1 1
iTox

GOLF VI --- felge, koja velicina? gume

Recommended Posts

Dakle koje je najbolje uzeti felge/gume (DIMENZIJE)

radi se o AEZ excite dark:

 

ljudi koje od ovih dvije da uzmem za na golf 6?

R020-27a.jpg

 

gume bi isle 215/45 za 17 cola, ili 225/40 za 18 cola, je to ok za ovu snagu auta od 90 ks?

 

 

velicina za 18 cola: Size: 8.0x18

 

velicina za 17 cola: Size: 7.5x17

 

 

e sada, koji OFFSET? za 17 cola ima: 35, 48. za 18 cola ima: 35, 40, 48..

 

dajte molim vas netko tko se kuzi u to, namjena je za ljetne gume, hvala!

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 minimum, 17 bačen novac...felge su mi ok i mislim da bi dobro stajale na g6...

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minimum, 17 bačen novac...felge su mi ok i mislim da bi dobro stajale na g6...

 

naravno da su ok :D..

napravio sam ih i u photoshopu..

 

1222pf.th.jpg

 

 

ali u slucaju 18 cola, onda ide 8 cola sirine, i koji od ET-a? 35, 40 ili 48???

 

i koje gume? dali cu izgubit puno sa prosirenjem guma sa 205 na 225? jer original felge su 6.5 cola sirine :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesan ali san se osjeca da nekome ugrozavam topic a i nitko jos nije odgovorio, vec puno vremena pa san napravi novi

 

jedini odgovor koji tamo nisan pronasao je dali uzeti et 35 ili 40? zbog cega? neznan uopce sta je to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavi 19" i lagano u pod imaš u puli jednu sa 19" neki rub mislim da su barracuda felge i auto bude bombica

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad uzimas felge, pitaj fino prodavaca da ti naruci za golf 6, gdje god narucujes imas ispod auta na koja idu, odnosno et i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze mi netko potvrditi ako ide 8x19 et44 na G6 da nebi virilo ili nesto?i naknadno spustit auto naravno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa, imam pitanje na temu felgi i Et-a za golf 6. Trenutno imam na utu 16” AEZ wave et35 a htio bi staviti 17” et42 od gti-a 7 pa me zanima da li to moze ici na auto a da ne viri van guma, auto nije spustan niti planiram to za sad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitna je i sama sirina felge. Ali ako su iste sirine, veci ET znaci da je felga uvucenija, manji da je ide vise prema van...

Odlican online calculator sa vizualizacijom u kojoj mozes usporediti razlicite felge i gume.

https://www.willtheyfit.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1