2 2
Dariich

Dariich's Beetle 1974'

Recommended Posts

Imam jako puno slika od cijelokupnog projekta, stavit ću samo neke ukratko da se vidi o čemu se radi...

 

Ekipi iz BKZ-a će ovo biti poznato...;)

 

Tu je došla doma, 27.02.2009 Na prvi izgled super, savršena, gnjila nikako....:)

 

 

dsc009212th.jpg

 

 

dsc009222th.jpg

 

 

Krenuli su radovi.... :zivio

 

Nakon podignutih tepiha pronašao sam ovo...

 

10i569z.jpg

 

15g5t1t.jpg

 

2ltnjms.jpg

 

289evqw.jpg

 

2uzcmfr.jpg

 

Baš i nije tako bajna jelda?

Skinuti su branici, treba ih malo poravnati, pošmirglati, ofarbati, izglancati....

 

axxj50.jpg

 

207115j.jpg

 

2itit5x.jpg

 

2m4rw49.jpg

 

1735ao.jpg

 

Nakon dobrog šmirglanja prošao sam ih cink sprayom...

 

akhmag.jpg

 

351777m.jpg

 

2rn920w.jpg

 

Skinuta je i stara crna traka, ubačena tvrda izolir traka te su cijeli branici izglancani pastom " Polimet "....

 

wgt2xt.jpg

 

25i40lc.jpg

 

Dok su se branici sušili ofarbani su nosači...

 

295twl0.jpg

 

257ovf4.jpg

 

nd7zet.jpg

 

Pretinac je bio malkice uništen, pa sam ga izvana obložio u stakloplastiku da bude tvrđi i ispalo je ovo...

 

xgbhax.jpg

 

2j2g9b7.jpg

 

Izglancane su i cijevi auspuha...

 

2vtv8dh.jpg

 

Kao dekor kupio sam krom....

 

2rer11e.jpg

 

Ozbiljniji radovi na karoseriji kreću...

 

2s9obhe.jpg

 

2m2jhaw.jpg

 

4uhruh.jpg

 

Nakon ovog sam poludio, mislio sam da se to neće nikako srediti, ali bio sam u krivu.... :palacg

2nk2rs0.jpg

 

2vj4she.jpg

 

9bbvwg.jpg

 

Stara zaštita podvozja i blatobrana izgledala je ovako....

 

331f60y.jpg

 

Sve sam ostrugao i pripremio za novi Body safe...

24neb9t.jpg

 

2liybdj.jpg

 

33voysg.jpg

 

25pikn4.jpg

 

2m5xs3k.jpg

 

30jiir6.jpg

 

I na kraju ovako....

 

z4y80.jpg

 

2v8332w.jpg

 

amcrae.jpg

 

1o99gm.jpg

 

16hrlz9.jpg

 

Podovi iznutra bili su odlični, eventualno po kraju malo truli, ali sve se zavarilo i napravilo...

 

28gwf3b.jpg

 

34ee3xc.jpg

 

Još jedan dekor kroma je kupljen za unutarnju stranu....

 

2e2p6hx.jpg

 

Kupljene ratkape, morao sam i njih malo dovesti u red...

Prije

 

2ziyate.jpg

 

2s1p5d2.jpg

 

2ilhi7q.jpg

 

Za vrijeme " uređivanja "....

 

t03mmx.jpg

 

21rn9y.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

2w702lh.jpg

 

Na kraju....

 

dfh74y.jpg

 

168x4ph.jpg

 

ehnr7s.jpg

 

Kupio sam nova prednja sjedala, također od Bube samo sa naslonom....

 

6iqopf.jpg

 

nlpke0.jpg

 

Mala vratašca također kupljena....

 

14v6xxi.jpg

 

Još jedan mali detalj u izradi, desna pločica je samo uzorak....

 

2vvtds5.jpg

 

Na kraju...

 

P.S. Ne brinite, registarsku tablicu sam napravio u Photoshopu samo da vidim kako će izgledati kad bude registrirana...

2jafdqe.jpg

 

Pragovi su poravnati, zaštićeni i vraćeni na mjesto...

 

t6a62b.jpg

 

348lx12.jpg

 

Kupljen najlon i izrezana nova zaštitna folija za vrata....

 

2v0keg4.jpg

 

Kupljene maglenke...

 

5yfgya.jpg

 

Da vidimo kako će izgledati...

 

11kxkwz.jpg

 

Opran motor...

