10 10
srki

Najčešći problemi na forumu

Recommended Posts

zdravo,
nemogu otvorit novu temu u potraznji, predstavio sam se i procitao pravila
?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je to bio ispad foruma? Zasto nije bilo nikakve obavijesti na facebook grupi? Vec sam se uplasio da je sve propalo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ispad nego je takva "politika" kluba :)

Taj vikend bi svi trebali biti u KA i zabavljat se a ne blejat u forum :)

To je vec dugogodisnja praksa :)

Ni sam nisam isao u KA nazalost al eto ne smeta mi sto nije radio forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Politika je kurva a forumasi nisu samo ljudi iz karlovca i okolice. Forum je za forumase bili oni iz gen.stola il zimbabwe-a... umjssto da se.metne live stream ono prc ukini komp.site.

Sranje na kvadrat...

Vjerujem da nekom nesto zapne a nema neciji kontakt bas bi se prek foruma moglo pomoc javit nekome... Al ok tako gazda kaze. P.s nisam ni clan vwcc pa ajd prdim uz vjetar

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebat ga Freak sta mozemo kazem meni osobno ne smeta al imas pravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerujem da nekom nesto zapne a nema neciji kontakt bas bi se prek foruma moglo pomoc javit nekome... Al ok tako gazda kaze. P.s nisam ni clan vwcc pa ajd prdim uz vjetar

 

Zahvaljući forumu tako sam lani došao do kontakt prijatelja iz kutine kada mi je auto stao kad smo išli za more.

Od dva majstora jedan došao i rekao da nemože pomoći a drugom se nije dalo se probudit i zaradit koju kunu.

( uglavnom sajla od ručne mi trebala koja je prepravljena za kvačilo ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja mislim da se said zezao. Nema sanse da je forum ugasen namjerno. Znam da je proslih godina radio u periodu meetinga, a tip greske je bio vise kao da netko nije produljio domenu ili tako nesto.

Mene zanima gdje su admini, i zasto se uopce ne javljaju vise, ne reagiraju na prijave niti ista?

Share this post


Link to post
Share on other sites

projektilski, nisi u pravu, svake godine se forum gasi kad je skup u karlovcu....

 

samo sto je to prije bilo bolje i kvalitetnije napravljeno pa je pisalo da se odrzava skup u karlovcu i da bi svi trebali biti tamo a ne ovako jadno da se samo ugasi forum....

 

veliki minus za to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, nisam onda to primjetio, valjda nisam posjecivao forum tih dana pa nisam primjetio, jer nikad nisam naisao na takvu poruku. Ako je to stvarno tako da se forum gasi, mislim da to stvarno nije u redu i da bi odgovorni za forum ozbiljno trebali razmisliti o tome.

 

Trebalo bi razmisliti o nekom poll sistemu pa da oko takvih nekih stvari bude i glasanje ili tako nesto ako je ovo stvarno hrvatski vw forum i ako je namijenjen svim zaljubljenicima u vw a ne da neka manjina o tome odlucuje oko takvih stvari.

 

Nadam se da se nitko nece naljutiti na mene zbog toga, ali eto, tak razmisljam...

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je... a to prozivanje trebali bi svi bit na meet-u je komican razlog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

4b2a65301e569918f25f3d75e4f10b98.jpg

 

Neki ljudi jednostavno su sprjeceni da budu u ka i onda bi htjeli malo pogledat sta ima u ka jer bi sigurno dosta ljudi stavljalo slike ili komentare ili tako nesto

Al kako sefovi kazu tako mora bit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije 2 godine sam se vraco iz ka i puklo mi crijevo od turbine na autoputu. srecom imo sam neke kontakte (nesjecam se jel forum radio ili ne) pa smo uz brzu intervenciju to rijesili. al zamisli nekog ko prvi put ide i nezna nikog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na dosta auto foruma jer sam ima aute raznih marki i jer sam opcenito zaljubljenik u aute i mogu reci da ovakvu praksu nisam nigdje vidjeo.Cista glupost,ali znam da nije na meni da odlucujem takve stvari. Kao sto je vec netko napisao,bolje bi bilo da je forum radio i da se moglo gledati slike koje bi puno ljudi stavljali na forum.Nece forum propast ako na njemu nema admina 1 dan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hosting je istekao, prakse gasenja foruma nema otkad je sve updateano na novi forum.

Stvarno iz nicega mozete stvoriti pricu i osuditi unaprijed ljude, svaka cast haha. :care

Ne znam zasto se admini nisu oglasili, ja sam tu za tehnicki dio. A ujedno sam i z biciklom tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh, meni je djelovalo kao da je hosting istekao, pa mi nije jasno, ako je tako, zasto nije bilo obavijesti na facebook grupi ili tako nesto?

Ujedno, admini su potpuno prestali moderirati forum, na prijave ne reagiraju niti ista. Vjerojatno imaju manjak vremena, ali onda bi mozda trebali razmisliti da se pojavi jos koji administrator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, na profilu mi pise da sam medu aktiviranim clanovima, medutim i dalje nemogu odgovarati na vecinu tema niti otvarati ih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Kako sam se uclanio na forum predstavio sam se u grupi dobro dosao popunio profil ali vidim da nemogu nigdje nikakvu temu jos napravit niti npr postavit neki oglas pa ako mi moze netko malo pomoc sta se dogadja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

 

 

Registrirao sam se ,popunio profil i poslao onaj post predstavljanja,ali nikako da mi netko od admina odobri pristup pa vas molim ako to netko može napraviti,

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10