5 5
TheFog

VWCC forum više nije oglasnik

Recommended Posts

Ja sam skontao da je ovo topic gdje admin team želi čut mišljenje korisnika i njihove prijedloge, pa da znaju npravit kompromis i korisnu promjenu po pitanju oglasa.... :mellow:

zato treba citati topic od pocetka a ne zadnja dva, tri posta ;)

Edited by Igor_VG

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se mene pita, u dijelu foruma ponuda i potražnja bi samo trebalo maknut pod topic Ostalo, i nema više mobitela, brojeva i inih stvari

a po meni je glupo zabranjivat nekom kao novom članu da stavi oglas. mislim zašto?

 

ako je čovjek stavio sve podatke o svom profilu, ako je uredno stavio oglas, sa slikama i ostalim spec. neznam zašto mu zabranit stavljanje

u krajnjoj liniji, stavi broj mobitela, pa ga nazoveš i pitaš detaljnjo, da nebi bila kutija banana u igri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompa, čitan je od početka... :rotfl:palacg

 

 

...kako god da odluči admin team, meni svejedno, ali opet napominjem da je ovaj forum jedini sa super urednim i preglednim oglasima, istina je da ih ima jako puno, ali ima i korisnika foruma, pa i nisam vidio neku potrebu za nekim derastičnim promijenama...

 

Glede puno pregleda što se tiće oglasa, pa oglas vide i oni koji nisu logirani, pa kao gosti dižu taj broj, takvih ima jako puno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nista drugo ovaj topic mi je pomogao da nadjem kuku za auto koju sam trazio u pretproslom postu, covjek mi POKLONIO euro kuku za golf country, pa gdje to ima :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest troublemaker™

pozdrav...evo ja sam po postovima novi član al sam tu preko godinu dana što logiran,što ne... ja prati što se radi al nemogu ja tu nešto pametovat sad imam auto i vozačku jednu godinu i ne razumijem se nešto extra tj i što znam znam da nije konkretan odgovor i da netko može to stručno napisati... al u zadnje vrijeme sam rastavio nekoliko trojki u dijelove i znanje se pomalo povećava.. tako da jedino gdje se jevljam jest u oglasima al je to bilo oko 2-3 puta u ovih godinu dana... al i ako mi stavite neku zabranu neču se ljutit jer vidi se ovdje da ste vas večina jedna obitelj a ja vam još moram dorasti..

 

čestitke dvojki na prodaj kuke... koliko pratim forum ti si jedan jako aktivan član i tvoji postovi su vrlo opširni i jasni...

 

pozdrav!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i na svakom forumu i tu je potreban oglasnik koji je po mom mišljenju do sada sasvim uredno funkionirao i nadam se da će i dalje ostati tako

Share this post


Link to post
Share on other sites
čestitke dvojki na prodaj kuke... koliko pratim forum ti si jedan jako aktivan član i tvoji postovi su vrlo opširni i jasni...

 

pozdrav!!

 

hvala. to je jako tesko i nezamislivo naci, al eto,nisam se ni nadao :rolleyes:

 

jako su nam bitni svi clanovi, i oni koji pisu i oni koji samo citaju a tu su, bitno je i sta se pise i s kojim namjerama :palacg

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest troublemaker™

jako su nam bitni svi clanovi, i oni koji pisu i oni koji samo citaju a tu su, bitno je i sta se pise i s kojim namjerama

 

 

ja nisam nit znao za forum al mi ga je preporučio prijatelj koji ga prati više nego ja al nije nit registriran...

kad sam ga kad kad pitao za neki savjet reko mi da je to vidio na ovom forumu i objasnio mi... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde,samo da se to riješ na neki dobar način,a mi ćemo se malo strpjeti.....Bar se pune džepovi pomalo za nove komade,he,he....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su moderatori provodili 90% vremena citajucu oglase jesu li po pravilima i opominjali clanove na nepravilnosti(uostalom i mene osobno), onda su neke promjene bile nezaobilazne. kakve ce biti jos se nezna ali mislim da nece biti nista losije nego sada. puno vas je tu pljuvalo po tome sto oni rade, a neznate ni kakvo ce bit. dajte im vremena da odrade to sto su naumili, pa onda komentirajte.

 

ja sam za to da se pravila provode, netreba ih postrozit nego provodit. a ovo na kolicinu postova ili vremenski rok od registracije na forum je bezveze. zasto nekome uskratit predaju oglasa ako je oglas u skladu s pravilima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Meni bas neobicno bez oglasa :(

 

Bokte baš...znam napamet da se prodaje chip za G60 ako zatreba i kome da prodam gume 14" ako ulete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jel iam netko informacije kad bi oglasi ponovo funkcionirali il se još dogledno vrijeme ne očekuje kraj!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kao i na svakom forumu i tu je potreban oglasnik koji je po mom mišljenju do sada sasvim uredno funkionirao i nadam se da će i dalje ostati tako

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ovo smisla? Full mi je čudan forum bez oglasa, nemam više kaj čitat.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima li ovo smisla? Full mi je čudan forum bez oglasa, nemam više kaj čitat.....

 

Definitivno se slazem :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apeliram da se vrate oglasi pod rubrikom potražnja.

Ova stranica i ovaj forum su namjenjeni ljubiteljima VW-a i kao takav nezamislivo je da admini uskracuju uslugu korisnicima za potražnjom nekih dijelova ili kompletnih vozila jer to je velika pomoc svim korisnicima u potrazi za nekim dijelovima koji su ili rijetki ili specificni za VW.

Mogu razumjeti gašenje oglasnika pod rubrikom ponuda ali nikako pod rubrikom potražnja.

Možda doticni i odgovorni imaju sve što im je potrebno ili pun lager dijelova... neka se sjete kako je njima bilo u pocetku. Puno nas ima dijelova koje su nekom potrebni a nama stoje i skupljaju prašinu.

Žalosno je ako nemate razumjevanja za članove vezano za njihove potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Apeliram da se vrate oglasi pod rubrikom potražnja.

Ova stranica i ovaj forum su namjenjeni ljubiteljima VW-a i kao takav nezamislivo je da admini uskracuju uslugu korisnicima za potražnjom nekih dijelova ili kompletnih vozila jer to je velika pomoc svim korisnicima u potrazi za nekim dijelovima koji su ili rijetki ili specificni za VW.

Mogu razumjeti gašenje oglasnika pod rubrikom ponuda ali nikako pod rubrikom potražnja.

Možda doticni i odgovorni imaju sve što im je potrebno ili pun lager dijelova... neka se sjete kako je njima bilo u pocetku. Puno nas ima dijelova koje su nekom potrebni a nama stoje i skupljaju prašinu.

Žalosno je ako nemate razumjevanja za članove vezano za njihove potrebe.

 

a valjda ce biti kako kaze tekst na proslim stranicama, samo polako, strpljen spasen, ni ja ne radim ovih dana nista po autu, vjerujem da je i tebi zima

 

 

p.s. ljudi skupljajte pare, jer uskoro ce BUMM dijelova :)

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Možda doticni i odgovorni imaju sve što im je potrebno ili pun lager dijelova... neka se sjete kako je njima bilo u pocetku.

Istina,evo ja prvi imam punu garažu dijelova kojih se želim riješit :palacg

 

Imamo mi razumijevanja prema članovima,ali oni nemaju prema vwcc forumu,pa se ide na promjene......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roko jel ima netko informacije kad bi nova šema vwcc oglasnika mogla proradit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Istina,evo ja prvi imam punu garažu dijelova kojih se želim riješit :palacg

Stavi ih u Oglasnik! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
5 5