 

nmxnid.jpg

 

Kupljen je još tepih ( 6 m ) i Neostick za tapiciranje podova, ovih dana ili kad malo zatopli radovi se nastavljaju...

 

 

 

Eto, ovo je bio ukratko moj projekt, nadam se da će se ove godine završiti....U planu je još dosta tog ( nove gume, novo motorno ulje, nove kočnice, tapiciranje sjedala )...

 

Nadam se da ste uživali, pozdrav....;)

 

KOMENTARI

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=33621

Edited by Dariich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eo mene opet, hladno je vani pa ništa previše ne radim, al eto, valjda će brzo proljeće....:)

 

Danas sam kupio malu sitnicu za svoju ljubimicu, metalne ventile za gumu i kockice koje mislim izbušit i stavit na ventil....Metalne će biti dok kockice ne budu u điru, one će biti tu i tamo kad me pukne....:) Izbušit ću ih tako da na prednjoj bude broj 3, a na zadnjoj 6, da mi daju 36, broj koji me prati u životu...

 

4ub9m0.jpg

 

213omsl.jpg

 

Ubrzo mislim i ulje mjenjat, koje da uzmem?Pričao sam sa nekim ljudima ovdje, kontaktirao Svena u vezi s 2 dihtunga koje moram promijeniti...

 

Pozdrav do dalnjega....:)

 

KOMENTARI

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=33621

Edited by Dariich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto danas se malo pozabavio ovim kockicama, moram priznati da ih nije lako pripremiti za na ventil, zeznuto je kod pravljenja navoja, lako pucaju....Nažalost 2-3 su malo popucale, al sam to sredio tako da je sve super...Njih ću staviti tu i tamo, ne za svaki dan već poneki meeting i kad me uhvati gušt....:)

 

51zyvp.jpg

 

iqlgjn.jpg

 

3

 

5orsb6.jpg

 

6

 

35b9xky.jpg

 

2qj97dd.jpg

 

Trenutno su metalni čepići gore, njih ću ostaviti neko vrijeme, bit će lijepo kad gore budu nove gume i felgice u boji auta....

 

11r8vup.jpg

 

Pozz....:)

 

KOMENTARI

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=33621

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto i mene nakon dugo dugo vremena :)

 

Pa da krenemo redom, napokon sam je malo pomaknuo s mjesta nakon dosta vremena, pali k'o luda, lijepo radi, happy sam :) Oprao sam je, posušio, izdijelio par ružnih riječi mačkama po susjedstvu kad sam shvatio koliko su skakale po Bubi i napravile crte po blatobranima, al ništa što poliranje neće riješiti :)

 

c2I.jpg

 

wWZ3.jpg

 

Spremna za tapeciranje

 

6foMn.jpg

 

Kasnije sam išao gledati sjedala i skužim da su oni ružni uzorci zapravo navlake koje se mogu skinuti...Skinem to i bum, novo sjedalo odispod kojeg treba samo očistiti i isprašiti...

 

width=450 height=600http://www.deviantpics.com/images/hFsXO.jpg[/img]

 

width=450 height=600http://www.deviantpics.com/images/EjaHi.jpg[/img]

 

Nakon malo lupkanja i zračenja...

 

width=450 height=600http://www.deviantpics.com/images/fqDo0.jpg[/img]

 

I unutra to izgleda ovako...Samo još idu van na detaljnije čišćenje...:)

 

pxSuP.jpg

 

Malo smo gledali stare tepihe, al niš od tog, svi su u banani i ne možeš niš od tog pa smo išli sve mjeriti i sami raditi...

 

0x2K7.jpg

 

aGO2.jpg

 

Sve je izvađeno van i lijepo izrezano i pripremljeno za ljepljenje, nadam se da ću danas to možda uspjeti...:)

 

U međuvremenu se je Buba kutak malo popunio...

