5 5
TheFog

VWCC forum više nije oglasnik

Recommended Posts

Ma najbolje da i forum onda zatvorite na ''neko vrijeme''

 

Ne vjerujem da čete napraviti neku revoluciju u oglasima

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje malo postrožiti korištenje, i počistiti spam

oglasi k'o oglasi, svakog živciraju, dok ne tražiš baš to, ili naravno ne prodaješ nešto

ajde to napravite kako treba, meni ovo isto liči na dječji vrtić, ostali malo strpljenja i malo više povjerenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

u prjedlogu kojeg je dao mateo.split, da se stavi limit postavljanja oglasa na neki broj postova sam bio protiv,jer bi netko morao onda bubati postove bezveze po forumu kako bi bio ajmo reći ravnopravni član,

 

al moje mišljenje je:

 

više oglasa=više ponudi za kupnju

 

više ljudi može vidjeti=veće šanse da prije prodaš

 

moderatori nek drže red,ako oglas bude nepotpun nek se briše i to je to,mislim da je na ovom forumu odličan pregled oglasa ako uspoređujemo seatclubcroatia(ne mislim ništa loše) i još neke forume... malo je teže na takim forumima tražiti oglase kad je sve pod istim naslovom OGLASI

 

 

previše jedni drugima nešto tražimo kako nije dobro,neka se održava ovo kakvo je i bit će sve 5 ;)

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema oglasa al ce biti tema kao u prici kao i sad..zna li itko cije je ovo auto na auti hr cije su felge i sl..

 

uostalom niti sta puno kupujem niti prodajem pa mi je svjedno..

vidim da se ovi glavni furaju na neke velike forume ili im se ne radi posao pa im je dosadno pregledavam postove jesu ispravni ili ne...

 

sta ce ostati na forumu na kraju

 

vasi auti i projekti i....

Share this post


Link to post
Share on other sites

forum je obitelj u neku ruku za stalne clanove,koji ga aktivno koriste,ja sam isto praktički novi,i kupnja preko foruma je donekele sigurnija nego priko auti.hr i drugih int. stranica,a ukidanjem prodaje necete pomoc nego odnemoci forumu!!da citao sam dobro znam da cete pokusati tu nesto promjenit na bolje ali mislim da je uzalud,treba brisat oglase koji nisu po pravilima i amen,a uvdit pravilo da moras imat 500 postova to znaci da ce ih bit bar 300 gluposti da se kvota ispuni i slicno...

 

moj savjet nemojte puno kemijat ali budite strogi i amen,pravila su da se krse ali onda i sankcije nek snosi svak za sebe(warn,ban,brisanje oglasa ili cak i clana ili sto vec)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvo ili tromjesečna zabrana oglašavanja za nove članove bi po meni bila najbolje rješenje jer bi odbila bilo koga kome je jedini cilj registracije na forum isključivo prodaja....Inače podržavam pokušaj uvođenja reda u forum jer osim problema sa oglašavanjem ja sam uvidio i drugi - puno je ružnih riječi upućeno u raznim postovima a spuštanje na takvu razinu očito odaje "loš" profil novih članova koji su nam se pridružili iz samo njima znanog razloga(valjda zato da bi nam pokazali kako su popili svu pamet ovog svijeta) tako da GO FOR IT!!!Neka bude reda i nek se zna gazda!!FOG-a za predsjednika!!! :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
zasto jednostavno ne zabraniti memberima sa manje od cca 100/200 ili cak 500 postova otvaranje oglasa?

ja mislim da bi to bila diskriminacija,kaj ti mislis o tome,mislis da je to sportski :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja debilana!!

 

Pa prije uvijek kad ti je trebo dio za golfa prvo na vw forum da vidim sta lokalna VW ekipa ima na lageru. Ak tu nema onda se prima oglasnik..

 

Glupo iz razloga sto teze nađes stvari, pitanje je po kojoj cijeni itd...

