nema hdd ali kome to treba pokraj utora za sd

Share this post


Link to post
Share on other sites

rns315 je smece naspram 510 i tocka

 

ne mozes od dreka dobit pitu

Share this post


Link to post
Share on other sites

U čemu je "korisna" razlika osim većeg displaya?

Sve drugo na strani 315-ke. Noviji, neusporedivo brži, stabilniji, bluetooth. Na papiru izgleda kao da je 510 bolji ali je to u praksi zapravo 315.

510-ki treba minuta da se upali, to 315 obavi za 4-5 sekundi. Touch je kod 315 puno brzi.

Jednostavno rečeno je da je 510-ka zastarjela i uz to sto nudi pre preskupa za staru tehnologiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

rns510

 

1,hdd

2.dvd player

3.mape skines s torenta i sprzis

4.veci ekran

5.bolje pojacalo ugradeno - bolji zvuk

6.ljepse izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kuzim tko mu dopusta da prodaje nesto sto ne odgovara napisanom u naslovu oglasa

 

To je isto neka vrsta prevare, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To poludim kad vidim naslon RNS 510 OEM, i cijena 2800kn, taman kad vec vadim novce, ono neka kopija sa androidom ili sta vec..

 

Mislim da njuskao bi trebalo zahtjevati da u naslovu pise kopija ili nesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

rns510

 

1,hdd. (Spor, bespotreban) sd i media in bolji

2.dvd player (ok)

3.mape skines s torenta i sprzis (to i veci ekran su mu jedina prava prednost)

4.veci ekran (vec receno)

5.bolje pojacalo ugradeno - bolji zvuk (sve je to isto)

6.ljepse izgleda

(ekran, logicno)

 

A to sto mu treba 1-2 minute da se upali? Sto svaki drugi steka i touch mu spor za popizdit? Stara tehnologija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav god da je, 510 je bolji od 315. I ne znam kome se to 510-ka pali 1-2 minute?! Ja sam imao d verziju sa led ekranom i radila je savrseno! Cak mi se i RCD510 vise svidja nego ta 315-ka. Ako nista ljepsi je! A navigacija mi nije toliko bitna, jer imam Garmina a imam je i na mobu. Tako da ću uvijek glasati za 510-ku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se nakon paljenja auta jedino za NAVI pojavi loading nekih 30 sekundi

Edited by Luka_DSG

Share this post


Link to post
Share on other sites

(ekran, logicno)

A to sto mu treba 1-2 minute da se upali? Sto svaki drugi steka i touch mu spor za popizdit? Stara tehnologija

ja neznam koji model si ti gledo

 

ali P verzija boota abnormalno brzo

 

a tak i tak rns krene u boot mode kad otkljucas auto ,imao sam C led verziju i nikada nisam imao problema

 

 

a sto se tice zvuka ,nisi probao pa neznas razliku

 

izvadili smo 315 i ubacili 510 i covjek je reko odmah kako lijepse svira i bass i ostalo

Edited by Dario_7R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad vidio tako sporo botanje kao sto prica darko. ta ima ociti problem sa sw i hw om

 

R verzija radi ko svicarski sat , a ni c nije nesto losija...ajde za a i b verziju bih i posumnjao

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam RNS 510 i nece mi citat sd karticu, imam transcend 16gb class 10, nova kupljena danas, probao sad NTFS i sa FAT32 formatom, ali nijedan ne cita, u cemu je problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj drugu karticu. Meni je jedna prekidala a druge su ok

 

Kako si slozio pjesme?

Edited by Luka_DSG

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nemam drugu za probat.. Ma nece mi uopce prepoznati karticu, izbacuje error, pjesme sam probao u foldere rasporedit a i probao sam bez foldera

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 9