 

elCHg.jpg

 

Q4sh5.jpg

 

Do sljedećeg javljanja... :)

 

KOMENTARI:

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....33621&st=20

Edited by Dariich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto me opet ekipa :)

 

Pošto puno slika ne radi, eto u šutu sve na okupu
C/P mog posta s Crotuners foruma
Vjerojatno mnogi od Vas ne znaju da doma imam i Bubu već koju godinu, koja me smireno čeka da je opet uhvatim pod " ruku " i odvedem u garažu...Napokon sam to i napravio...Bio sam krenuo veoma brzo i dobro, no eto, jednostavno je stalo :( Dan prije one oluje rekao sam kako ću je spremiti u garažu na sigurno....Dan kasnije oluja mi je otkinula s korjenjem bor ispred kuće i pala tik do Bube...Sva sreća, nije na nju :o
Pa krenimo redom
Buba je k meni stigla 27.02.2009. :) Brat moga djeda bio je prvi vlasnik :) Zadnji put je bila registrirana 2007. godine i do 2009. je stajala u garaži....Projekt je krenuo 28.05.2009., kad je zagrijalo taman
Bilo je truleži, hrđe, svega što zapravo i je za očekivati na starim autima
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg
Skinuo sam branike, pošmirglao iznutra, pofarbao, skinuo stare trake, stavio nove, ispolirao ih....
6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg
11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg
21.jpg
Auspuhe sam također izglancao, no nažalost na današnji dan više ne postoje jer su se od stajanja rascvali :(
22.jpg23.jpg
Puno toga je izbruženo, odrezano, zavareno novo itd.
24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg28.jpg29.jpg30.jpg
Sve staro je skinuto i sad je zaštićena Bodyem...
31.jpg32.jpg33.jpg34.jpg35.jpg36.jpg37.jpg38.jpg39.jpg40.jpg
41.jpg
Ratkape sam bio jedva našao, nakon toga sam ih isto detaljno sredio :)
42.jpg43.jpg44.jpg45.jpg46.jpg47.jpg48.jpg49.jpg50.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupio sam i druge siceve :)
51.jpg52.jpg53.jpg54.jpg55.jpg56.jpg57.jpg58.jpg
Oldschool maglenke :)
59.jpg60.jpg
61.jpg62.jpg63.jpg64.jpg

Ovo je zadnje što je bilo rađeno do jučer, dakle 07.03.2012. godine...Sramotno ali eto :D Sve izrezano, sad trebam zalijepiti i zašiti potrebno :)
65.jpg
Ovako je to izgledalo nakon oluje :(
66.jpg67.jpg
Jučer uzeo ručnu pilu i krenuo piliti sve grane da se lakše dođe do Bube...
68.jpg69.jpg
Uspjeli smo je odfurat dolje...
70.jpg
I sad ima svoje mjesto u garaži gdje će se nastaviti s projektom :)
71.jpg
Napravili mi jučer ponudu za novu pumpu benzina, nove kočione cilindre, nove pakne, novo ulje za kočnice, novo ulje za motor...

Krenulo je polako...Ima par dijelova koji me nerviraju pa sam odlučio da ih srežem u korijenu...Sad još moram razmisliti kako i što... :) Kupio sam danas boju u spreju ( Bubinu boju ), temeljnu u spreju, lak u spreju, kit, šmirgl....Ukoliko bude jače trulo varim drugi dio kako bi sve bilo lijepo i uredno...
IMG_2666.jpgIMG_2667.jpg
Spremna je :)
IMG_2668.jpg
Materijal isto...Ali za kasnije :)
IMG_2670.jpg

Radna površina također...
IMG_2672.jpg
IMG_2673.jpg
IMG_2674.jpg
IMG_2675.jpg
Sad skidam blatobran kako bih lakše došao do srednjeg dijela, još ću dodatno zaštititi Bodysafeom ostatak koji prije nisam mogao i dopopraviti detalje
Toliko do mene za danas :)
P.S. Pripremljene su nove Bosch svijećice, razvodna kapa...

Prije 2 dana sam krenuo skidati blatobrane, da bolje dođem do centralnog dijela kojeg ću vjerojatno uz pomoć frenda zavariti, pokitati i ponovno pofarbati... Bilo je veselo, puno zapečenih vida, dosta WD-a, ali eto, uspjelo je...
IMG_2754LRr.jpg
IMG_2757.jpg