 

Mislim ovo nikako ne sljaka na to da se ide na bolju kvalitetu foruma iz razloga sto se na ovaj nacin ljudi mogu povezati glede pomoci jedni drugima a sad ce i to nestati.

 

A kvaliteta se nece nesto povecati jer se na prste dvije ruke mogu nabrojit ljudi koji konkretno mogu ovdje podijelit neko znanje i naučit nekog nesto a i tima je vec pun kurac pisanja stalno jednog te istog tak da se sve lagano razvodnjava..oni koji znaju sute i rade a oni koji ne stalno kvocaju i piskaraju s onima koji su na istoj toj razini.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bas tako,draze mi je kupovati tu od ljudi koje sam upozno preko foruma nek preko oglasnika.........ovak bar ak me neko zahebe onda ga mogu drukat ostaloj ekipi sto ga zna osobno :rotfl:palacg

TUZIBABA :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
najbolji forum za vw koncern i da nema oglase :palacd :palacd

MA BIT CE OGLASA,imaj vjere,pustimo nek se prasina malo slegne :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
nema oglasa al ce biti tema kao u prici kao i sad..zna li itko cije je ovo auto na auti hr cije su felge i sl..

 

uostalom niti sta puno kupujem niti prodajem pa mi je svjedno..

vidim da se ovi glavni furaju na neke velike forume ili im se ne radi posao pa im je dosadno pregledavam postove jesu ispravni ili ne...

 

sta ce ostati na forumu na kraju

 

vasi auti i projekti i....

vasi auti i projekti i koga sam denes videl,denes mi je jeden zletel v levom zavoju sa crnim golfom i imal je nalju vwc,ko bi nam to mogel biti :rotfl a neznam, ono brijem da sam mozda ja

Share this post


Link to post
Share on other sites
koja debilana!!

 

Pa prije uvijek kad ti je trebo dio za golfa prvo na vw forum da vidim sta lokalna VW ekipa ima na lageru. Ak tu nema onda se prima oglasnik..

 

Glupo iz razloga sto teze nađes stvari, pitanje je po kojoj cijeni itd...

 

Mislim ovo nikako ne sljaka na to da se ide na bolju kvalitetu foruma iz razloga sto se na ovaj nacin ljudi mogu povezati glede pomoci jedni drugima a sad ce i to nestati.

 

A kvaliteta se nece nesto povecati jer se na prste dvije ruke mogu nabrojit ljudi koji konkretno mogu ovdje podijelit neko znanje i naučit nekog nesto a i tima je vec pun kurac pisanja stalno jednog te istog tak da se sve lagano razvodnjava..oni koji znaju sute i rade a oni koji ne stalno kvocaju i piskaraju s onima koji su na istoj toj razini.

ma kakva debilana,pilana buraz, pilana, non stop nas neko pila u ovoj drzavi i ostecuju nas,od pdv-a,haraca,zdrastvenog do oglasa,u potpunosti se slazem s time kaj si napisal.DAJTE ljudima da si meceju oglase,ljudi se barem necemu nadaju,kaj ne vidite da neki nemaju za kruh,da su na rubu bankrota,oceju si tu nekaj vtopiti a vi im nedate.pa dajte najte biti takvi.to nije humano,ovo je nisko,drug bi trebal drugu pomoci a ne ovak. treba odredit jasna pravila i amen i ak nije oglas po pravilu odma brisati bez ikakvog komentara i razglabanja i nije lepo da neko prodaje na vwc motorku stilovku tu bi trebali biti same vw makar da se i prodaje stilovka meni ne smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta vas koji su se ovdje javili u ovoj temi bump-a oglase nakon 5-6-7 dana(a smije se nakon 14),i offtopičarite po njima do nesvijesti i onda se bunite kad se taj offtopic pobriše

Puno članova koji su tu 2 i više godina još uvijek nezna postavit oglas kako treba,oglasi budu i bez cijene i bez osnovnih podataka

Kad ih se upozori onda se prave mutavi

 

 

Kad bi se svi poštovani članovi pridržavali pravila o bumpanju i offtopicu,te koristili pm za neke dodatne informacije nevezane za oglas onda bi to bio ogroman korak naprijed i puno toga bi se postiglo.Ovako su sad neke promjene u tijeku i malo se morate strpit

lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stipe zmaju smiri strasti,uz moj post + ove tvoje zaredom ce nam zabranit da se pripiceni logiramo,LOL!

