10 10
srki

Najčešći problemi na forumu

Recommended Posts

PozdraVW!

 

Registrirao sam se prije više od 10 dana i još mi Account nije odobren, odnosno ne mogu otvarati teme i odgovarati na iste, a napravio sam sve po koracima kako piše u pravilima foruma.

 

Poslao sam "X" poruka na profile admina, ali nisam još dobio nikakvu povratnu inforamciju, niti je problem riješen da mi se account odobri.

 

Hvala unaprijed, lp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos jedan s istim problemom,mladi gospon "SHARE" je medju aktiviranim clanovima i nemoze nista na forumu.

Ajd nek neki admin mrdne dupe jer ja admin nisam a stizu mi poruke s nadom rjesavanja problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha,sad su postovi odjednom vidljivi,nesto gadno steka ovdje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisen i dalje X puta nista od postova nit mogu pisat nit otvarat teme....registrira 24.08 dalje nis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav , dali mi moze netko od moderatora objasnit zasto se nikako ne mogu predstaviti i pocet koristiti ovaj forum? Sve sam napravio kako pise. Moze li netko od moderatora , administratora to popravit , te da mogu koristiti profil ?? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

clan ljuc mi je poslo poruku da je sve napravio i ne prihvaca mu registraciju, nemoze nista pa nek neko rijesi to

Share this post


Link to post
Share on other sites

skin treba staviti ali naravno uz mogucnost da se moze birati, mislim da to u 21 stoljecu ne bi trebao biti problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"SHARE" je sad od "aktiviranog clana" postao "junior clan" ali i dalje nemoze nista pa eto ako ima koja dobra dusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U skorije vrijeme ce se nastavit sa radom na forumu pa ce i ovaj problem biti rijesen. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan drug mi se prijavio na forum "Carbon" mu je nick, uredno se predstavio, ali mu registracija nije odobrena. Zamolio me da pitam u cemu je problem, ima stvarno dobar projekt i zeli ga predstaviti ovdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da se pojavio neki problem kod registracije novih clanova

zamoljen od strane clana gogsy , sve je rjeseno ali svejedno nista ne moze na forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Nije problem u registraciji clanova vec treba citati pravila (koja btw dolaze mailom, PM-om i pisu u topicu za predstavljanje, dakle na tri mjesta plus podforum i link u meniu plus topic sa uputama za registraciju na http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/76167-upute-za-registraciju/). :)

 

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/81917-dobrodosaola-gogsy/?hl=gogsy

Ovo je topic gogsy-a od 19/09/2014. Pozdravne poruke nema, stoga se automatski ni nemoze aktivirat kao clan od strane admina i moderatora. Neka se predstavi, strpi dok netko od admina ne vidi predstavljanje, odobri njegov post (koji tek onda postane vidljiv regularnim clanovima foruma) i zatim postaje clanom foruma.

 

Donekle smo morali zakomplicirati dodavanja novih clanova kao i skinuti neke funkcije novih clanova, ali eto tako je bilo uvjetovano kako bi forum mogao dalje raditi. I dalje svoje greske mozete prijavljivati na mail ili u topic sa poteskocama, ovisno o vremenu, rado cemo vam pomoci.

 

LP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Nije problem u registraciji clanova vec treba citati pravila (koja btw dolaze mailom, PM-om i pisu u topicu za predstavljanje, dakle na tri mjesta plus podforum i link u meniu plus topic sa uputama za registraciju na http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/76167-upute-za-registraciju/). :)

 

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/81917-dobrodosaola-gogsy/?hl=gogsy

Ovo je topic gogsy-a od 19/09/2014. Pozdravne poruke nema, stoga se automatski ni nemoze aktivirat kao clan od strane admina i moderatora. Neka se predstavi, strpi dok netko od admina ne vidi predstavljanje, odobri njegov post (koji tek onda postane vidljiv regularnim clanovima foruma) i zatim postaje clanom foruma.

 

Donekle smo morali zakomplicirati dodavanja novih clanova kao i skinuti neke funkcije novih clanova, ali eto tako je bilo uvjetovano kako bi forum mogao dalje raditi. I dalje svoje greske mozete prijavljivati na mail ili u topic sa poteskocama, ovisno o vremenu, rado cemo vam pomoci.

 

LP.

ma ovo je doslo do nekog zajeba , moj bed :D

Edited by sever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goxi mi je nick, predstavljanje sam obavio 4.9 Ivanu sam poslal na fejs sliku svog predstavljanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni se ne svidja...taman se navikao na prosli (iako je i on bio sranje) sad opet novi skin...Ohladit cu od foruma zbog ovoga...

Vratite onaj stari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je nepregledan, ali opet, puno bolji i ljepši nego onaj plavi, naporan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ama ba nita nije promijenilo.. isto nemam pojma o čemu se tu priča. I n mobitelu i na tabletu mi je sve isto ko i prije.. ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mobilni je ostao isti.... ali zato preko racunala kad se ide vide se drasticne promjene naravno na bolje :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10