Proteklih dana sam malo bacio oko na Njuškalo i slično i ugledao zadnju haubu s prorezima kakvu bih volio na Bubi...Dakle, zvao dečka, našli se gore u Škalnici, napravili posao i eto, hauba doma... Dečko se zove Leon, prije je imao Bubu iz 1965., ljubičastu, jako jako lijepo sređenu... Na povratku sam se sjetio kako sam prije 2-3 godine otišao s frendovima u šumu brati mahovinu za ispod bora...Baš sam bio uvjeren da ću naći nešto od Bube...I našao sam...Prednji branik, jedan blatobran...Blatobran je trul i nikakav, ali opet, nevjerojatno da sam našao ...Branik sam stavio sa strane i rekao tu ćeš me čekat .. Jučer sam ga pokupio...Malo ravnanja, polir paste, brušenja i šmirglanja i bit će spreman za rezervu...
IMG_2761D3jwx.jpg
Jučer sam imao i pomoć, Alexa rožicu i Irsela Rodjota ... Da li su mi dosta ideja i odlučili pomoći što god treba ... Hvala dečki
IMG_2764.jpg
E sad, plan je da se sredi taj centralni dio, nakon tog detalji izvana, poliranja, brušenja itd., te nakon tog mehanički dio...Na samom kraju ostaje interijer kojeg ću raditi s curom...
Toliko od mene zasad

Pošmirglani i ispolirani neki dijelovi koji su bili u banani, neke ću još doraditi da budu finiji i ljepši, no eto o čemu je riječ...
IMG_2786.jpg
IMG_2787.jpg
IMG_2788.jpg
IMG_2791.jpg
IMG_2792.jpg
IMG_2793.jpg
IMG_2794.jpg
Drugi tjedan naručujem novu pumpu goriva, nove pakne, novo ulje za kočnice te novo ulje za motor... Toliko od mene zasad..

Komentari

 

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/33621-dariichs-beetle-1974/

Edited by Dariich

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gledam već par dana jednu Bubu pored koje svaki dan prolazim, pa rekoh, ostavit ću ja poruku čovjeku i broj telefona, možda vidi :)


IMG_2795.jpg


Jučer sam krenuo ravnati i sređivati onaj stari branik što sam ga pronašao u šumi, nevjerojatno kako nakon toliko godina on nakon malo malo poliranja i dalje ima veliki sjaj....Još ga moram poravnati malo da bude bolje, ali i ovako sam ga već podosta popravio s obzirom kakav je bio :)


IMG_2798.jpgIMG_2799.jpgIMG_2802.jpgIMG_2803.jpg


Dok sam ja lupao i prešao, cura je strugala blato i staru stvrdnutu masnoću i prljavštinu...:)


IMG_2804.jpgIMG_2805.jpg


Buba izvana, promatra :)


IMG_2801.jpg


Nadam se da ću danas nakon posla posjetiti malo garažu i dovršiti branik...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas sam dovršio branik koji sam pronašao u šumi prije par godina, a tek nekidan ga išao uzeti :) Par radnih sati, puno volje i truda, Polimet paste, industrijski fen za skidanje stare trake sa sredine, razređivača za final touch i posao je gotov :) Da ne duljim, eto slika :)


IMG_2842.jpgIMG_2843.jpgIMG_2845.jpgIMG_2846.jpgIMG_2847.jpg


Dok sam ja drljao po braniku, cura je prljala ruke s BodySafeom na ponekim dijelovima koje sam želio dodatno zaštiti prije postavljanja tapecirunga...


IMG_2848.jpgIMG_2849.jpgIMG_2851.jpgIMG_2853.jpg

IMG_2855.jpg


Vidimo se ubrzo s novim stvarima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eto mene opet :) Prošlih dana sam više planirao nego radio, ali opet, nije prošlo bez prljavih ruku :) Kupio sam brdo vodobrusnog papira, od grubljeg pa do finog, ( 600, 800, 1000, 1200, 1500, 2000 ) kako bih poneke dijelove uspio ispolirati da izgledaju što ljepše... Isto tako danas sam otpilio truli dio na prednjem limu...Netko prije je to sfušao sa silikonom, nekim kitom itd. itd. Sve u svemu mislim da taj prednji dio moram kupiti novi pošto nemam još jednu Bubu koja bi mi služila kao donor. Taj dio će nažalost počekati, dobio sam nekidan kaznu ( nisam ni znao da sam dobio, samo mi rekli na poslu ) za parkiranje ispred radnog mjesta...500 kn...Katastrofa :(


Nakon što nabavim taj prednji dio još će mi trebati zadnji auspuh s krominarim nastavcima pošto je ovaj eto, od zime otišao u bananu...S vremenom ću nabaviti i eyelids za ispred, pošto sam to oduvijek htio :) Nakon sređivanja limarije i vizualnog dijela krećem na mehanički dio te kupujem nove pakne, pumpu goriva, ulje za kočnice, kočione cilindre te ulje za motor... Zatim materijal za tapeciranje sjedala, vjerojatno spužve, nove gume, farbu za felge, i kasnije dublje čeličane. U planu je i sunvisor i roof rack, ali otom-potom :) To je otprilike to...Malo pomalo i nadam se da će sve biti kako treba :)


Mali detalj:


IMG_2891.jpg


Čišćenje...