NHF,neznam sta bi mislio o ovom,iako nisam ni dugo ni kratko na forumu od svih postova nemam ni jedan oglas za prodaju ali znam da nije prodavaca ovdje nebi se ja nikad docepo savrseno ocuvanih TT feldjona za smjesnu paru.I to od covjeka koji ima sveukupno mozda 3 posta na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba sacekati da vidimo sta ce fog i ostali napraviti sto se tice oglasa, pa onda mozemo komentirati dal je to uspjelo ili nije..

a do tada, cekamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno se nadam da ce novim sistemom biti forum unaprijedjen i pregledniji-sigurniji.

Zivi bili pa vidjeli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda pijan ali nisam jako, evo jedan prijedlog

 

kako ima na forumu topic za projekte i topic za komentare na doticni projekt, da se isto tako napravi topic za oglas i topic za spamanje oglasa oliti komentari na oglas ;)

Edited by sarmaguru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strpljenja drugovi,da vidimo prvo sta su gazde smislili,mozda ce teorija ovaj put ici uz praksu,vrijeme ce pokazat!

Ako se ovo pozitivno rjesi mozda se neko sjeti stat na rep i ''Copy-Paste'' masterima pa se forum digne na jos kvalitetniju razinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to super samo promjene nemoraju ubijek bit nabolje. Bio sam registriran na par foruma gdje je sve funkcioniralo super do neke izmjene. Onda jednostavno ekipa s foruma se raspadne jer se više nikome ne sviđa novi stil/promjene/pravila. Valjda jer se ljudi naviknu na to i ne prihvaćaju promjene. To je ko i djevojka, dok znaš da je nitko nije dirao i razmrdao odma je slađa :lol: Primjer za promjenu foruma je croportal. Kako je prodan jednostavno većina ljudi je izgubila volju i nije to više to

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO THE FOG:

 

 

da bi se smanjio velik broj topica možda bi bilo dobro napraviti da svatko dobio jedan prostor(topic) u koji će stavljat svoje predmete na prodaju...

 

jedan član-jedan topic s time da ima mogućnost promjene naslova topica.. te potpuna zabrana komentiranja u oglasu.. onaj tko treba nešto pitat neka zove na mob..

 

s time bi se uvelo dosta reda i nebi bilo bilijun topica... samo ne znam koliko je to moguće izvesti sa tehničke strane da se mjenja naslov topica??

 

 

 

ali eto ak ovo gore nije moguće ovo sljedeće sigurno je... i sigurno bi doprinjelo kvaliteti...

 

 

 

- POTPUNA ZABRANA KOMENTIRANJA U OGLASIMA ( ne vidim smisao uopće zašto se može komentirat u oglasima, nekome bude dosadno pa ode u oglase seruckat)

- BUMPANJE NAKON 14 DANA (to već je pravilo ali onaj tko ne poštuje neka ga se ban-a na 2dana pa više neće to radit)

- ODREĐIVANJE POSTOTKA MINIMALNOG SNIŽENJA CIJENE KADA SE BUMPA ( tu je rupa kod ovih 14 dana, trebalo bi odrediti za koliko se mora snizit cijena da bi se bumpalo)

- OBAVEZNA SLIKA PREDMETA ZA PRODAJU

- OBAVEZAN BROJ MOBITELA

- OBAVEZNA CIJENA

 

 

i već je 5 puta kvalitetniji oglas....

 

samo da staviš zabranu komentiranja u oglasima već si napravio puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
5 5