0
Robiii

G III GT TDI skoro stock

Recommended Posts

Prije svega, lepi pozdrav omldinci!

Znaci, nakon uspjesne prodaje moje bele 1.4 zveri koja me sluzila neke 3 godine i to uspjesnije od bilo kojeg tutaca kojeg sam do sada imao i apsolutno najbolji i najkvalitetniji autic koji sam ikada imao, sa 0 kvarova u svojoj povijesti kod mene dosao je red na DIZLO!

I tako ja kupih G III GT TDI 90hp iz 97.g. za 240tkm, mislim da je to jako realno!, sto se tice samog auteka u apsolutno super stanju je, u autu nije ni puseno niti su sjedala ili tapecirunzi zmazani, utegnut je i neraskliman, prvi lak i to sve. Jedino sto bi trebalo promjeniti, odnosno sanirati je prednji desni blatobran jer je poceo cvjetati!

Auto je spusten 60/40 oprugama sa Bilstain sport amortizerima i to je osim maske bez znaka i nekog lasta lonca sve sto se tice vizuale! Od opreme, posjeduje, naravno:sevo, ABS, Recaro sjedala-zadnja sa naslonim za vugla, grijanje sjedala, kozni volancek i širajzlin, elektricne retrovizore, elektricne podizace, tempomat, klima, board komputer, maglenke..valjda je to to!? Sto se tice muzike, tu je dobro provjereni Panasonic HU te 10X Crounch!

E da, trenutno je na orig. BBSkama za GY UG7 zimuljama dok ga u skladistu cekaju Borbet BS 8X15 na Toyo Proxes 195/50!

 

Pic: (boljih slika dok ovo sugavo vrijeme ne prode nema, ove su posuđene:)

3eorig.jpg4corig.jpg4eorig.jpg5borig.jpg40orig.jpg43orig.jpg49orig.jpg50orig.jpg52orig.jpg58orig.jpg

 

i jedna biseg VW đubreta:

dsc01356g.jpg

 

da budemo na ziher 0 (nuli), prvo sto cemo napraviti i to slj. mjesec nadam se je promjeniti kuplug set i napraviti veliki servis, pa onda sanirati onaj blatobran i to je to!

 

ako tko ima sto za reci neka kaze ili nek zauvjek suti:

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=33891

Edited by Robiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaze meni wilD jucer da imam ono, uber cool, jebeni, mrcinski akumulator, neki audiofilski, pa rekoh da se pohvalim i pokazem to đubre koje ga krese na -17 bez grijanja

Power cell PC4000, sad sam ga zgooglo, dodje 3890,00 fuckin kuna..sve nesto skupo na mojoj karoci, kad to pocnem sve raskupusavat bit ce gute

evo đubreta (vidi amperazu:):

dsc03096sf.jpgdsc03098r.jpg

 

kad smo vec tu, evo jaedna friska od motornog prostora (fuj zmazanog, tako ce i ostati) i sadasnjeg (odvratnog) winter setupa:

dsc03095i.jpgdsc03097my.jpg

 

do izmjene lamele, lepi pozdrav :D :D :D :D

 

LINK za pljuvanje, tzv PLJUVACNICA

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=33891

Edited by Robiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

dsc03091l.jpgdsc03092jc.jpg

 

nakon 240tkm skinut original kuplung set i zamjenjen novim, nema vise onog zveckanja druk lezaja, trzaja brzina, zujanja...preporod

zamjenjeni i komplet grijaci, takoder preporod...

sljedeci mjesec komplet ogromni servis i auto je spreman za oglasnik :D:D

 

LINK za pljuvanje

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=33891

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molio bih LOCK na ovo!,

Hvala

Edited by Robiii

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0