IMG_28838a9PO.jpg


Netko je to farbao, ali nakon šlajfanja sve ide dolje...Ovo sam samo isprobao da vidim da li će ići s ovim novim vodobrusnim papirima...


IMG_28841Wh7J.jpg


Bit će to u redu nakon prolaska kroz grubo do finog...:)


IMG_28859xyOe.jpg


Prednji dio...Kako sam više rezao tako sam shvatio koliko je to ofrlje obavljeno...


IMG_28930jQp8.jpg


IMG_289453si7.jpg


IMG_2895AEv1N.jpg


Al glavu gore, nedam se :) Recite mi samo preko koje stranice vi naručujete nove dijelove? Gdje se najviše isplati? Hvala :)


Do sljedećeg posta :)


Share this post


Link to post
Share on other sites
Planovi su svakakvi, roof rack me čeka samo se moram dogovorit za transport, ne žuri mi se nikako... :) Dok čekam neke stvari i godišnji rekoh da malo idem izmjeriti unutrašnjost ispod haube čisto da znam koliko materijala kupiti za tapeciranje i oblaganje... Isto tako bezveze sam probao jednu od crvenih boja na felgi u koju želim pofarbati sve četiri...


IMG_4972.jpg


IMG_4979.jpg


IMG_4981.jpg


IMG_4982.jpg


Zello mi je pravio društvo i zajedno smo se nabrijavali za zajedničke radove na obje Bube...Ne sjećam se u kakvum su mi stanju unutarnji paneli vrata tako da ću vjerojatno i njih nove napraviti...


Tapiciranje će isto slijediti pošto je sve pripremljeno... :)


Ostale slike i ideje pisati ću naknadno :)


Komentari



Edited by Dariich

Share this post


Link to post
Share on other sites
Roof rack je napokon u mojim rukama, zahvaljujem Goranu te Bubiju koji je uspješno pomogao u transferu :)

Kupljen je lesonit te tepih za tapeciranje unutrašnjosti haube :)


Ponekad je dobro imati službeni auto :)


IMG_5187.jpg


IMG_5193.jpg


IMG_5194.jpg


IMG_5197.jpg


IMG_5198.jpg


IMG_5199.jpg


IMG_5200.jpg


IMG_5201.jpg


IMG_5202.jpg


IMG_5206.jpg


IMG_5207.jpg


IMG_5208.jpg


Zello je s guštom došao do garaže i odmah prionuo na posao :) Pretapecirali smo par dijelova, na kraju skužili da smo naopako napravili jedan dio :D Sutra popravak :)


KOMENTARI:


Edited by Dariich

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas sam rastavio prednji sic kako bih frendici koja zna šivat pokazao što mi zapravo treba...Sic sam ogulio, pošlajfao što je bilo hrđavo i prošao temeljnom...Zadovoljan sam :) Kasnije je došao Ribo pa smo krenuli sa tapeciranjem poda...Izgubili par sati na samo stražnji dio i tunel, sutra nastavak...


Gratis: Anegdota...Krenuo po curu jučer na posao navečer, kad ono pored baje skužim retro kovčeg...Zanazad smo stali pa ga je bez beda strpala iza u Alfin bunker i dofurao ga danas doma...Bit će cool dodatak ispod haube ( na roof rack neće, premlado i preočuvano izgleda :) )...


IMG_5229.jpg


IMG_5232.jpg


IMG_5234.jpg


IMG_5235.jpg


IMG_5248.jpg


IMG_5250.jpg


IMG_5251.jpg


IMG_5252.jpg


Jednog dana :D


IMG_5253.jpg


KOMENTARI:



Share this post


Link to post
Share on other sites
Ribo danas djedu uzeto kovčeg pa ga poklonio meni :) Uz baju uz koju sam prije 2 našao kovčeg danas je bio još jedan stariji, al ga je lik uzeo xD Svi se trgaju za tim :D


Unutrašnjost je danas skoro pa dovršena, ima još stvari za doraditi, al to ćemo sutra...Hvala Ribotu na strpljenju i pomoći :)


