1 1
Trojan

Memorija na mp3 me zahebava

Recommended Posts

Kupio sam mp3 od kenwooda i spojio ga na postojeći konektor u autu (prije je bio alpine unutra)...Kad izvadim ključ iz kontakt brave sva memorija i radiostanice mi se izgube. Zna li netko kako to rije??it jer nisam ba?? majstor na tom području....unaprijed hvala... :ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebas prespojit onu jednu zicu (zutu ili narandzastu na iso prijelazu) na stalni +

Share this post


Link to post
Share on other sites

točno ti je fog rekao, samo prespoji?? te ??ice u euro jacku, tako mo??e?? napraviti da ti radio radi samo kada je ključ u bravici ili da ti radi stalno, odnosno uvijek ga mo??e?? uključiti neovisno o ključu

Share this post


Link to post
Share on other sites
točno ti je fog rekao, samo prespoji?? te ??ice u euro jacku, tako mo??e?? napraviti da ti radio radi samo kada je ključ u bravici ili da ti radi stalno, odnosno uvijek ga mo??e?? uključiti neovisno o ključu

 

 

Tako je kod mene, ali mi se trosi struja stalno, i ne znam je li to zbog toga ili ne, no svako malo mi se isprazni akumulator, bez da dugo drzim upaljen mp3 player. I takoder, osjeti se na karoseriji struja, niti jedan kabel biti ista nije spojeno s konstrukcijom auta, a opet cesto struja "pecka" na svim vanjskim metalnim dijelovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene zna struja peckat. Al se akomulator ne potro??i tako brzo. Mo??da ti je akomulator već pri kraju....

Share this post


Link to post
Share on other sites
I mene zna struja peckat. Al se akomulator ne potro??i tako brzo. Mo??da ti je akomulator već pri kraju....

 

akumulator mi je novi (star 3 mjeseca)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a opet cesto struja "pecka" na svim vanjskim metalnim dijelovima

 

 

Mislis na situaciju kad se vozis u autu i pozelis izici van pa te pecne na vratima?

Koliko se ja kuzim u struju (a to je malo) radi se o statickom elektricitetu i nema veze s instalacijom i akumulatorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a opet cesto struja "pecka" na svim vanjskim metalnim dijelovima

Mislis na situaciju kad se vozis u autu i pozelis izici van pa te pecne na vratima?

Koliko se ja kuzim u struju (a to je malo) radi se o statickom elektricitetu i nema veze s instalacijom i akumulatorom.

 

Da.

 

Ipak, na novim autima se to ne događa. Pa valjda postoji i tomu rije??enje. rekli su mi da stavim ono uzemljenje ??to se pote??e ispod auta, ali od toga nikakve koristi pa sam skinuo.

 

A bez obzira na to meni akumulator ne valja. Napunim ga skroz, a on se potro??i za 2 sata pu??tanja muzike. A s akumulatorom od prijatelja (isto 45 ah), muziku bi s uga??enim autom pu??tao vi??e od 3 sata i nakon toga bi jo?? mogao upaliti auto. Jo?? mu curi kiselina i brzo nestaje destilirana voda. Odnio sam ga na popravak (jer je pod garancijom) tj. da mi ga zamjene za drugi, a oni ga pregledaju i kazu da je s njime sve u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.

 

Ipak, na novim autima se to ne događa.

 

 

 

Mene je bas najvise treslo u novim autima. Nakon nekog vremena je prestalo. Staticki elekrticitet nastaje trenjem odjece i materjala presvlake, nikad me nije treslo u autu sa koznim sjedalima. Za probleme sa akumulatorom, najbolje je to prepustiti strucnoj osobi. Neispravna el. instalacija moze dovesti do pozara.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1