10 10
srki

Najčešći problemi na forumu

Recommended Posts

Ma izgled je ok, naviknes se ali izgleda da sam jedini kojem forum i dalje radi sporo. Doma i na poslu. Na poslu sam na 100/100MB linka pa ne bi trebalo biti :)

Tapatalk je must have jer sve forume najvise preko toga pratim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na 10/Mbit/s radi sasvim u redu, puno brže otvara stranice nego prošli board a za tapatalk će valjda riješiti, iako ga sad trenutno ne koristim što ne znači da ubuduće neću, kad proradi naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je izgled i brzina ok ali tapatalk mi fali puno...

Inače sam pratio svaki dan a kada moram preko browsera nije mi to to...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav !

Ja se nemogu preko kompa logirati tj kliknem da sam zaboravio lozinku kreiram novu i logiram se te ako se odjavim i idem se ponovno prijaviti opet pise username nesto

kliknem opet na zaboravljenu lozinku i opet kreiram novu i logiram se bez problema ali svaki put malo iritira a imam ugaseno ono čudo sto pamti lozinke bas zato jer sam mislio da zbog toga greska.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj drugi browser. Ako si na Chrome, probaj Firefox i obrnuto. Tako ces znati da li je do browsera ili do foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem ti je u nicku jer ima razmak, ne znam kako si uopće uspio registrirati takav nick ?

Edit: javi se nekom adminu da ti promjeni u polic_na_kvadrat

Edited by đumbir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li im nešto novo po pitanju Tapatalka?? kada se može očekivati da proradi, tj. da li se uopće radi na tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ne smeta sto pada, mene smeta totalni nedostatak komunikacije sa clanovima. Obavijest na facebook grupi nije dovoljno. Imaju nase mail adrese, mogli su poslati obavijest na mail sto se desavava a i ponavljam bilo bi u redu da se napise pokoja zbog cega se mjenja dizajn, koji su planovi i takve stvari tako da clanovi foruma ne budu u mraku.

Tapatalk podrska i dalje ne radi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam upoznat nije to baš neko pravilo ni na drugim forumima, uostalom što da predlažemo kad nismo ni s čime upoznati, tako da "uzalud nam kukanje". Po meni bi bilo dobro da se neke stvari koje su ovdje članovi uočili, predložili da se razmotre i ako je moguće odobre, vezano za sam rad foruma.

Nemam fb ...

Listam po ostalim forumima i kad okrećem stranicu posjedim dok mi ju očita, tako da je naš super brz ali Tapatalk bi morali riješiti jer na prošlom boardu sam i bez njega mogao postati preko moba ali na ovom samo preko računala.

Ima li negdje opcija za BBCode?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preko laptopa sve pet, ne vidim niti preko android mobitela da je neki problem, moguće da je do tvog uređaja. Na kojoj temi ti je forum, bio mi je na VWCC (Default) pa sam ga vratio na temu Default koja mi se više sviđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je do teme, nisam ni skužio do sada da ima mogućnost biranja teme, ova Default-na se i meni puno više dopada, a mislio sam da je više neće bit :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, ipak do nje.
Da, to je i mene uplašilo, jer se nakon nadogradnje pojavila ova tamnija verzija pa skužio da ju dolje mogu promijeniti, sva sreća. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično!!!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle otvorim forum,  klik na Unread Content i otvori mi sve nove (ili od prije neprocitane) topic-e od zadnjeg logina....

Ali klikom na svakoga otvara prvu stranicu istoga (a ne zadnju)..

Netom prije ovog zadnjeg update-a napravio sam novi Stream (napravio sva podesenja) ali sad nema opcije Modify ili nesto slicno....  jesam corav? :D

Jel svima tako (koji koriste forum preko kompa)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@đumbir Da, ali ako se koristi Condensed view onda nema  toga...

Uglavnom, sada su se pojavile sve opcije i sve je ok.. U trenutku pisanja, nije ih bilo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak to da nema opcije da se pregleda post prije objave...meni je to dobro da vidim kak bude izgledalo sve a i ak kaj zeznem da mogu popravit prije objavljivanja?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10