IMG_5272.jpg


IMG_5273.jpg


IMG_5274.jpg


IMG_5275.jpg


IMG_5276.jpg


Mmm :)


IMG_5281.jpg


KOMENTARI:



Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas sam pronašao neke dijelove koje sam još u početku spremio, sve povadio i pripremio. Panele na vratima radim nove, ovi su u banani, isto tako panele ispod sjedala, pronašao sam i originalni trunk liner, pokidan je, no ako nekom treba takav za mjere ili nešto ako sebi misli raditi novi rado ga poklonim ;) Pronašao sam i originalne Vw gumene tepihe koje bih prodao, pa ako ima zainteresiranih slobodno pošaljite PM. Uz to nabavih i jedan detalj za roof rack il gdje ga već budem smjestio, te sam ga modificirao po svom guštu :) Eto slika :)


IMG_5339.jpg


IMG_5340.jpg


IMG_5341.jpg


IMG_5342.jpg


IMG_5345.jpg


IMG_5346.jpg


IMG_5349.jpg


KOMENTARI:



Share this post


Link to post
Share on other sites
Blaženi godišnji, taman proveo malo vremena u garaži, u ponedjeljak opet na posao...Da Vam budem iskren, nije baš da sam pun volje :)


Pripremljene neke sitnice za unutrašnjost...


IMG_5470.jpg


Instalirana ispolirana ručkica :)


IMG_5467.jpg


"Saturnus" team spreman :)


IMG_5469.jpg


Garaža malo posložena i oslobođen još jedan radni stol...:)


IMG_5472.jpg


KOMENTARI:



Share this post


Link to post
Share on other sites
Godišnji završen, garaža će nažalost biti malo manje posjećivanja, al ajde, bit će i slobodnih dana :) Pošto me uz sve ovo malo i prehlada čopila uzeo sam si doma malo posla :) Photoshop je upaljen, mjere su tu, custom speedometer project je pokrenut :) Uzet ću približno iste ( koliko mi PS dozvoli ) boje starijih speedometara i napraviti nešto po svom ukusu.Ako mi se krajnji rezultat ne bude sviđao uvijek je tu original, al ajde, da se osjećam korisnim :)


Untitled_600_x_375.jpg



KOMENTARI



Share this post


Link to post
Share on other sites
Eto mene nakon kraće pauze, nisam ništa previše radio zbog posla, no prošli tjedan ostadoh bez njega tako se vraćam lagano :D Sad malo odmoriti od svega i nastaviti tražiti nešto, nešto je u planu, nešto nije, vidjet ćemo :) Da ne duljimo, došli dijelovi, eyelids za prednje farove, unutrašnje svijetlo, gumice za farove i nastavci auspuha. Hvala Gvozdenu na suradnji te Emi i Morenu koji su mi pokupili ovo u Vodicama dok su bili na odmoru :)


IMG_6015.jpg


IMG_6016.jpg



KOMENTARI:



Share this post


Link to post
Share on other sites
Odlučio danas ujutro posjetiti garažu...Kako su zadnji kotači bili zapečeni i nisam mogao 1mm pomaknuti Bubu prvo sam to išao riješiti...Nakon par pogleda "zguza" odlučih da ću promjeniti trule nastavke auspuha ( koji su prije bili super, onda od stajanja vani otišli u bananu )...Išao to skidati i usput vidio da mi je trul auspuh...Sad vidjet da li se to može pokrpat ili staviti drugi, vidjet ćemo...Dakle, novi nastavci i dalje ostali na polici :) Susjed koji će mi srediti limarijski dio koji je ostao te cijeli mehanički dio bio je nekidan kod mene i dogovorili sve detalje :) Ovaj tjedan vjerojatno idem po nove pakne za sva 4 kotača i nove cilindre...Onda ostaje prednji vezni lim za kojeg treba kratko vrijeme da se napravi ( iako je za mene neznalicu izgledalo kao da se nikad neće moći popraviti i najviše mučnine sam imao oko toga :) )... Slikice slijede...


Još jedan skate iz djetinjstva :)


IMG_6196.jpg


IMG_6203.jpg


IMG_6204.jpg


IMG_6205.jpg


IMG_6206.jpg


IMG_6208.jpg


IMG_6209.jpg


IMG_6210.jpg


IMG_6211.jpg


Mali detalj...


IMG_6212.jpg



Glumac danas nije pomogao, igrao se gospodina :)


IMG_6222_450_x_600.jpg


KOMENTARI:



Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2