10 10
srki

Najčešći problemi na forumu

Recommended Posts

Nemogu otvoriti podforum u projektima za Golf 7, javlja mi:

 

Sorry, we couldn't find that!

You do not have permission to view this forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu nigdje pisati na forumu, registrirao sam se odavno, i napisao prvi post tamo gdje je traženo, no i dalje ne mogu nigdje postati niti otvarati nove teme. Zašto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam dal je problem u meni ili se svima događa.. kad stisnem view new content.ne izbaci mi sve topice..recimo oglase ne vidim..vidim projekte,offtopice,tehnicke kutke..al oglase ne vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi jedini ja vec dugo nisam vidio oglase....btw jel se planira mjenjati skin ili ovo ostaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je govora o oglasima ako se dobro sječam, da se oglasi neće neće ni prikazivati jer su ljudi bumpali prečesto vlastiti oglas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

Search je u banani

 

trazim RNS 510 - nema rezultata ni kao post, ni kao tema itd...

 

tako mi jos drugih stvari ne pronalazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bas isto primjetio kod pojma RNS 510 da je search u banani a bilo je i nekih drugih pojmova koji ne rade. A ono pauziranje izmedju mi ide na kitu jer kad vec ne nadje jedan pojam, onda mi ni ne dozvoli drugi pojam da probam slijedecih x sekundi.

 

Tak da kolege kaj stalno napominjete da koristimo search - search vam je u banani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Search ne radi kad pretražuješ samo tri slova, glupo ali tako je oduvijek tu na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Search osim sto ne radi sa tri li manje znakova, trazi i cekanje od cca 15sec za novu pretragu. Ne znam, nije ovo vwvortex da su takve restrikcije potrebne - tak i onak se admini zale da ga nikad ne koristimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e imam pitanje zašto ne mogu otvoriti novi topic sastrane mi piše you cannot start a new topic

zašto, želim pitati pitanje o riješavanju nekog problema a ne mogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli ima još tko problema ili samo meni neda koristit prečicu View new Content, neradi već duže vrijeme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, novi sam tu i nije mi skroz jasno kako funkcionira ovo s otvaranjem tema ili odgovaranjem/komentiranjem na već postojeće. Svakako želja mi je postaviti određeno pitanje u kategoriji tehnički kutak ili kvarovi, ali mi stoji "You cannot start a new topic". Koji je princip da rješim taj problem?

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam za prikladniju temu,novu nema smisla otvarat pa škrabam ovdje...
Pitam u vezi člana "pecsz",uvjetno člana jer dečko ne može ništa na forumu osim čitati i eto slučajno je mene kontaktirao preko PM-a u vezi nekih problema s autom pa znam da već mjesec dana ima taj problem.
Kad mu se ode na profil piše "aktivirani članovi",kad je radio prijavu kliknuo je na povratni validacijski mail ali opet ništa,kome se javit više ovdje za pomoć?
Jel ima još koji živi admin da bar kaže gdje šteka i šta šteka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam za prikladniju temu,novu nema smisla otvarat pa škrabam ovdje...

Pitam u vezi člana "pecsz",uvjetno člana jer dečko ne može ništa na forumu osim čitati i eto slučajno je mene kontaktirao preko PM-a u vezi nekih problema s autom pa znam da već mjesec dana ima taj problem.

Kad mu se ode na profil piše "aktivirani članovi",kad je radio prijavu kliknuo je na povratni validacijski mail ali opet ništa,kome se javit više ovdje za pomoć?

Jel ima još koji živi admin da bar kaže gdje šteka i šta šteka?

 

Eto problem riješen! Ne znam kako i zašto ali nije ni bitno, glavno da konačno stvar funkcionira. Veliko hvala mrkom koji se zauzeo za moju malenkost. Rišpekt i naklon do poda! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na čemu,neznam ni ja kako je i šta proradilo bitno da radi.
Ljeto je,možda se koji admin zaprco teško,iz dobrog mufa se ne vadi glava po mjesec dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

e imam pitanje zašto ne mogu otvoriti novi topic sastrane mi piše you cannot start a new topic

zašto, želim pitati pitanje o riješavanju nekog problema a ne mogu

Takoder jos uvik nemogu postat na na postojec teme nit otvarat nove... post triba odobrit admin pitanje kad i kolko da pisem u vitar..

 

Inace 8g san po raznim forumima neki ce i poznat nick al ovak nesto jos nisan dozivia... Molim pomoc odobrenje bilo sta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nemogu odgovoriti na poruku dobrodošlice da me aktiviraju,piše..you cannot reply
neznam šta da napravim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još uvijek ne mogu itvarat, odgovarati na topike. Profil je popunjen, pozdravna poruka obavljena. Ima li nešto što sam propustio? LP

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10